Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Ulicni basketas said:

Meni bi bilo baš krivo, ako se ispostavi da je zaista done deal, a verovatno jeste. Jbt, mi imamo jebenog Lazića na toj poziciji.

 

Ali imamo Davidovca i Dobrica.

 

Ne vidim sta bi nam Danga donio, osim da upropastimo posao O100ji.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

jbt, ovo krenulo od loseg ka gorem

duvka pangos, helou stime, pa danga u komsiluk

dajte jos bjelicu po 3. put pa da zatvaramo radnju

 

@madafaka73

u principu se slazem, samo sto bih ja insistirao da taj nominalni plej bude vrlo dobar pik igrac

 

edit:

ja dangu bas gotivim, i mada ga nisam nesto gledao poslednje 2god, cenim da je bolji i od davidovca i dobrica

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt, ovo krenulo od loseg ka gorem

duvka pangos, helou stime, pa danga u komsiluk

dajte jos bjelicu po 3. put pa da zatvaramo radnju

 

@madafaka73

u principu se slazem, samo sto bih ja insistirao da taj nominalni plej bude vrlo dobar pik igrac

 

edit:

ja dangu bas gotivim, i mada ga nisam nesto gledao poslednje 2god, cenim da je bolji i od davidovca i dobrica

Posle one povrede kod nas je imao sezonu kod DR u Bajernu gde je igrao slabo i to sto je igrao je bilo bas lose. Nzm prosle sezone u spaniji ali mi deluje da se i tu nije snasao bas. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ulicni basketas said:


Uh, pa nemoj toliko da ponižavaš Dangubića. Kompletniji igrač od Dobrića, da se ne zajebavamo.

U kom segmentu je kompletniji? U odbrani je Dobric bolji, u napadu ulaz Dobric je bolji, sut mozda tu su ne konstantni i jedan i drugi. Dobric samo treba dati sansu po meni posel Gudurica jedan od kompletnijih igraca 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Ajde sada da ne preterujemo.Danga je mozda malo losiji suter od Dobrica ali zato je defazivno Majkl Dzordan za njega.

U svakom slucaju ne bih menjao Dobrica za Dangubica.. Po meni je bolji Dobric u svemu, eto mozda Dangubic bolje zakucava..😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ulicni basketas said:


Uh, pa nemoj toliko da ponižavaš Dangubića. Kompletniji igrač od Dobrića, da se ne zajebavamo.

 

Dangubic, Estudiantes, ACB - 5,8 ppg 44% za 2 22,6% za 3, 20:36 minuta po mecu

Dobric, Zvezda, EL - 5,1 ppg, 56,3% za 2, 35,7% za 3, 14:36 minuta po mecu

 

Neka bude da je Danga bolji zbog odbrane ali bih bez dileme prije Davidovca uzeo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maverick88 said:

U kom segmentu je kompletniji? U odbrani je Dobric bolji, u napadu ulaz Dobric je bolji, sut mozda tu su ne konstantni i jedan i drugi. Dobric samo treba dati sansu po meni posel Gudurica jedan od kompletnijih igraca 

Pitam se, sta je sledece sto cu procitati.

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ovo se salis

danga je hapsio bekove redom po evropi

kapiram da ertel jos ima kosmare od njega

Upravo je to problem hapsio,proslo vreme. Ja tvrdim da je Dobric ajde mozda ne bolji ali jednako dobar defanzivni kao Danga u ovom trenutku, pustitie me sta je bilo pre tri godine. 

Pre tri godine je i Kuzmic bio zverina koja nije bilo pitanje da li ce ga Stime menjati i da li ce moci da izgura sezonu. 

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Dangubic, Estudiantes, ACB - 5,8 ppg 44% za 2 22,6% za 3, 20:36 minuta po mecu
Dobric, Zvezda, EL - 5,1 ppg, 56,3% za 2, 35,7% za 3, 14:36 minuta po mecu
 
Neka bude da je Danga bolji zbog odbrane ali bih bez dileme prije Davidovca uzeo.

Zašto sad mešaš Davidovca? Ja poredio Dobrića i Dangubića. A statistika je uvek realni pokazatelj, naravno. Dangubić, sa pravim trenerom koji mu nadje ulogu, može da bude koristan na obe strane terena. Sa svojom visinom od 204, veoma pokretan, neretko čuvao i mnogo niže bekove. Dobrić... Odbrana? Mlataranje rukama. Poneka atraktivna blokada, ali to nije prednost u odnosu na Dangu, koji je atletičniji. Šut solidan, ali uglavnom ćoškari, ne ume da izgradi poziciju. Čime ga kvalifikuješ ispred Dangubića?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...