Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

@mare80 

Ima logike, a kod tezih slucajeva treba da kombinujes sa vec dokazanom metodom 2 pakle cigareta dnevno.

A ako je stanje za respirator onda samo dodas pola kolograma belog luka neopranog i neocicsenog ali iskljucivo rektalno uzimanje.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ljudi genijalna ideja mi je pala na pamet. A šta ako bi smo džoint umočili u vodku...Em je marihuana dobra za pluća, em vodka ubija virus.

 

na kraju ga premažeš esencijom belog luka. neophodan je taj fine touch

 

i ne znam za tu vodku, ako baš mora. znaš kako bajaga kaže "nije vodka rakija.."

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:

c77e3a33bb5602395fdef1bc0148b1dd.jpg

Znam da je ovo deo za zajebanciju, ali me iznervira u startu ovakva budalaština. Još je doktorka rekla da srpski vojnici su I svetskom ratu umirali od gladi, ali ne od španske groznice, a u Srbiji je od španske groznice bio pomor. Ali bukvalno pomor. Španska groznica je odnela više života u Srbiji nego tifus. Ja znam da ljudi ne moraju da znaju sve ove podatke, ali jebote, jebote.....

Dakle jebale vas više priče o gentici. Ko ovoliko ludaka skupi na jednom mestu. Zašto smo osuđeni da gledamo i čitamo ovo meni nije jasno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Laki Juan said:

. Španska groznica je odnela više života u Srbiji nego tifus.

Jes da ovo nije tema za zajebanciju,ali kad ovo napisa setih se neceg...

Domacinstvo pored mojeg, familija smo ,je bukvalno pokoseno zime '18 na '19 ...Od cele mnogobrojne porodice ostala je samo jedna devojcica ziva...

Sada,ne znam da li je to bila spanska groznica ili neka druga bolest koja je pratila rat,uglavnom price koje sam cuo od starijih iz familije su bas jezive...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Laki Juan said:

Ljudi genijalna ideja mi je pala na pamet. A šta ako bi smo džoint umočili u vodku...Em je marihuana dobra za pluća, em vodka ubija virus.

 

Unapredi metodu

 

tenor.gif?itemid=5535628

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...