Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Mislim da je ovde krenuo s vukovima jer mu je glupo stalno da priča o bombama. Rekao je na prvo pitanje sasvim normalno, da svaki profesionalni sportista treba da ima takav stav, ali ovaj insistira i dalje i vidi se jasno kakav odgovor očekuje, pa onda ajde malo nešto novo za promenu.

A ovo da neko ko je bio u Beogradu nije čuo bombe, kako ih nije sramota. Ja sam ih čula ovde gde sam i sedela po skloništima, a kamoli u Beogradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sta je vredelo bilo kome od nas koji smo bili protiv MIlosevicevog rezima, bili na protestima itd. Bombe su padale svukuda i nisu pravile razliku.

Ja sam u to doba zivela u delu grada koji je bio daleko od bilo kakvih ciljeva (mada je fakultet bio cilj, jer su tu prebacili neke stvari iz vojnog instituta), pa opet sam "osetila"/cula bombe, da ne pricam o onima koji su ziveli na Banjici, ili na vazdusnoj liniji od Milosevicevog bunkera (moju sestru je bukvalno udarni talas ubacio u skloniste).

tako da me narocito nerviranu ovi mamlazi koji kao nesto "znaju" i onda pljuju.

 

 

5 minutes ago, alcesta said:

Mislim da je ovde krenuo s vukovima jer mu je glupo stalno da priča o bombama. Rekao je na prvo pitanje sasvim normalno, da svaki profesionalni sportista treba da ima takav stav, ali ovaj insistira i dalje i vidi se jasno kakav odgovor očekuje, pa onda ajde malo nešto novo za promenu.

A ovo da neko ko je bio u Beogradu nije čuo bombe, kako ih nije sramota. Ja sam ih čula ovde gde sam i sedela po skloništima, a kamoli u Beogradu.

ma ovo je onaj Irvendajl koji je imao onaj komentar o Bartoli (kako ona nije lepa, ali je eto talentovana).

 

Imao je takodje glupava pitanja i za Samsonovu.

 

A pitanje Novaku mu je bas bilo "na nivou": otkud ti ta zivotinjska zelja za uspehom? sta je trazio to je i dobio.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Kakav tretman (od ovog mamlaza sto je pitao za zivotinjsku glad Novaka). Britanci kao da je Kirios njihov ili da je osvojio ne znam koliko WImbldona, intervjuisu ga iako je predao mec. :twak:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kakva arogantna kretencina:

https://www.wimbledon.com/en_GB/video/media/6262208812001.html

 

Felikse, ako posle ovog ista fino kazes o Kiriosu - ti si idiot! I ako ikada vise ovako idiotski budes igrao i izgubio set - :ranting::smiley18:

 

Mamlaz postavlja uslove da bi igrao OI: on hoce pune stadione, da povede koga god hoce s sobom (goste), da moze da se druzi s ostalim sportistima... to su za njega olimpijske igre.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže kako pažljivo bira turnire da ga se uželi publika, i nažalost ima u tome nečega, u kombinaciji sa nastupima na društvenim mrežama :classic_rolleyes:

Ali kakav ego, pa ja mislim da big3 kad se saberu nemaju tako visoko mišljenje o sebi. Sad će on da ide na OI ali samo ako su to prave OI kako ih on zamišlja (nije da nema argument tu, ali nijednom sportisti još nije palo na pamet da to tako formuliše, OI ne zadovoljavaju MOJE kriterijume pa mi se ne ide).

Naravno možda mu povreda svakako ne dozvoli da ide. Inače je zanimljivo kako se hvali svojim unikatnim načinom priprema par nedelja pred turnir i bez trenera, a ne pada mu na pamet da tolike povrede možda imaju veze s tim, nego eto, to je sport pa mora tako, svi se povređuju a on samo nema sreće  :frusty:

 

Inače su mnogo dosadni s ovim 10 puta ponovljenim pitanjem hoće li nastaviti u miksu ipak, ne znam kako misle da to izvede.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vise se poklanja paznje sta Nik ima da kaze nego i sam Federer!

pazi kad su njega pitali sta misli o tome da od sledece godine nece biti "pauze" u nedelju! Da ne pricam o tome sto njegove KZS traju najduze (a ovamo se niko ne pojavi na KZS Hurkacza), britanski "novinari" svi regularno posecuju KZS i postavljaju pitanja, ko da je u najmanju ruku Endi!

a onda se, sta, zali kako ga mLogo mentalno pritiskaju velika ocekivanja javnosti! Toliko da Davids Law (medija direktor Kvinsa i ko-komentator TennisPodcasta) krene da se preispituje kako eto bas mnogo pritiskaju Nika!

:twak:

lud-zbunjen fazon!

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ni Hurkaču ne bi nikad konferencije bile prazne kad bi pravio ispade i izigravao primadonu u javnosti, taman da nijednu titulu nije osvojio. Verujem da za Pera isto uvek ima interesovanja. Tako je to danas.

 

Inače u Italiji krenula paljba po Sineru što propušta OI.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

WHO IS SIMONA HALEP'S NEW BOYFRIEND TONI IURUC?

 

Halep's new boyfriend Toni Iuruc is a native of North Macedonia and owns a number of companies in Romania. The couple came out firstly through sharing a dinner moment in Constanta, Romania.

Toni Iuruc is best known to be a boyfriend of a Romanian tennis player Simona Halep. Although, he is a forty years rich Businessman.

In the past, Toni Iuruc has married twice in his lifetime. He tied the knot for the first time to a model named, Arina. Later, Toni again got married to women named, Liana. But his married life did not lasting for long time.

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

France’s Kristina Mladenovic has been slammed with a £5,400 ($7500) fine related to an incident reportedly involving a member of her family.

 

The Daily Mail and Metro have quoted tournament sources confirming that somebody related to the French tennis star got into a heated argument with a member of staff. It is alleged to have taken place shortly after Mladenovic lost her doubles match alongside Timea Babos. The duo were the second seeds in the draw but fell 6-1, 6-2, to Arina Rodionova and Zarina Diyas in the first round last Thursday.

It is understood that shortly after the defeat a member of Mladenovic’s team tried to arrange private transport back to the hotel. However, they were told this would not be possible and they would have to use the shuttle bus. As a result the unnamed individual was abusive to staff members and security had to step in to resolve the dispute.

:classic_blink:

kaznjeni jer su hteli da pozovu privatni prevoz posle ispadanja s turnira i jer su se posvadjali?!?!?

:krstipd4:

 

Quote

French Open finalist Anastasia Pavlyuchenkova was fined $3000 for unsportsmanlike conduct. Meanwhile, Greece’s Stefanos Tsitsipas has also been docked the same amount but for coaching during a match. Nick Kyrgios is so far the only one to have been hit with multiple fines. The Australian has been fined $2,500 and $3,000 for audible obscenities.

 

List of fines

ATP :-

Stefanos Tsitsipas (coaching): $3,000

Corentin Moutet (unsportsmanlike conduct): $2,500

Radu Albot (racquet abuse): $2,500

James Duckworth (racquet abuse): $2,500

Nick Kyrgios (audible obscenity): $2,500

Dan Evans (audible obscenity): $3,000

Nick Kyrgios (audible obscenity): ($3,000)

WTA :-

Kristina Mladenovic (unsportsmanlike conduct): $7,500

Anastasia Pavlyuchenkova (unsportsmanlike conduct): $3,000

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

da stavim ovde ovu bisernu razmenu "misljenja" oko postavljanja meca Tomljanovic-Raducanu kao 3. na C1:

 

don’t think that’s a good enough statement to be honest, would have been nice to acknowledge the negative impact the waiting could have had on Emma

 

Why does emma need to be cuddled and massage? If she can’t take some waiting she won’t be able to take the pressure tennis has.

 

"Some waiting" apparently she was there at 8am and had to wait 12 hours to play. Totally unfair on her and Alja to make them wait so long.  (kog klinca je Raducanu bila na kompleksu u 8 ujutro, a znala je da igra 3. mec dana, na stadionu gde program pocinje u 13h :classic_blink:  neki ljudi stvarno daju suluda opravdavanja/objasnjenja)

 

Exactly!! Apparently it’s the first time in a number of years that the women were the third match on court. Considering that the women also have to play today that doesn’t seem fair either

 

It doesnt seem fair at all. We dont know how their coaches planned yesterday in regards practice, exercise, nourishment. My husband thought Emma was going to thow up a couple of times, as he felt she looked light-headed.

 

Yeah I agree, I thought she was going to throw up too. I’m just thinking about how the situation could have been different if there had been better scheduling

 

:twak:

 

 

 

evo i ovaj komentar na saopstenje Wimbldona:

 

BTW, implication that winner of this match could have got to semis if playing earlier IS INSANE.

EVEN MORE HILARIOUS though is the notion that pressure arising from playing last caused a mental breakdown. If you can't handle that kind of pressure, GET OUT OF THE SPORT. The source of pressure was UK ABSURD EXPECTATIONS, not playing last.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...