Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

4 hours ago, Boxy said:

A kad ona Bouchard postavi tako nesto, onda ne postoji transfer blama  :classic_rolleyes:

Kao sto kaze jedan car, Rambo Amadeus..

 

"Veoma je vazno kad se pravi hit
da je namijenjen zenama
jer one najbolje kupuju kasete
i zovu telefonom da se glasa za top listu "

 

Instagram je napravljen za zene i vecina zarade ide od njih.. ovo musko slikanje je prosto transfer blama..

 

 

P.S. Price o sovinizmu STOP

Link to comment
Share on other sites

Instagram je napravljen za zene i u nastavku posta sovinizam STOP,  pa LOL :lol_2: :lol_2: :lol_2:

 

Lik se zajebava i uziva, a mislim da ipak zaradjuje vise od tenisa nego sto bi mogao da zaradi od IG :classic_rolleyes: a sigurno mu to i ne pada napamet

 

i da nastavimo sa Stanimalom :classic_cool:

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

Instagram je napravljen za zene i u nastavku posta sovinizam STOP,  pa LOL 

Da, zato sto se preteruje sa tim skakanjem na svaku izjavu.

 

Imas studije koje objasnjavaju navike korisnika instagrama, zarade od istih i udeo zenske populacije.

 

Razmisli, vecina zena na instagramu imaju interesovanja poput mode, sminke i nekih lepota(influenceri,blogeri) i eto zarade.

 

Muskarci se interesuju za dupeta, pica i automobile koje ne mogu da priuste.

Link to comment
Share on other sites

Vavrinka je ekstremno uspesan teniser, a ti ga ubacujes u grupu nekih ig influensera, pa normalno je da cu da ti se smejem.

A posebno sto ne vidim gde je problem sto se slikao u kupacem i sto se sprda...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Boxy said:

Vavrinka je ekstremno uspesan teniser, a ti ga ubacujes u grupu nekih ig influensera, pa normalno je da cu da ti se smejem.

A posebno sto ne vidim gde je problem sto se slikao u kupacem i sto se sprda...

 

Gde sam ja njega nazvao influencerom? Ako ti je poterbno dodatno obasnjenje za citanje sadrzaja mog posta, evo: Napisao sam da je blamantno da osoba koja ima vise od 20 godina koristi hastagove poput #takemeon #needadvice #help #wishmeluck #makeitfun #mrhappy #donttakeyourselftooseriously #enjoylife

Ali ne bih vise o tome, ako ti to smatras normalnim i zrelim, tvoja solja caja.

Link to comment
Share on other sites

 
c8Zu7gli_bigger.jpg
 
Свака част за борбеност, истрајност и доследност, којима већ годинама остварујете резултате достојне врхунског спортисте и најбољег међу најбољима.
 
 
 
 
 
 
 
LR5gOVmb_bigger.jpg
 
Hoćete li igrati egzibicioni meč sa Novakovim sinom?
 
 
:lol_2:
 
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2019 at 1:34 PM, wwww said:

O boze, kako Marion Bartoli izgleda!

  Reveal hidden contents

spacer.png

Uporediti s anoreksicnom fazom

  Reveal hidden contents

4CB89B0400000578-5781635-image-a-10_1527

 

:ajme:

Uh, baš sam se zaprepastila kad sam je videla u dublu. Mada meni je ovo daleko bolja verzija nego ona anoreksična, mogla bi naravno dosta kila da skine ali barem ne deluje onako jezivo, i manja je sigurno kratkoročna opasnost po zdravlje. Ali brate mili, ni Končita nije neka Tvigi pa je opet bila manje upadljiva, mogla je i Bartoli obući nešto prikladnije od ovakve haljine :ajme:

 

53 minutes ago, Boxy said:

Mozda ako mediji pocnu da pricaju, mozda nesto promene

 

 

Ne verujem da im je baš bio cilj da ovoliko uspore podlogu. Da je Endi u konkurenciji u singlu pa i da razumem. Slabo je kome i u interesu da to radi namerno na W, možda su nešto pogrešno proračunali ove godine, mada zar ne bi trebalo da je trava uvek ista, imaju sve one standarde... :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...