Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

46 minutes ago, Kronostime said:

:s_w:

 

Odakle ovi eksperti iznicu... Ili su na Balkanu osim vrganja i lisicarki  rasirene i halucinogene gljive...  Nekad smo se rugali Bugarima zbog ovakvih budalastina, a sada imamo persijske Hrvate, Bosnjake iz piramida i Srbe direktno od Isusa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je to odlika samo ovih nasih naroda, sa kompleksom nize vrednosti, da smo mi plodno tlo za Deretice i Semire Osmanagice, al sam citao na internetu da ima Grka koji se loze kako su oni osnovali drevni Egipat i slicno, a Grcka ima jednu u top 5 istorija na svetu bukvalno. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 40Wins said:

al sam citao na internetu da ima Grka koji se loze kako su oni osnovali drevni Egipat i slicno, a Grcka ima jednu u top 5 istorija na svetu bukvalno. 

 

Podseti me na ovu scenu:

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2024 at 8:38 AM, ters said:

 

Odakle ovi eksperti iznicu... Ili su na Balkanu osim vrganja i lisicarki  rasirene i halucinogene gljive...  Nekad smo se rugali Bugarima zbog ovakvih budalastina, a sada imamo persijske Hrvate, Bosnjake iz piramida i Srbe direktno od Isusa...

Ne, bre, ne potiču Srbi direktno od Isusa, već Isus od Srba, preko oca.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tomas.hokenberi said:

Ne, bre, ne potiču Srbi direktno od Isusa, već Isus od Srba, preko oca.

 

sa pojavom Vucica se krug vremena zatvara - jer je valjda Vucic Otac licno...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Glasači koji su prijavljeni u trafo-stanici žale se na visoke račune za struju

Quote

 

BEOGRAD, 19. januar 2024, (Njuz) – Grupa od 23 glasača koji imaju prebivalište u jednoj trafo-stanici u Kumodraškoj ulici u Beogradu, danas se obratila javnosti povodom enormno visokih računa koje su dobili za decembar. Stanari trafo-stanice kažu da je praktično nemoguće da su potrošili toliko električne energije.

– Ovde živimo tek od polovine decembra a dobili smo račun kao da strujom snabdevamo čitavo naselje. Tačno je da nas ima 23 ali živimo u 12 kvadrata i struju trošimo vrlo racionalno. Ja sam, na primer, vrlo rijetko kod kuće jer stalno putujem na relaciji Sokolac-Beograd – kaže Neđeljko Jakšić, jedan od stanara trafo-stanice.

Ogorčeni građani kažu da su zadovoljni smeštajem, ali da zbog izuzetno visokih računa za struju razmišljaju da se presele.

– Ako naša žalba ne bude usvojena biću primorana da prebivalište potražim na nekom jeftinijem mjestu, možda u crpnoj stanici “Beogradskog vodovoda”, jer je voda znatno jeftinija od struje. Razmišljam i o ambulanti u Vrčinu, jeste malo dalje od centra ali sve je bolje od ovog – kaže stanarka Grujana Radaković.

“Elektrodistribucija Beograd” za sada nije reagovala na ove pritužbe, ali nezvanično saznajemo da se razmišlja o dogradnji bar po još dva sprata na svakoj trafo-stanici kako bi uslovi za boravak birača ubuduće bili bolji.

Bojan Ljubenović

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...