Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

jedino ako pod silly decisions nije mislio ma ..................................,  a da ga je Ljubicic ubedio da jos uvek nije vreme za to .................  fale mu mecevi na travi, ja bas mislim da bi trebao da trazi specijalnu pozivnicu za neki od turnira koji se igraju sledece nedelje .............................

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hugo Punch said:

Pa nisam ni rekao da se ja pitam i nema razloga za agresijom.

 

Danas svi koji ga salju u penziju ga salju sa tom pricom: jao ja nisam njegov navijac, ali bas mi ga je zao da ga gledam u ovom izdanju blablabla...

Ako on zeli da igra, ako on misli da jos moze da ostvari velike rezultate, onda neka igra, njegovi navijaci ce to da cene, pravi ljubitelji tenisa ce to isto da cene, a ostali ce i dalje da pricaju neke bajke kako im je zao sto se sramoti. :classic_rolleyes:

 

Vraca se sa duple operacije kolena, za par meseci ce napuniti 40 godina, Djokovic kad se vracao sa operacije lakta gubio od raznoraznih Taro Daniela i ostalih veseljaka, a kod Feda se ocekuje da sve ide glatko. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Uz sve uvažavanje, ovo si sve isprojektovala.

 

Da, on odlučuje koliko će igrati. Da, gubio je Novak ali se vratio a nije imao ni 30 godina. Rodžer ima 40. Vratiti se na nivo koji bi zadovoljio tako uspešnog čoveka u 40 godina je bar duplo teže nego li Novakova situacija.

 

Uopšte nemma lažno poštovanje, Rodžer je ikona sporta. Ja Novaka nisam ni pomenuo, nije tema. Nego projektuješ jer sam se na Rolan Garros temi sprdao sa Rođom. 

 

Opusti se, nemam baš ni jedan razlog da želim zlo čoveku.

 

Poenta je bila u tome da mislim da njemu nema povratka. Ne na nivo koji on želi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hugo Punch said:

Uz sve uvažavanje, ovo si sve isprojektovala.

 

Da, on odlučuje koliko će igrati. Da, gubio je Novak ali se vratio a nije imao ni 30 godina. Rodžer ima 40. Vratiti se na nivo koji bi zadovoljio tako uspešnog čoveka u 40 godina je bar duplo teže nego li Novakova situacija.

 

Uopšte nemma lažno poštovanje, Rodžer je ikona sporta. Ja Novaka nisam ni pomenuo, nije tema. Nego projektuješ jer sam se na Rolan Garros temi sprdao sa Rođom. 

 

Opusti se, nemam baš ni jedan razlog da želim zlo čoveku.

 

Poenta je bila u tome da mislim da njemu nema povratka. Ne na nivo koji on želi.

 

Molim?

Otkud ja znam sta si ti pisao na RG temi? A i ako sam ti tada odgovorila, veruj mi da uopste nisam zapamtila sta si pisao, bas nemam blage veze...

 

Nisam ja nista isprojektovala, ako je za Djokovica postojalo strpljenje, onda treba i za Feda da postoji jos vise strpljenja, toliko je to jednostavna prica.

 

Ti mislis da nema, on misli da moze, a ja nekako vise verujem njemu nego tebi.

Link to comment
Share on other sites

To je u redu ali čemu takav defanzivan stav?

 

Veruj kome god hoćeš, ja sam samo napisao da mislim da je čovek završio sa ozbiljnim tenisom, pri tome nisam tagovao nikog niti tražio bilo čiji odgovor. Uopšte nikog napao nisam.

 

Ne kapiram agresiju zaista. Aj neću više vidim da te iritira moj stav, nije to bila namera.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se vredjas, ali stav: ja koji nisam njegov navijac, ne zelim da ga gledam kako gubi od pacera je meni ekstremno tupav, plus to naglasavanje da nikad ga nisi voleo, ali eto kao zao ti je.

 

Ja sam uvek za to da igrac treba da igra dokle god misli da moze, a posebno veliki sampioni jer jednom kad odu u penziju, ostavice ogromnu rupu i onda nema nazad.

Link to comment
Share on other sites

Pa napisao sam šta i zašto bi mi bilo žao i napisao sam da nisam njegov navijač ali ga ne mrzim.

 

Šta te trigerovalo?

 

Isto sam pisao i za Novaka da mi je užasno da ga gledam kako se muči, a za njega navijam.

 

Možda je neko provocirao na ovoj temi pa misliš da sam i ja svratio da zezam. A nije tako.

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...