Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

21 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

ja cu se drzati price sa kineskog fejzbuka.

 

hehe ... kineski facebook

Ja idem u radnju da dopunim zalihe. 
Sad kad kazem suprugi, da je ovo prevencija a ne otrov kako ona prica.

I jos kazem to objavio  jedan ozbiljni doktor iz Francuske dr. Ciao u saradnji sa kineskim naucnicima.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

@CLakiSH

 

toe to!

 

a ja se ovih dana jos bespotrebno brinem sto sam povecao unos nikotina ne shvatajuci da sam se sve vreme preventivno lecio. :default_coffee:

 

 

Pa da.

Napravicemo i grafikon prema istrazivanjima dr.Ciao i dr.Wechat.

Cekamo i rezultate za istrazivanje manga os strane dr.Luke Bojovica koji su vise nego ohrabrujuci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CLakiSH said:

Ja idem u radnju da dopunim zalihe. 
Sad kad kazem suprugi, da je ovo prevencija a ne otrov kako ona prica.

I jos kazem to objavio  jedan ozbiljni doktor iz Francuske dr. Ciao u saradnji sa kineskim naucnicima.

 

Ja bio danas po zalihu cigara za narednih par dana.
Naravno, dok sam uzimao cigare, razmisljam sta je ovaj prodavac sve dirao tim rukavicama i kad sam dosao kuci, operem sve kutije u sapunjavoj vodi dok su jos bile neotvorene i nepropusne (u celofanu). Sam sam sebi bio smesan jer u sustini dezinfikujem od virusa proizvod cija me konzumacija cini nekoliko puta ranjivijim od tog istog virusa kad ga ne bi konzumirao. Mind boggling...

No, pridruzujem se klubu vernika u kinesku statistiku cisto radi suzbijanja anksioznosti. Mozda virus ne voli ugljenisana pluca? Mozda virus ne moze da probije sloj katrana u plucima da bi dosao do celija u koje bi se infiltrirao? 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RatzenStadt said:

 

Ja bio danas po zalihu cigara za narednih par dana.
Naravno, dok sam uzimao cigare, razmisljam sta je ovaj prodavac sve dirao tim rukavicama i kad sam dosao kuci, operem sve kutije u sapunjavoj vodi dok su jos bile neotvorene i nepropusne (u celofanu). Sam sam sebi bio smesan jer u sustini dezinfikujem od virusa proizvod cija me konzumacija cini nekoliko puta ranjivijim od tog istog virusa kad ga ne bi konzumirao. Mind boggling...

No, pridruzujem se klubu vernika u kinesku statistiku cisto radi suzbijanja anksioznosti. Mozda virus ne voli ugljenisana pluca? Mozda virus ne moze da probije sloj katrana u plucima da bi dosao do celija u koje bi se infiltrirao? 😄

Svaka ti je ka u Njegosa.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RatzenStadt said:

Opa, znaci ima nas u prilicnom broju. I pored toga, ukupan broj zarazenih pusaca na forumu 0%. Slucajnost?

Kao sto moja komsinica rece, ona uvek zna kad sam ustao. Cujem se daleko. 🙂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RatzenStadt said:

Opa, znaci ima nas u prilicnom broju.

 

hmmm... :smiley13:

pitam se (onako u sebi, ne obazirite se) koliko bi vas tek bilo kad bi svaki pusac bio toliko ljubazan da potpise izjavu kojom se dobrovoljno odrice prava na respirator? ako bi taj broj opao, i to drasticno, vjerojatno bi i ove mjere koje su nam blokirale i ekonomiju i normalne zivote postale izlisne, jer bi drzava imala dovoljno kapaciteta da se skrbi o onima koji svoje zdravlje ne unistavaju tako svjesno, tako rado, i tako junacki.

 

:wink2:

 

...

 

sinoc vidim tipa u setnji, maska na licu, i zapaljena cigareta u ruci. na trenutak pomislih da stanem i kazem mu da se njegov imunoloski sustav ne bavi zastitom od koronavirusa vec sanacijom stete od cigareta. al vec u sljedeci mah pomislim - ma zna on to i sam, pa nije valjda neobrazovan.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vjekoslav said:

 

hmmm... :smiley13:

pitam se (onako u sebi, ne obazirite se) koliko bi vas tek bilo kad bi svaki pusac bio toliko ljubazan da potpise izjavu kojom se dobrovoljno odrice prava na respirator? ako bi taj broj opao, i to drasticno, vjerojatno bi i ove mjere koje su nam blokirale i ekonomiju i normalne zivote postale izlisne, jer bi drzava imala dovoljno kapaciteta da se skrbi o onima koji svoje zdravlje ne unistavaju tako svjesno, tako rado, i tako junacki.

 

:wink2:

 

...

 

sinoc vidim tipa u setnji, maska na licu, i zapaljena cigareta u ruci. na trenutak pomislih da stanem i kazem mu da se njegov imunoloski sustav ne bavi zastitom od koronavirusa vec sanacijom stete od cigareta. al vec u sljedeci mah pomislim - ma zna on to i sam, pa nije valjda neobrazovan.

 

 

Vjekoslave, pa moramo od necega umreti majku mu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Vjekoslav said:

 

hmmm... :smiley13:

pitam se (onako u sebi, ne obazirite se) koliko bi vas tek bilo kad bi svaki pusac bio toliko ljubazan da potpise izjavu kojom se dobrovoljno odrice prava na respirator? ako bi taj broj opao, i to drasticno, vjerojatno bi i ove mjere koje su nam blokirale i ekonomiju i normalne zivote postale izlisne, jer bi drzava imala dovoljno kapaciteta da se skrbi o onima koji svoje zdravlje ne unistavaju tako svjesno, tako rado, i tako junacki.

 

:wink2:

 

...

 

sinoc vidim tipa u setnji, maska na licu, i zapaljena cigareta u ruci. na trenutak pomislih da stanem i kazem mu da se njegov imunoloski sustav ne bavi zastitom od koronavirusa vec sanacijom stete od cigareta. al vec u sljedeci mah pomislim - ma zna on to i sam, pa nije valjda neobrazovan.

 

E zbog ovoga te niko nikad ne zove na zurke.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...