Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Videla sam ovo kad sam menjala kanale ali onda je Hačanov već sedeo na klupi i raspravljao se sa supervizorom pa nisam skontala šta se desilo. Ne sećam se kad sam videla da se igraču za psovanje (ne na tuđu adresu) oduzima poen, pa još na brejk loptu. Ili je to bilo drugo upozorenje?

Ali i on je dobar, "I didn't say it in a rude way" :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li se secate kad je svojevremeno Kuznjecova komentarisala nesto o terenu (mislim da je u pitanju bila sljaka i neki los odskok loptice), pa rekla "pista" na spanskom (posto joj je trener bio Spanac i ona je ocigledno znala spanski), a Cicak joj dodelila CV jer je kao psovala na ruskom (pretpostavljam da se slicno kaze kao na SH odredjeni pojam). I nista nije vredelo Kuznjecovoj da objasnjava o cemu se radi...

 

tretiraju igrace kao decu u obdanistu/nizim razredima osnovne.

Link to comment
Share on other sites

Quote

ne znam da li se secate kad je svojevremeno Kuznjecova komentarisala nesto o terenu (mislim da je u pitanju bila sljaka i neki los odskok loptice), pa rekla "pista" na spanskom (posto joj je trener bio Spanac i ona je ocigledno znala spanski), a Cicak joj dodelila CV jer je kao psovala na ruskom (pretpostavljam da se slicno kaze kao na SH odredjeni pojam). I nista nije vredelo Kuznjecovoj da objasnjava o cemu se radi...

 

stutgart, mec sa anom ivanovic.cicak je umislila da je rekla pi... :classic_smile:

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

https://www.essentiallysports.com/tennis-wta-news-naomi-osaka-breaks-down-as-journalist-interrogates-her-in-an-aggressive-tone/

Bukvalno je covek pitao ono sto svi zele da je pitaju od kada je ovo pocelo. Ima duple standarde na konto medijskog eksponiranja i razgovora i davanja intervjua. Nije mi jasno cemu ovolika drama, zar nije bio problem to sto su joj nametali da ne zna da igra na travi i sljaci.

Link to comment
Share on other sites

Meni je zanimljivo što je sad kad neko pita Osaku nešto neprijatno dozvoljeno prozivati konkretnog novinara imenom i prezimenom, a u svim ostalim slučajevima, kad su još agresivnije maltretirani drugi teniseri/ke, ne zna se i dalje ko šta pita.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Meni je zanimljivo što je sad kad neko pita Osaku nešto neprijatno dozvoljeno prozivati konkretnog novinara imenom i prezimenom, a u svim ostalim slučajevima, kad su još agresivnije maltretirani drugi teniseri/ke, ne zna se i dalje ko šta pita.

Ona ima potpuno pravo, ona se i izborila za to...

Trebalo ih je konačno lupiti po ušima.,.

Šta su ti isti novinari i nazovi novinari (govno Morgado a ranije Rothenberg i većina anglosaksonsca) uradili Novaku na OI je bilo spektakularno bezobrazno...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ovaj je totalno pogblesavio!

gde on cuje agresivni ton u pitanju? i to jos on, koji je bio prilicno gadan (inkvizitorski) prema Novaku (sve dokumentovano video zapisom).

a tek ovo sa pitanjem koje postavlja njoj "nepoznata" osoba. :twak:

 

sto neko rece: Osaka je odrasla osoba, a sad se ocekuje da se prema njih odnose kao prema (razmazenom) detetu od 5 godina - da se slucajno ono ne rasplace kad ne dobije novu Barbiku.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne vidim da je ona pomogla Novaku ili bilo kome drugom osim sebi. Možda je pomogla Simoni Bajls, koja nema veze s tenisom. Ali da sačekamo, možda i bude nešto od svega ovoga na kraju, ko zna.

 

Pogledala sam celu konferenciju, ima ovde video:

 

https://www.tennis.com/news/articles/cincinnati-naomi-osaka-handles-bully-first-press-conference-since-may-cry-haiti

Vrlo čudno. On je počeo pitanje stvarno dosta agresivno ali nije tada izgledalo da joj to smeta, nego je tražila da ponovi. Ponovljeno pitanje je bilo u dosta mirnijem i prijateljskijem tonu i u početku mi je izgledalo da joj ne smeta da odgovori i onda...

 

Šta znam, mogao je i on pitati na drugi način ali to je onda opet poseban tretman samo za nju i ni za koga drugog.

 

Edit: wwww brža.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Quote

Since this press conference with Naomi Osaka yesterday, the journalist in question and his family have received death threats. All this for an absolutely legitimate question. Intolerable...

 

Ben ponovo u svom elementu: zagorcava zivot jos jednoj osobi (ovog puta novinaru i njegovoj porodici)!

Kakvo djubre od coveka!

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...