Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

2 hours ago, Sunshine State said:

spacer.png

Ovo me podseti na jednu priču, pre oko 15 godina ili tako nešto.

 

U Brizbejnu, leto. Tipična letnja vrelina i sparina. Moj brat izašao iz kuće, zaključao vrata i sedne u kola da ode negde. Čim je seo, setio se da je zaboravio novčanik ili tako nešto kod kuće. Taman da otvori vrata od kola, kada čuje da se kapija otvara. Pogleda u retrovizor (kola su bila u driveway-u), i vidi Jehovine Svedoke kako ulaze.

 

On pomisli u sebi: "E jebi ga, sada će da me smaraju" i umesto da izađe iz kola, odluči da legne preko prednja dva sedišta, izvan njihovog vidika. "Biće brže i lakše ako pozvone na vrata i vide da nema nikoga", to mu je bila pomisao.

 

I tako oni prođoše na jedno 3-4 metra od kola i stignu do vrata. Pozvone jednom, ništa. Pozvone još jednom, naravno ništa. I umesto da odu, oni nastavljaju da zvone još 2-3 puta. U međuvremenu, bratu nije baš svejedno - znoj počinje da lije iz njega, vrelina i sparina čine svoje.

 

Posle nekog vremena, zaustaviše se. Brat pomisli u sebi: "Konačno, ajde begajte sada". Ali oni nonšalantno stoje tu u ladovini ispred vrata, i nastave da ćaskaju između sebe. "Vidi kako je lepa bašta" itd itd, i počnu da gledaju cveće i diskutuju između sebe itd. I ide ti to tako nekih 5 minuta ili tako nešto. Bratu je baš neprijatno u kolima zbog vreline, nećka se da li da izađe ili ne, ali ga blam preovladavao pa je nastavio da se krije. 

 

Posle nekog vremena - muk. Čuju se koraci i otvara se kapija. "Konačno!!", pomisli brat i ustane da vidi gde su pa da izađe. Ali kako je ustao, naslonio se na trubu, i zvuk je odjeknuo par sekundi dok nije sklonio ruku. 

 

Naravno, Jehovini Svedoci potrčaše nazad, otvoriše kapiju, i brže bolje do kola. Moj brate izađe, crven, sav mokar od znoja, koji se sada lije svugde niz njega. Oni ga gledaju iskolačenih očiju i raširenih ruku, ne znaju šta da kažu.

 

Moj brat ih samo gleda i ladno im reče: "Zaspao sam". 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...