Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

9 minutes ago, jevrem69 said:

Ili da uvedu obavezan PCR test koji ne sme da bude stariji od 72h, plus da ih jos jednom testiraju po dolasku, bez obzira kakav je vakcinalni status igraca.

Zar nije tako i planirano? Doduše ovo o ostavljanju na miru posle ne znam baš.

 

Dobro bi bilo da neko od modova prebaci sve ovo na temu o tenisu i koroni, za ovu temu ima valjda i drugih vesti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jevrem69 said:

Bruka, pa zar ona tamo ne brani neke bodove za uspesno odigrane kvalifikacije i ucesce u glavnom zrebu?

 

Nemam pojma sta se desava sa njom, stalno ima neke bombasticne izjave, a na kraju nista od toga, cak ni ne igra turnire...malo po tome podseca na Krajinovica

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

Nemam pojma sta se desava sa njom, stalno ima neke bombasticne izjave, a na kraju nista od toga, cak ni ne igra turnire...malo po tome podseca na Krajinovica

Sreo sam je u basti jednog lokalnog kafea pre nesto vise od mesec dana sa malim psom,  bila je jako ljubazna i nasmejana, ali mi nije odavala utisak osobe koja se sprema da igra kvalifikacije za AO  😊

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alcesta said:

Ko se sprema za AO ne sme da šeta psa, ili ne sme da ide po kafanama? :classic_biggrin:

U tih par minuta je bila opustena i pominjala je neke akcije, ali ne i pripreme za AO ............... nije bilo tesko iz toga zakljuciti, to sto sam ja zakljucio .............................

Link to comment
Share on other sites

Jesi li tražio autogram? :classic_biggrin:

Pitanje je koliko joj se u ovoj situaciji i finansijski isplati put u Australiju, ako se računa da ne bi prošla kvalifikacije kao što ja uvek računam :classic_tongue: ako ima u januaru nešto da igra u Evropi prošla bi i jeftinije a i lakše bi osvojila neke bodove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

E to je već njen problem :classic_smile:

Krunićka igra sve živo ne bi li nekako prikupila bodove, a Olga je svakako u boljim godinama za to od Aleksandre.

Krunicka ako sledece sezone ne uspe da se vrati u top 100, najbolje joj je da se preorijentise samo na dublove. Elem, jos nesto pre desetak dana videh i Troickog u lokalnom italijanskom restoranu i salumeriji, malo smo ga zezali, sto nije on odlucio da igra sa Novakom u mecu sa Hrvatima, posto bi imao mnogo vece sanse da trijumfuje u singlu ........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...