Jump to content

Snooker


dekkard

Recommended Posts

15 minutes ago, Stiletto said:

'Bem ti žreb kad će jedan od finalista biti Kajren Vilson ili Entoni MekGil (teško da će Kurt da okrene).

 

A Roni ili Mark će sutra na Selbija, a on sa svojim "udri me do zore pa me baci lavovima" stilom igre obojici leži ko luk na puding.

 

Da, tezak je za gledanje. Bas izbaci iz takta sa onim svojim neckanjem i setnjom oko stola non stop

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

'Bem ti žreb kad će jedan od finalista biti Kajren Vilson ili Entoni MekGil (teško da će Kurt da okrene).

 

A Roni ili Mark će sutra na Selbija, a on sa svojim "udri me do zore pa me baci lavovima" stilom igre obojici leži ko luk na puding.

 

 

Kajren Vilson je najtalentovaniji "mladi" igrač. Prethodnih godina je stizao do polufinala/četvrtfinala (3 QF i jedno SF), mislim da je vreme i da je zaslužio da uđe i u finale. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Da, tezak je za gledanje. Bas izbaci iz takta sa onim svojim neckanjem i setnjom oko stola non stop

 

Da bi igrao sa Selbijem u punoj formi moraš imati živce ko lance od sidra, a to od današnjih igrača ima samo Higins. Kao da igraš tenis protiv zida od cigli, uvek vrati lopticu a pre ili posle pogodi ćošak terena gde ne možeš da stigneš.

 

16 minutes ago, Jurgen said:

 

Kajren Vilson je najtalentovaniji "mladi" igrač. Prethodnih godina je stizao do polufinala/četvrtfinala (3 QF i jedno SF), mislim da je vreme i da je zaslužio da uđe i u finale. 

 

Kajren jeste dobar, ali meni mnogo vuče na Džimi Vajta, uvek u finalu nikad pobednik. Isti šlif kao Ding Žunhui.

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

Od tog frejma mu je krenulo nizbrdo, do pauze nije mogao da se sastavi sa sobom. Tek posle nje je ulovio dva frejma, ali izgubiti sesiju 6:2 boli. Ako uspe da sredi glavu do sutra, biće veselo do kraja. U suprotnom, omlatiće ga Selbi.

Link to comment
Share on other sites

Mid session 11:9 Selby.. 

Čudan i težak meč.. U prvoj sesiji, Ronnie uz savršen long pot igrao nikad bolji safety, ali osrednja igra u polju mu nije dozvolila više od 5:3. Druga sesija (2:6) donosi gubitak kvalitetnog long pot-a, nastavak lošeg građenja break-a, i samo ga nikad bolji safety, za njegove standarde, ostavlja koliko-toliko u manjem zaostatku.. 

 

Ovo danas.. Stegnuto, frka im je, hvala plačljivku što je neshvatljivim greškama ostavio najvećeg u životu..   :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Roni da se suta u dupe od srece sto je samo 11-13. Kakva kradja 23 frejma, mozda to bude i odlucujuce ako se vcrs pojavi pravi Roni jer ovo do sada je lose.

Selbi igra maestralno ali ima i on malih padova u igri. Mora i na njega uticati desavanja od danas, imao je protivnika na konopcima i vratio ga u igru.

 

Da da, dio publike i nadam se da ce gledati Ronija tamo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...