Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Francuzi su malo poceli da provlace mogucnost da je razlog sto Tim nece ucestvovati nevakcinisanje a ne povreda a vrlo moguce ni Cicinjo da nece da se vakcinise. Nista ne tvrde ali pominju kao vrlo moguce. Inace od kad se Pier Ug izjasnio potpuno su prestali hajku i na Novaka na tu temu, pominju nevakcinisane tenisere i AO ali to sada vise postaje kao licni izbor igraca ...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Cicipas prosto mora da se vakciniše ako hoće iole vremena da provede kod kuće u Grčkoj s njihovim merama, nevezano za tenis.

Kad pomenu Abu Dabi, nisam pohvatala zašto je ove godine tako rano. Jesu li hteli da ostave učesnicima vremena za karantin pred Australiju ili nešto drugo?

Link to comment
Share on other sites

Cicipas zivi na Azurnoj obali vec jako dugo, sumnjam da mu je neki veliki problem da ne ide "kuci" u Grcku izvesno vreme, ako ne voli vakcinu a ipak se vakcinise ja mislim da ce to pre uraditi zbog tenisa tj AO

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ima vremena da se oporavi. Veci mu je problem trenutna forma nego li koronavirus. Ovo sad sto je odigrao dva meca je 50% onog Nadala. U Australiji sa ovakvom formom mogao bi eventualno do cetvrtfinala da dogura, i to ako mu se poslozi zreb.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Boxy said:

Mora sad da bude u samoizolaciji 2 nedelje, sto znaci da nece moci da trenira, a sad je vec 20.12. i to znaci da mu otpada onaj turnir pred AO.

Nesto mi je suludo da igra AO bez ijednog pripremnog turnira...

Pogotovo sto se i ne preporucuje ozbiljnija fizicka aktivnost mesec dana po isteku te dve nedelje .................................. bojim se ta to ni najbolja hemija ne moze da ubrza ..........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, vakcinisani ljudi ne moraju u samoizolaciju. Mada se to razlikuje od drzave do drzave.

 

Svejedno, prisustvo virusa ne znaci bolest. Da se sad mi testiramo na pojedinacne viruse, svi bismo bili pozitivni na nesto, tako da su ti protokoli glupost. Treba leciti simptomatsku bolest a ne prisustvo virusa. No dobro.

Link to comment
Share on other sites

Nadal jeste vakcinisan, evo je izjava iz novembra

 

Nadal - who received his jabs at the earliest opportunity - says he cannot understand the argument against vaccination.

“I understand that there are people who do not want to be vaccinated, but it seems a bit selfish to me,” Nadal told Marca. 

“We have suffered a lot.”

“We do not know 100 percent the effects of vaccines, but we do have to trust the doctors… we do know the effect of the virus if we are not vaccinated.

“It seems that today we [Spain] are the country that is least affected by the virus and I think it is because we have a large part of the population vaccinated.”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, svi pjevaju said:

Koliko je on uopće GS-ova propustio? Rekao bih sigurno 10 do sada.

 

Po wikipediji je preskocio 11, ako racunamo od 2004. godine, a 2003. AO i RG, ali ja ne znam da li je 2003. imao ranking za slemove.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...