Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, Maverick88 said:

Jesmo ga zvali, tj poslali ponudu koja je odmah odvijena i to je to

 

To verujem. Ali ne verujem da je odbijena zbog toga što je pre igrao za Partizan (što bi neko mogao da zaključi po njegovom odgovoru na twitteru). Prije če biti da financijski nije bila zadovoljavajuča, ili čovek čeka da vidi imali šta za njega u NBA.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ga prvi necu docekati apaluzom

 

Nemam nikakav problem sto je presao, malo mi je bezveze ali nista strasno

 

Ako se bude ponasao normalno, bice ok, ako se bude kurcio i bahatio, sigurno ce biti izvizdan i ispljuvan

 

Ali ne vidim zasto bi ga neko bodrio jer je presao tamo, nismo engleske pudlice i pickice da se slihtamo

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Jel da aplaudiramo Dangubicu sto je nakon par sezona presao bas u redove rivala da ozivljava karijeru? Po meni nema velike razlike izmedju njega i Jankovica bas zato sto se radovao sa nama, osvajao trofeje i bio deo bas dobre generacije. 


Da. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Jel da aplaudiramo Dangubicu sto je nakon par sezona presao bas u redove rivala da ozivljava karijeru? Po meni nema velike razlike izmedju njega i Jankovica bas zato sto se radovao sa nama, osvajao trofeje i bio deo bas dobre generacije. 

Ti zamišljaš da Dangubić sedi kući, i prosto mu neprijatno koliko ponuda ima, ali on eto izabe Partizan :ajme: Ti ladno upoređuješ prsotinu Jankovića i Dangubića....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Ti zamišljaš da Dangubić sedi kući, i prosto mu neprijatno koliko ponuda ima, ali on eto izabe Partizan :ajme: Ti ladno upoređuješ prsotinu Jankovića i Dangubića....

Takav igrac je sigurno imao ponuda i pored Partizana, nema sanse da mu je to bila jedina. Uporedjujem da, Jankovic je "prsotina" i to se moze ocekivati od "prsotine", A Dangubic izgleda kao super i inteligentan decko i ne znam cemu taj potez..

1 minute ago, Leonard said:

Dangi tapsemo Stimbetu zvizdimo :classic_biggrin:

Igracima Partizana znaci tapsemo a nasim zvizdimo. Novi momenti 😭😐

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Takav igrac je sigurno imao ponuda i pored Partizana, nema sanse da mu je to bila jedina. Uporedjujem da, Jankovic je "prsotina" i to se moze ocekivati od "prsotine", A Dangubic izgleda kao super i inteligentan decko i ne znam cemu taj potez..

Da, posle sezone kod nas koju je proveo skoro celu povređen i dve jako loše sezone u Bajernu i Estudijantesu, sigurno ima drugih ponuda. Možda i ima, ali za značajno manji novac. Dangubić je racionalan, i zna šta želi i šta je dobro za njegovu karijeru, igraće u ekipi koja će moći da se potuče sa skoro svakim u EC, to što je ovaj narod poremećen, to je već druga stvar.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Da, posle sezone kod nas koju je proveo skoro celu povređen i dve jako loše sezone u Bajernu i Estudijantesu, sigurno ima drugih ponuda. Možda i ima, ali za značajno manji novac. Dangubić je racionalan, i zna šta želi, to što je ovaj narod poremećen, to je već druga stvar.

Ma ni ovo nije autosovinizam. Opusteno. 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, L' Imperatore said:

 

To verujem. Ali ne verujem da je odbijena zbog toga što je pre igrao za Partizan (što bi neko mogao da zaključi po njegovom odgovoru na twitteru). Prije če biti da financijski nije bila zadovoljavajuča, ili čovek čeka da vidi imali šta za njega u NBA.

Ma to na tw ko zna da li je on, a odbijena je iz finansiskih razloga posto covke prima mnogo vise novca nego sto mi mozemo da ponudimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Karakondzula! said:

Ma ni ovo nije autosovinizam. Opusteno. 

 

Druže, to je realnost, samo što neki ne žele da je prihvate. Pre svega neobrazovan, a onda sve proizilazi iz toga. Svuda ima toga, samo što kod nas ti ljudi u većini i prednjače u svemu, nažalost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nasi ''bivsi'' igraci cekaju kraj sezone u Izraelu. Tamo se cak prica da ce zbog korone i stati prvenstvo ako sam dobro razumeo. 

 

Men je skroz nebitno ko ce biti prvi plej, vise mi je bitno da li ce se uopste igrati sezona u Srbiji i Evropi. Cim smo se otimali sa Znitom,znaci da za prvog pleja ima oko 600-700k. Problem sad moze biti stanje sa koronom i pitanje da li bi Nkoko i Loyd potpisali da su recimo sad pitani.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki John Terry said:

Ali aj mi objasnite kome je palo na pamet da napise da ce da aplaudira Dangubicu? Ja recimo samo, logicno, necu da vredjam coveka, ali da aplaudiram??? Odakle ta tema uopste?

Drug Laki je malo nervozan, pa se sali. 😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Danguba prelazi u KKP => Prvi sledeci derbi na kom smo mi domacini, Nebojsa (ili neko iz menadzmenta) ima obavezu da mu uruci Zvezdin dres sa brojem 100 jer je Danguba u Klubu100 (igraca koji su odigrali 100 i vise utakmica u Zvezdi i kojima smo dodeljivali zahvalnice prvom prilikom kad su nam gostovali). 

  • Like 17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Druže, to je realnost, samo što neki ne žele da je prihvate. Pre svega neobrazovan, a onda sve proizilazi iz toga. Svuda ima toga, samo što kod nas ti ljudi u većini i prednjače u svemu, nažalost.

Ma da, samo kod nas se zvizdi i psuje igrac koji predje u tabor najveceg rivala, nigde u svetu to nije praksa. Stavise, posipaju ih laticama ruze, umesto svinjskim glavama. 

Srbi, Srbi, vragolani jedni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...