Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Najruzniji logo ikad.

 

Takini je to lepo radio kad je Djokovic bio kod njih.

 

A i brate, jako tesko napraviti opremu za Vimbldon, samo belo, i napravi logo da ne odskace toliko, oni nece ni za toliko da se iscimaju.

 

Federer je vratio RF logo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Boxy said:

Nema bas logike sve sto rade oko Feda, kao da ne zele da zarade dodatne pare, makar su sad poceli da prave dobre kombinacije.

takav im je logo bio i dok je Novak bio kod njih, a takva im je bila i strategija (ili nedostatak iste). Stvarno me zanima koja im je bila ideja s potpisivanjem ugovora s Fedom ako bas i ne cine puno na reklami.

Ima neki razlog zasto ne stavljaju RF znak na Fedovu opremu? Uniklo nece ili Fed nece?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Boxy said:

A svi znamo kako Gatto prenosi :classic_rolleyes:

Iskreno, trebalo bi zaista uvesti i nekakvu kontrolu novinara ili pretendenata na tu "titulu". Ako doticni krenu da pogresno i tendenciozno prenose izjave igraca i ne postuju osnovne principe novinarstva - treba im onemoguciti pristup igracima i KZS. Mnogo sljama se nakupilo tu.

Kao postoji asocijacija teniskih novinara, ali da bi bio clan moras da ides na definisani broj turnira tokom godine (sto, naravno, mogu samo oni iz najbogatijih agencija, iliti iz UK i USA). A drugi problem je sto su im na celu (ili u "upravi") neki od najgadnijih i najprljavijih novinara koji postoje u teniskom novinarstvu (ima jedna Alix ili kako bese, koja je toliko gadna da bi joj i Gebels pozavideo na "uradku"). 🤮

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad otkako je korona omogućila, tj. prinudila i na online konferencije stvarno bi trebalo da razmisle da ne daju akreditacije samo na osnovu prisustva uživo. I naravno da se pre pitanja svako obavezno predstavi i kaže za koga radi. To je neki minimum minimuma, nadajmo se da će obva frka sa Osakom malo da pomogne.

Nego to je za onu drugu temu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wwww said:

takav im je logo bio i dok je Novak bio kod njih, a takva im je bila i strategija (ili nedostatak iste). Stvarno me zanima koja im je bila ideja s potpisivanjem ugovora s Fedom ako bas i ne cine puno na reklami.

Ima neki razlog zasto ne stavljaju RF znak na Fedovu opremu? Uniklo nece ili Fed nece?

 

Ne znam, ali recimo one dukseve koje Fed nosi i koji su stvarno genijalni, njih nema u prodaji.

Moj drug im je posalo mail da ih pita bas za duks, oni su rekli da se to pravi samo za Feda :classic_wacko:

 

Kacketi sa RF znakom su planuli za par sati kad su se pojavili, a oni ga ne stavljaju na majicu i duks :ajme:

 

Inace, ova oprema mi se svidja, nije cisto bela majica, ima neke kvadratice i ove zelene straftice, a logo sam naucila da ignorisem :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Boxy said:

 

Ne znam, ali recimo one dukseve koje Fed nosi i koji su stvarno genijalni, njih nema u prodaji.

Moj drug im je posalo mail da ih pita bas za duks, oni su rekli da se to pravi samo za Feda :classic_wacko:

 

Kacketi sa RF znakom su planuli za par sati kad su se pojavili, a oni ga ne stavljaju na majicu i duks :ajme:

 

Inace, ova oprema mi se svidja, nije cisto bela majica, ima neke kvadratice i ove zelene straftice, a logo sam naucila da ignorisem :classic_biggrin:

 

Uniklo :ajme::twak:

Koja je svrha da prave dukseve za Feda, a da ih ne prodaju? Verujem da Fed moze sam da kupi sasvim fine i kvalitetne dukseve kog god hoces proizvodjaca.

:twak:

 

za Wimbldon i nema druga opcija nego da se tkanjem (i korojem) napravi neka "mustra" da ne bude totalno obicno i bezlicno..

Link to comment
Share on other sites

Ma nece to da uradi, to mu je turnir na kojem ipak mozda moze da prodje par kola u zavisnosti od togako ce mu biti protivnici ................to bi onda znacilo i konacni oprostaj ......................... ovako, neka prodje par kola na W, ja mu iskreno zelim da dodje do meca sa Novakom u 1/4 finalu jer verujem da bi dao i 110 % sebe da se jos jednom dokaze ......... neka odigra Sinsinati i Sangaj ili PAriz na kraju sezone i onda sledece godine da se oprosti na W ........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Napisala sam na drugoj temi, jos ga nema na konferenciji, Feliks se prvi pojavio, a to nije uobicajno, uvek porazeni prvi daje izjavu.

Ne svidja mi se sve ovo, posebno sto je 1.set bio bas dobar i onda se od polovine 2.seta samo ugasio...

Link to comment
Share on other sites

bilo bi totalno glupo da mu mec u Haleu bude poslednji mec.

ako nije povredjen verujem da ce igrati WImbldon, pa sta bude.

Verujem da bi mu najbolje bilo da karijeru zavrsi ili na WImbldonu ili na LC (sad kad mu je to cedo), mada bi bolje bilo na WImbldonu.

 

U svakom slucaju bi morao da sedne i da razmisli da li da po svaku cenu nastavlja da igra (bez obzira na ljubav prema tenisu) uz ovakve partije i poraze, ili je bolje da se dostojanstveno povuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda covek razmislja sta sad da radi, pa ne bi da izadje pred novinare, a da nema spreman odgovor na pitanje: sta sad?

 

Cini mi se da sam ranije negde procitala da su u njegovom stabu imali ideju da poslednji mec odigra negde s Nadalom (posto su sad u velikoj ljubavi :classic_biggrin: ) . Ko zna sta su sve bili smislili do sada. Mozda je ovo prilicno promenilo te neke planove, pa sad mora da se resetuje na brzaka i improvizuje.

 

Nego, je li mu direktor turnira ove godine pred turnir urucivao neku tortu s recimo trofejom na njoj? (bese sad je bio red na 11.?) Mozda je (ponovo) izbaksuzirao Fedu kao onomad za broj sedmica na #1.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, wwww said:

Verujem da bi mu najbolje bilo da karijeru zavrsi ili na WImbldonu ili na LC

Ne vidim razloga zašto ne bi Fed igrao LC i posle zvanične penzije. Ne verujem da imaju neko pravilo koje ga sprečava, a i ako imaju lako ga je promeniti :classic_smile:

Inače ne verujem da je nešto drastično u pitanju. Nadam se da nije povreda, mada ako se nije povredio na šljaci ne verujem da će na travi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...