Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Svojevremeno u Pan-am avionima služili su kikiriki u providnoj vakumiranoj kesici na kojoj je crvenim krupnim slovima odštampano: '' please open before consumation''...navodno je to zbog scene koju su imali negde osamdesetih kada je neki student progutao celo pakovanje tokom leta i krenuo da se davi. Nakon par nedelja ga je neka hijena od advokata nagovorio da tuže avio kompaniju...ostavljam mogućnost i da je to urbana legenda sa izmišljenim likovima.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Svojevremeno u Pan-am avionima služili su kikiriki u providnoj vakumiranoj kesici na kojoj je crvenim krupnim slovima odštampano: '' please open before consumation''...navodno je to zbog scene koju su imali negde osamdesetih kada je neki student progutao celo pakovanje tokom leta i krenuo da se davi. Nakon par nedelja ga je neka hijena od advokata nagovorio da tuže avio kompaniju...ostavljam mogućnost i da je to urbana legenda sa izmišljenim likovima.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Nemoj nista da se cudis - kod nas prodaju mikrotalasne sa upozorenjem da se ne stavlja glava unutra 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nemoj nista da se cudis - kod nas prodaju mikrotalasne sa upozorenjem da se ne stavlja glava unutra 
Na kafi piše da je vruća. [emoji14]

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj drugar je pokusao da proguta sumecu tabletu...

Bilo mu sumljivo sto je toliko velika,pa polomio na dva dela,ali opet islo tesko,umalo se zadavio...

Jos se cudio u fazonu : Pa kolike su one Svabe kada su im ovolike tablete....

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kronostime said:

Zove me sef i moli da uzmem drugi deo godisnjeg odmora za proslu godinu, a ostalo mi 3 nedelje. :roflmao:

 

Kako vam to ide, stari odmor moze da se koristi do 1. jula tekuce godine? Posto sam skoro cuo od jednog drugara da stari odmor moze da se iskoristi bilo kad. Mislim, stvarno ne znam, Gospodja i ja smo od onih sto ne rade 3 meseca, a samo bi da strajkuju.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Kako vam to ide, stari odmor moze da se koristi do 1. jula tekuce godine? Posto sam skoro cuo od jednog drugara da stari odmor moze da se iskoristi bilo kad. Mislim, stvarno ne znam, Gospodja i ja smo od onih sto ne rade 3 meseca, a samo bi da strajkuju.

Ko je radio u firmi moze da produzi do kraja godine - ko je radio  kod kod kuce do kraja juna.

:lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je radio u firmi moze da produzi do kraja godine - ko je radio  kod kod kuce do kraja juna.
[emoji38]_2:
Idi u dvorište na odmor i ne kukaj. [emoji14]

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam jutros intervju sa Stivenom Volframom, na slici je skrinshotovan detalj (oko 2:20:38 na ovom snimku) kada Stiven (desno) pokazuje mogucnosti svoga programskog jezika (prigodno nazvanog "Volfram jezik"), konkretno ugradjene funcije ImageIdentify koja prepoznaje sta je na slici koja joj je prosledjena (u ovom slucaju to je sam Volfram, slika je "real time" snimak sa kamere na njegovom racunaru):

 

spacer.png

 

 

 

Program je "prepoznao" da je na slici nalazi "plunger", ko ne zna to je ovo:

spacer.png

Edited by bohumilo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...