Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

51 minutes ago, McLeod said:

Ja ne vidim da je "razmena misljenja" rasprava o cinjenicnom stanju u Ukrajini. Tu postoji samo jedan vrednosni sud, ispravan, onaj koji je na strani pravde i slobode. Putlerova Rusija ce kad se Ukrajina potpuno oslobodi biti upamcena kao naci Nemacka 21. veka i razmena misljenja sa onima koji ne misle tako je slicna kao razmena misljenja sa rasistima ili onima koji bi zenu naizmenicno vezivali za sporet, sudoperu, krevet i radijator. Potpuno besmislena, i takvi i ne treba da pisu na ovom forumu. 

Sto se BI tice, stvari su mnogo kompleksnije, s tim sto i tu takodje smatram da je biti na strani Izraela civilizacijski stav, samo sto postoji isuvise razloga koji dozvoljavaju da se antisemita maskira u "normalnog neutralnog". Pritom ne pricam o ovom forumu vec u globalu.

Ovo je tvoje misljenje i ja ga postujem ALI ...

Sta mislis kako cu ja mozda proci s ovim sto cu napisati ali ko ga j...

Da li ces ti ikada ili tvoji istomisljenici napisati da su USA isto tako naci jer kako nazvati zemlje koja u svojih 530 godina postojanja svega 60 god. nije ratovala.

E to kad ovdje procitam ( a vjerujem da necu nikada jer opet kazem, znam odakle vjetrovi duvaju na ovom forumu ), reci cu svaka cast, ovo je mjesto gdje svako na neki normalan nacin moze iznijeti svoje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abizolirni said:

Ovo je tvoje misljenje i ja ga postujem ALI ...

Sta mislis kako cu ja mozda proci s ovim sto cu napisati ali ko ga j...

Da li ces ti ikada ili tvoji istomisljenici napisati da su USA isto tako naci jer kako nazvati zemlje koja u svojih 530 godina postojanja svega 60 god. nije ratovala.

E to kad ovdje procitam ( a vjerujem da necu nikada jer opet kazem, znam odakle vjetrovi duvaju na ovom forumu ), reci cu svaka cast, ovo je mjesto gdje svako na neki normalan nacin moze iznijeti svoje misljenje.

1. ako hoces da pises o USA postoji tema - nisam te primetio tamo

2. USA su sigurno pravile pizdarije po celom svetu, ali sigurno nisu naci (verovatno mislis fasisticke) - pogledaj definiciju i karakteristike fasizma

3. dosta toga je negativno receno o USA na odgovarajucoj temi - nisam primetio da je tamo neko zbog "razlicitog" (razlicitog u odnosu na koje) misljenja banovan

4. to je tvoje misljenje i ja ga postujem ALI ... nidje veze sa vezom, tj. tipicna prica o zlom Zapadu i andjeoskom Istoku

23 minutes ago, Abizolirni said:

...

Mislim, nije niko ovdje lud ili da bolje kazem, moje subjektivno misljenje je da se zna da su najvece "demokrate" ... naravno zapadne, oni koji su otisli iz SRB ali su najglasniji kako nesto treba da se mijenja jer jbg... nas narod brzo poprimi tu neku "dobronamjernu" demokratiju.

Zasto bi se nesto u Srbiji menjalo ?

Evo ja sam u CH i zelim vam da sve u Srbiji ostane kao sto jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan said:

1. ako hoces da pises o USA postoji tema - nisam te primetio tamo

2. USA su sigurno pravile pizdarije po celom svetu, ali sigurno nisu naci (verovatno mislis fasisticke) - pogledaj definiciju i karakteristike fasizma

3. dosta toga je negativno receno o USA na odgovarajucoj temi - nisam primetio da je tamo neko zbog "razlicitog" (razlicitog u odnosu na koje) misljenja banovan

4. to je tvoje misljenje i ja ga postujem ALI ... nidje veze sa vezom, tj. tipicna prica o zlom Zapadu i andjeoskom Istoku

e, vidis ... o ovome i pricam. Ako ne mislis isto, to odmah znaci da si za neke druge zlocince a to iz mojih usta neces cuti ali je bitno da se pokusa natovariti.

 

Sto se tice USA ili Britanaca, neces me ni vidjeti jer znam ja kako sam prosao na B92 a isti ljudi su bili prisutni kao i ovdje sada... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Abizolirni said:

e, vidis ... o ovome i pricam. Ako ne mislis isto, to odmah znaci da si za neke druge zlocince a to iz mojih usta neces cuti ali je bitno da se pokusa natovariti.

 

Sto se tice USA ili Britanaca, neces me ni vidjeti jer znam ja kako sam prosao na B92 a isti ljudi su bili prisutni kao i ovdje sada... 

Ko-tebi-brani-da pises-o-USA-zlocinima-na temi-o-USA ?

Hajde napisi tamo nesto (smisleno), pa ako krenu da te napadaju, ja cu da te branim.

 

Inace se samo bavis whataboutizmom !

 

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dragan said:

Ko-tebi-brani-da pises-o-USA-zlocinima-na temi-o-USA ?

Hajde napisi tamo nesto (smisleno), pa ako krenu da te napadaju, ja cu da te branim.

 

Inace se samo bavis whataboutizmom !

 

 

izvini ali neka hvala jer dobro glavnokomandujuci znaju kad ce i kako upotrijebiti rijec iz pravilnika koja se zove relativizacija tj. drugim rijecima, idi kuda vjetar duva a to jbg... nemam u sebi.

 

 

PS. u sustini i sada ovi mojih par upisa ovdje je bilo jer sam kao i gore pomenuti primjetio da se pojedini dobrano odbranjuju uz tvrdnju kako to nije istina.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, McLeod said:

Ja ne vidim da je "razmena misljenja" rasprava o cinjenicnom stanju u Ukrajini. Tu postoji samo jedan vrednosni sud, ispravan, onaj koji je na strani pravde i slobode. Putlerova Rusija ce kad se Ukrajina potpuno oslobodi biti upamcena kao naci Nemacka 21. veka i razmena misljenja sa onima koji ne misle tako je slicna kao razmena misljenja sa rasistima ili onima koji bi zenu naizmenicno vezivali za sporet, sudoperu, krevet i radijator. Potpuno besmislena, i takvi i ne treba da pisu na ovom forumu. 

Sto se BI tice, stvari su mnogo kompleksnije, s tim sto i tu takodje smatram da je biti na strani Izraela civilizacijski stav, samo sto postoji isuvise razloga koji dozvoljavaju da se antisemita maskira u "normalnog neutralnog". Pritom ne pricam o ovom forumu vec u globalu.

Ja sam zena koja muskarce vezuje za radijator jer sam tako u mogucnosti, a lupetanja oko Putinova Rusija = Hitlerova Nemacka

ne bih bas da komentarisem jer to veze s mozgom nema.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Abizolirni said:

Terry, Kooin i vjerujem mnogi drugi su 100 % u pravu sto se tice sankcionisanja na politici. 

Kao sto Terry rece, napisao sam npr. ja par postova kad su bili izbori i vidim u kom to pravcu vodi ako neko misli na drugi nacin.

Da li je u redu da licno moderator napise post na Brnabicka ode u Rusiju i tamo daje p...u da joj lizu ali treba da zna da je to zabranjeno u Rusiji.

Da se policija ( u ovom slucaju oni su cuvari reda ) nazivaju kerovima.

 

Kako bi prosao neko od nas koji smo mozda s druge strane brda da je tako napisao za Mariniku.

Da li osoba s takvim upisima treba da nekoga na politici sankcionise ili da se samobanuje za sva vremena.

 

Upravo sto je Terry napisao, sami sebe stitite maksimalno a onda se mnogi koji se suprostave ili sitno pogrijese docekaju na noz.

Ja kada sam vidio taj post, poslao sam PP naadresu Metala...naravno odgovora nije bilo.

 

Mislim, nije niko ovdje lud ili da bolje kazem, moje subjektivno misljenje je da se zna da su najvece "demokrate" ... naravno zapadne, oni koji su otisli iz SRB ali su najglasniji kako nesto treba da se mijenja jer jbg... nas narod brzo poprimi tu neku "dobronamjernu" demokratiju.

 

Nisam napisao da tamo daje pi*ku, nego da ona lize, jer ona je valjda dominantna, sta znam. 

Ugl, Ana Brnabic je: Javna licnost, politicarka, znaci podlozna kritici, usput se moj post odnosio na njenu izjavu kako su nam ruske sluzbe "pomogle", tj pomogle njima, srpskoj naprednoj sekti, a ne normalnim gradjanima Srbije. 

Mozda ima foruma i portala gde se gusi kritika vlasti, ali ovaj forum ce uvek biti otvoren za kritiku, a i zasluzeno vredjanje politicara, i pozicionih i opozicionih. Danas da ne vredjamo Anu Brnabic, ajde sutra da ne vredjamo i Milosevica? Nece moci.

 

Da vam odmah kazem, koga god administracija postavi za moderatore ovog foruma, danas Don Juan, Asad i ja, sutra Pera, Mika i Zika, uvek ce oni koji unistavaju nasu zemlju smeti da se vredjaju.

Onoga dana, kada ovde vise ne bude smelo da se napise "Vucicu Parizeru", znajte da je Sluzba pokucala na nasa vrata, jer mi znamo da sve se prati i sve se upisuje, samo smo im previse mali i izolovani u ovom momentu, jer forumi kao platforme komunikacije nisu vise popularni. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fancy said:

Mislim da ih trenutno više zanima šta raja stvarno misli o Makedoniji :default_coffee:

prava služba ni jednu informaciju ne uzima olako nego dobro razmotri, ova naša nije ni za treću ligu tako da možemo opušteno da iznosimo "svoje" stavove

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

možda je služba tu na forumu nego pušta da čuje šta raja stvarno misli o sadašnjem režimu😉

Ja sam uvek mislila da si ti Srbin sa Kosova koji zivi recimo na Bezanijskok Kosi.

 

Sad si odjednom Makedonac. Ok je to, ja mnogo volim Makedoniju nego otvori bre neku temu

o Makedoniji.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 40Wins said:

 

Nisam napisao da tamo daje pi*ku, nego da ona lize, jer ona je valjda dominantna, sta znam. 

 

 

Bože...:ajme:...napisao si, kao da je to nešto loše....:87:,,,ako treba za državu sve. Pa onomad je Velja hteo da nagna babu zbog Srbije....a ti ovako, zbog...ajde Hani, pliz, pliz...🎵🎶

2 minutes ago, Selina said:

Ja sam uvek mislila da si ti Srbin sa Kosova koji zivi recimo na Bezanijskok Kosi.

 

Sad si odjednom Makedonac. Ok je to, ja mnogo volim Makedoniju nego otvori bre neku temu

o Makedoniji.

 

Pazi se  @Perkos2 ona vezuje za radijator...k'o u dežernu službu...:roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 40Wins said:

 

Nisam napisao da tamo daje pi*ku, nego da ona lize, jer ona je valjda dominantna, sta znam. 

 

Ovoje vrlo, vrlo odvratno, ja, da sam na tvom mestu ovo bih ipak izbrisala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Selina said:

Ja sam uvek mislila da si ti Srbin sa Kosova koji zivi recimo na Bezanijskok Kosi.

 

Sad si odjednom Makedonac. Ok je to, ja mnogo volim Makedoniju nego otvori bre neku temu

o Makedoniji.

Izgleda da se mnogo toga ne zna o regionu, u Makedoniji ne žive samo Makedonci, ima tamo i Albanaca i Turaka i Srba a tu su i Vlasi u značajnom broju, Rođen sam tamo u najlepšem gradu na svetu i imam i njihovo državljanstvo( mogu da glasam u ambasadi ovde kad su republički izbori) 

Postoji već tema na forumu ali je negde na drugoj strani verovatno pošto na sreću tamo nema "zanimljivosti" pa da se delimo na "pravoverne" "lažno neutralne" i "nepodobne"

Naravno živeo sam na Kosovu pune 33 godine dok nisam nasilno proteran ...

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, 40Wins said:

Da vam odmah kazem, koga god administracija postavi za moderatore ovog foruma, danas Don Juan, Asad i ja, sutra Pera, Mika i Zika, uvek ce oni koji unistavaju nasu zemlju smeti da se vredjaju.

@fancyja ste dali na pozajmicu?

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Izgleda da se mnogo toga ne zna o regionu, u Makedoniji ne žive samo Makedonci, ima tamo i Albanaca i Turaka i Srba a tu su i Vlasi u značajnom broju

Postoji već tema na forumu ali je negde na drugoj strani verovatno pošto na sreću tamo nema "zanimljivosti" pa da se delimo na "pravoverne" "lažno neutralne" i "nepodobne"

Naravno živeo sam na Kosovu pune 33 godine dok nisam nasilno proteran ...

Mene licno ta Makedonija stvarno zanima, a poznavala sam i mnoge aj da kazem slovenske Makedonce pa su bili zanimljivi

( ali i ja njima ) iz hiljadju razloga, cak i ljubavnih, Ali danas nekako, kao da je nema, a za to su valjda i oni sami krivi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

 

Bože...:ajme:...napisao si, kao da je to nešto loše....:87:,,,ako treba za državu sve. Pa onomad je Velja hteo da nagna babu zbog Srbije....a ti ovako, zbog...ajde Hani, pliz, pliz...🎵🎶

 

Pazi se  @Perkos2 ona vezuje za radijator...k'o u dežernu službu...:roflmao:

ipak je nekako humanije za radijator nekoga vezivati nego za Smederevac..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Selina said:

Mene licno ta Makedonija stvarno zanima, a poznavala sam i mnoge aj da kazem slovenske Makedonce pa su bili zanimljivi

( ali i ja njima ) iz hiljadju razloga, cak i ljubavnih, Ali danas nekako, kao da je nema, a za to su valjda i oni sami krivi.

Omatorilo se, sta ces.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Selina said:

Samo to moze da bude i nista drugo.

Boze, koja je to lepota ( bila).

Lepota je i sada od Kalista do Svetog Nauma i Biljaninih izvora.

Jos kad odes gore do Vevcana na izvor.....

Naravno da ce da bude romantika.

:wicked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...