Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

boyfriend Garry Kissick

Garry Kissick is a 30-year-old golf player and PGA trainee professional at the Brookwater Golf & Country Club in Brisbane.

According to his LinkedIn, he started out at the club almost a decade and a half ago in golf operations but slowly worked his way up the corporate ladder to become the irrigation technician for the greens.

Then, in 2019, he joined the PGA Trainee Program to further his professional golf career. 

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Procitala sam tu Conginu izjavu, da se sada dobro oseca, da mu je prosao bol u ledjima koji je imao i da se nada da ce imati priliku da igra 2022 najvise bi voleo da dobije WC za AO ali ako ne dobije , trazice drugo, sada vredno trenira i sve u tom smislu. Inace dobio je i drugo dete letos, ovaj stariji ima vec 4 godine.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

valjda je original bio u la stampi, pa sam ga nasla i provukla kroz google. malo je neobicnim stilom pisan, te google ne daje dovoljno razumljiv i citljiv tekst kao obicno, ali ja sam nekako razumela da je sve to bilo malcice drugacije.

Elem: posle finala (posto je na dodeli trofeja nosio taj sat), Medvedev je bio u svlacionici, pa je valjda dok se tusirao (sta li) neko od osoblja tu na turniru maznuo sat (kao: nasao ga pa uzeo da se ne izgubi 😉 ) . Onda je Medvedev ustanovio da sata nema, pa je oko ponoci prijavio policiji, pa su oni tu kao trazili svukuda po svlacionici i nisu ga nasli. Onda je valjda Medvedev otisao za MC, a neko s turnira je nazvao tog "revnosnog" 😉 sluzbenika (valjda su videli na video nadzoru ko bi to mogao da bude) i rekao mu da se ne glupira nego da vraca sat (dok mu karabinjeri nisu zakucali na vrata). Onda je sat "anonimno" 😉 vracen turniru, a potom su poslali nekog sluzbenika ATP da ga odnese Medvedevu. E tog sluzbenika ATP su onda pri ulasku u avion zaustavili i rekli mu da se vrati jer bi policija ipak da uradi propisnu istragu (i valjda i kazni tog "revnosnog" 😉 sluzbenika), pa su posle dokumentovanja svega ponovo poslali sat njegovom vlasniku.

 

to je ovaj clanak, ali sad su ga stavili iza pw:

https://www.lastampa.it/sport/tennis/2021/11/23/news/giallo_medvedev_sparisce_l_orologio_d_oro_alle_atp_finals_di_torino-609678/

 

 

Link to comment
Share on other sites

'Suddenly, we hear someone howling, crying, the sound of a racquet being thrown. My mom asks what's going on. Veronika Kudermetova's dad starts laughing, 'It's Medvedev playing. You don't know him?' We went to watch him. It was something else.

'Three and a half hour match. Moonballs, 50-shot rallies... From his childhood Danya used to fight till the end, he was prepared to do anything on court, no matter how ugly his game may look, in order to win. In this sense, he hasn't changed at all.'

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, McLeod said:

Ja nisam imao pojma da su oni isto godiste. Mislio sam da je bar 6-7 godina starija od njega. Sto ne znaci da sad izgleda "propalo", vec stvarno deluje mnogo starije devojka.

zasto ti izgleda 6-7 godina starija?

FEvfufUXIAMYme9?format=jpg&name=large

bas lici da su slicno godiste, ona je samo ozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...