Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

ne svira Čoki...ladno plaćaju da dođu u Zvezdu...:capone_2:

 

Sale brate ganfere, neka ti ova odluka prelaska u KKCZ bude najbolji i prelomni potez u veoma uspešnoj trenerskoj karijeri...

da te opušteno spominju u istoj rečenici sa Dudom i Žocom...i da te za 5-6 godina opet rasplačemo kada nam gostuješ sa finalistom EL.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

ne svira Čoki...ladno plaćaju da dođu u Zvezdu...:capone_2:

 

Sale brate ganfere, neka ti ova odluka prelaska u KKCZ bude najbolji i prelomni potez u veoma uspešnoj trenerskoj karijeri...

da te opušteno spominju u istoj rečenici sa Dudom i Žocom...i da te za 5-6 godina opet rasplačemo kada nam gostuješ sa finalistom EL.

Ili da ga rasplacemo kada zajedno sa njim za 5-6 godina osvojimo EL

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chucky said:

Ili da ga rasplacemo kada zajedno sa njim za 5-6 godina osvojimo EL

hteo sam da napišem: kada nam gostuješ predvodeći finalistu EL u derbiju protiv nosioca titule...al reko'...možda malo bahato.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pangos je za klasu bolji igrac od Halla i Waldena, ali ajde da se tesimo i da je vazno da to Sale utegne.

 

I dalje ne mogu da shvatim da se prica o tome da trazimo beka koji ce da popuni minute. Ma to nam uopste ne treba, mozemo mi imati jos i Needhama i Miller - McIntyrea i dalje nam treba nosilac na bekovskim pozicijama.

 

Pangos - Loyd - Hall - Walden bi bila idealna bekovska linija, gde bi se Hall i Walden borili za sto vise minuta, a nama oni postadose nosioci. Moze to, ako se igra EC. U EL, to je 17. mesto na tabeli.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mracite ljudi, a sezona jos nije ni pocela.Roster jos nije sklopljen, prvu zvanicnu utakmicu jos nismo ni odigrali, sacekajmo za utiske par nedelja.Ne igraju imena, nego tim, a mi posle mnogo godina imamo trenera koji zna kako da ga napravi

 

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

Pangos je za klasu bolji igrac od Halla i Waldena, ali ajde da se tesimo i da je vazno da to Sale utegne.

 

I dalje ne mogu da shvatim da se prica o tome da trazimo beka koji ce da popuni minute. Ma to nam uopste ne treba, mozemo mi imati jos i Needhama i Miller - McIntyrea i dalje nam treba nosilac na bekovskim pozicijama.

 

Pangos - Loyd - Hall - Walden bi bila idealna bekovska linija, gde bi se Hall i Walden borili za sto vise minuta, a nama oni postadose nosioci. Moze to, ako se igra EC. U EL, to je 17. mesto na tabeli.

 

 

Jeste bolji zato i kosta Milion a Hall i Wolden 500k zajedno. Sacekajmo utakmicu protiv Fenera za pocetak pa da procenimo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uopste nije bitan bek, bitno je imati u prvoj petorci bar 3 igraca koji mogu da daju 20+ poena.

 

Sada smo u situaciji da je samo Loyd igrac za prvu petorku. Lazic, Kuzmic, Dobric, Hall, Walden, Simonovic, Jagodic - Kuridza i tako dalje nisu igraci za prvu petorku.

 

Taj stranac koji dodje mora biti neko ko bi bio u prvoj petorci Valencie, Albe, Zalgirisa i slicnih ekipa. Takvih igraca vise i nema - a ocigledno je da i nemamo budzet da bi ove sezone ozbiljnije igrali evroligu.

 

Uporedi to sa proslom sezonom i Lorenzom, Jenkinsom iz Khimkia, Stratosom koji je odigrao toliko dobrih sezona i meceva, Gistom, pa D.Brownom, a tu su bili i Faye, Baron i Kuzmic pre nego sto je doziveo nesrecu.

Link to comment
Share on other sites

Uporedi to sa proslom sezonom i Lorenzom, Jenkinsom iz Khimkia, Stratosom koji je odigrao toliko dobrih sezona i meceva, Gistom, pa D.Brownom, a tu su bili i Faye, Baron i Kuzmic pre nego sto je doziveo nesrecu.

 

U odnosu na doprinos, priznajem samo Lorenza i Berona. Sem Fajea, ostali su iz ovog ili onog razloga bili preplaćena zvučna imena ni blizu svog prajma: senka Derika Browna, Kuz - sam pao, sam se ubio, Djenka da nam je živ i zdrav ali prvu trojku je ubo u petnaestom kolu i odigrao svoju najgoru EL sezonu. Gist je doduše bio spreman za ozbiljan basket dok nije upoznao Gavrilo&Šakota tandem a Perpera smo samo ispoštovali za ''master class'' iz EC sezone i toeto. 

 

Dobro smo gađali Pengosa ali apsolutno nema prostora za kuknjavu kada se uporedimo sa cifrom Zenitaša a nismo dali kaparu da sad grdimo lice. Naš budžet je naša okolnost. I teško da će u nastupajućim sezonama skoro dostići realnu cifru iz prošle sezone da ti nabiem Tomiću i selekciju i najboljeg bekap pleja kojeg naša liga može da ponudi...ne ponudili ti više nikad tablu s flomasterima i onim malim sundjerom.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se potcenjuje Volden, čini mi se da ga je Andrea držao na kratkoj uzici pa nismo ni videli šta sve može. Tandem Volden - Lojd će biti ubojit, Hol jeste klasa ispod ali dobar timski igrač. Ne mislim da smo tu hendikepirani u odnosu na neki EL prosek. A pride stiže još jedan igrač.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je bio uopšte realan ili je bila samo priča, ali meni je žao Volkap što nije došao. Mislim da nije preskup, a bio bi idealan za Saletov sistem. No dobro, imamo šta imamo za start sezone i jučerašnje utakmice su pokazale da su sve ekipe trenutno "onako" i ja tu vidim našu šansu. Činjenica je da nismo imali jačih provera... evo sad je prilika da vidimo gde se ekipa nalazi u ovom trenutku i šta nam je neophodno za dopunu rostera.
Ja sam optimista, a čak i da nisam, kao prava Ciganštura, očekujem pobedu ko god da je preko puta.
Došao je petak, vežite se polećemo!! Napred Zvezda!!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Walden se dosta potcenjuje. Možda na papiru on i Hall nisu tako žvučni ali definitivno imaju ogromnog potencijala. Walden je jako loše korišćen u kkp i njegov pravi potencijal ćemo , nadam se. videti kod nas. Hall je igrač koji je trenutno dosta solidan a može biti samo bolji. Svi stranci su se savršeno uklopili u tim, i deluju kao da su prošli već jednu sezonu zajedno.

 

Večeras ćemo videti gde smo i šta smo na početku , igramo protiv mnogo neugodne ekipe pa videćemo kako će se ovi što prvi put igraju EL snaći. Biće ih teško sačuvati na low postu ali ajd nek nam je sretno i sretan početak sezone. Napred momci!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...