Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Napravio sam vudu lutke Atica i onih njihovih Amerikanaca. Pa ako malko padaju po terenu - nemojte da se cudite 🙂

Energija centara je kljucna. Centri su nam fizicki jaci i moraju to da iskoriste. Tu je zelja i priprema vazna. Verujem da ce biti ok (ako ne ima njihove lutke sledeci put da pravim)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, moze ovo polako da se sumira... Razlika u kvalitetu (ili mozda nekvalitetu?). I EL znaci, videti pod D&D. Davidovac je relikt koji nestaje, nesto zbilja divno. I van pozicije 3 ima sigurno najvise smisla, kako god to cudno zvucalo. Dobric alal vera, pod povredom muski odigrano.

Nego, da mi capimo Igosima Dalibora Ilica, a Partican Bajica. I molim za jednog centra sa range-om sledece sezone. Ovogodisnju drvnu gradju sam branio, i branio, i ne mogu vise 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sve cestitke igokei i bajicu. dok se nije povredio klemons bili su u tekmi.

mi smo se neshvatljivo raspali posle 40-22. unistio nas je prvohol, pa se ptom i volden raspao, pa na kraju i lojd.

nemamo neikakvu igru kad loptu imaju hol ili volden, a oni bi trebalo da nam je organizuju. znaci uzas. nemamo lake poene i pnr sa centrima, nemamo uopste lakih poena sa petice. nnoko je u 3/4 dva puta zidao i gadjao neke teske horoge jer mu je uvaljena lopta da igra 1 na 1. 

odbrana odlicna, ali u kosarci je dovoljan jedan igrac da poludi i da ti razbije celu odbranu. svaka cast klemonsu, nismo imali resenja za njega sve dok se nije povredio.

opet odlicna je bila odbrana sem tog perioda.

 

dobric i deda, sta reci. vec vidjeno x puta. ivadili stvar.

deda jedna olraund jokicevska partija. lagano, rutinski, bez da se oznoji. 

22 poena, 7/12 sut, 4/5 trojke, 8 skokova, 3 ass, 4 ukradene, index 33. 

alal vera majstore!

Link to comment
Share on other sites

Radonjić je dobro pripremio ovaj meč, uspio je konačno da dobije neke poene iz reketa. Noko je tu odradio veliki posao, zazidao je dobro Karmajkla par puta. Reklo bi se da je ta igra na centra neka promjena u odnosu na dva prethodna meča ove serije. Davidovac ubjedljivo najbolji igrač na terenu večeras. Kad on odigra ovakav meč mi rijetko gubimo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Porodismo nekako ovo ali smo mozda bili na povredu Clemonsa od eliminacije, svaka cast Davidovcu, bude tu nekih bljeskova ali brate prelose je to sve u svemu, centri su nam blaga jeza, taman smo krenuli da pokazujemo da hocemo neki koncpet da sledimo u prvom poluvremenu sa probijanjem prve linije ulaskom u reket i nakon toga su se otvarale opcije za zavrsetak bez silovanja opet smo se ekspresno u trecoj cetvrtini vratili na tapkanje bez ideje i smisla i silovanje.

A tek one glupe reakcije Lazica recimo, pa jebote imas tri licne, sudija nije svirao sto nije svirao, sta si uradio svom timu, em si ga lisio tvoje pomoci em si mu dao sansu da se dodatno priblizi.

Ono kad Nnoko dobija loptu na nokat od kosa i ne moze da ga ubode protiv Pota pa mislim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovac i jeste nesto najblize Bodirogi sto smo od tada imali. Naravno, Bodiroga je mnogo bolji ali to je taj tip igraca, svestran, veoma kosarkaski inteligentan, koji bukvalno nista ne dobija na fizikalije, ali svaki pokret, dribling i potez su izusetno kosarkaski pametni.

 

Tako da, poredjenje i jeste po stilu igre, svakako ne po kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrić i pogotovo Davidovac su izvadili stvar standardno, ali krv, suze i znoj, su izvukli L&L. I jednom i drugom, i u odbrani i u napadu, Lojd i Lazić su dali 200% sebe i svaka im čast. Zanimljivo mi je da nijedan od njih 4 nije plej (uključujući i kombo-beka Voldena). 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...