Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Midzetu daj nekog sto skace u trejdu. Na trejd bloku je Kori Dzozef novi prvi PG Sakramento Kingsa.

Da mi treba plej pre bih dignuo Yogi Ferela nego tog tvog, mnogo jeftinije bi prosao.. Ionako ce da sluze za prenos preko pola i predavanje lopte  gospodinu Hieldu (ili ovom sto se vraca u Evropu)... idemo budi na 4.5 trojke i 25 poena.
Ovako cu da zivim sa "konstantnim" Derick White-om tu barem znam da ce da svaki 2 mec lupne bananu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Midzetu udji nekad u finale pa se onda kurchi, mislim jedan Maxa ima jedno finale za sve ove godine. Mene bi bilo sramota da sam na tvom mestu.

Ali niko nije prodao dupe da udje u a ligu, a da ti jesi, i  tu si specijalan, stavi  u potpis 19/20 prodao ponos, ime i klub da igra A ligu.. Zamisli da toliko ne verujes u sebe da moras da se uvlacis u dupe da bi nekako usao opet u A ali dobro posle fejla prosle sezone, verovatno je to jedini nacin da igras A ligu. 
 

Link to comment
Share on other sites

Izlapeo covek, ne zameri mu. Pokusava da uhvati poslednji voz kao  gej rijaliti lude pa sve cini za malo paznje. 

 

Zveki  priznaj sebi da si igrao finale kad pola lige nije ni koristilo IR (da uini, mislim na tebe). Timovi su napredovali a ti kaskas, evo cak su ti i fore bajate. Jedino ti priznajem da imas jak gej lobi iza sebe. Ne pamtim da je nekad neko dva puta bio izbacen iz A lige i da su ga administrativnom odlukom vracali

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro de, ajde pusticu te sledece nedelje da pobedis samo da mi se ne sikiras:classic_happy:

 

Pa da Maxo igrao sam kad si i ti igrao i mnogo ti se ti gejevi prividjaju, do skoro si pricao da je delgado gej. Neka autoprojekcija Maxo jer ti si lobirao da preuzmem tvoje mesto, auu pa u stvari ti si gej lobi. A kad smo kod izlapotisa Maxo ja nisam 2 puta bio izbacen, nego jednom, postao si bard Ziva sa Nishavu sto i ne chudi posto je Ziva vodio Radnicki iz Nis.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro. Jednom te je sutnuo lucid, a jednom si ispao jer si bio najgori. Jaka stvar. Sustina je da te je sutirao ko je stigao i kada je stigao 🙂

 

Ideja je bila da degli ima jednog izlapetisa pored sebe, kako bi napokon mogao da se oseca mocnim pa da tako pumpa konfidens tokom sezone. Sve sam ja to planski pokusao da odradim ali jbg. Lobi je bio jaci :(((

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zapravo to je next bio kriv, a i tad je bila zavrsena sezona za mene jer se igralo 1/2 naveliko, uradio sam nesto kao Gaga one sezone kad je bacio Kavaia , te prve sezone bio sam bas Bad Boy, hteo sam da zafrknem bilo koga za trejd, mnpgo sam tad potsecao na Procketa, sad me sramota, oprastajte mi moju ruznu proslost i prvu sezonu. Makso Barde sa Nisavu dzabe ti sad da se vadis, zahvaljujuci tebi dobio sam konfidens da mogu ponovo da igram A ligu. Kako igra Kanter, jel mu lepa minutaza. Treba mi neki centar jel moze Igudala za njega ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Midzet nakon ovih desavanja posle Uinija postaje favorit br.2 za titulu :classic_unsure: Ljudi je li to moguce ? I bas se namesta da igramo sledece nedelje, to moze samo meni da se desi:smiley33:

Bizveki igramo tek za 2 nedelje, sledece imam brogdona, cak ni u raspored ne znas da gledas, niti koji su  igraci slobodni pa ne uzmes Yanga...  Ali ne brini se stize George taman protiv tebe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dok se vi zajebavajte, mojim problemina nema kraja,  jos jedan All Star ide na IR listu :wink2:

 

Jeez. The hits just don't stop coming for Golden State, and while Lee is going to be re-evaluated in two weeks time, he's likely looking at a 4-6 week absence for the tanking Warriors. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bizveki igramo tek za 2 nedelje, sledece imam brogdona, cak ni u raspored ne znas da gledas, niti koji su  igraci slobodni pa ne uzmes Yanga...  Ali ne brini se stize George taman protiv tebe.

 

Vidi stvarno, izvukao si se i izbego 5 meceva Arona Bejnsa.To samo meni moze da se desi. Ali dobro za promenu igracu protiv pravog i aktuelnog shampiona Zoruleta umesto samoproklamovane zvezde fantazija bez finala :classic_happy:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LayupFromTheMidget said:


Ovako cu da zivim sa "konstantnim" Derick White-om tu barem znam da ce da svaki 2 mec lupne bananu.

 

 

nije konstantni vec maksimalni

 

tumblr_pc9x2w2IIE1qdoxno_400.jpg

 

 

 

kao što sam i očekivao, muka sa kaosom, kao protiv panatinaikosa u oaki. mali broj poena i ostale floskule

bar nekako da reorganizujem tim ako je moguće a da ne izgubim više od 5-7-1

Link to comment
Share on other sites

Matic pravi bas dobre poteze na FA, uzeo Bouchera ( dobro nije imao pojma ko je on, ali je znao da menja Ibaku), sad Bambu. Vidim Bambu uzeo u prvim sekundama:default_coffee:

 

Bejns opet pokidao za 26 minuta  20p 6sk 3as i 4 trojke. Al fali neko drvo  sto skace i ima DD.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Drakaris said:

Nece me ova fantazi sreca, Markanen i Lav dva skoka do DD, a Baret i Buker asistencija do DD.... Jang me unistiooo, makar sam stavio sebi somu vise u dzep. 

Zveki vise ja zalim sto si propustio Janga, nego ti. 

 

Mene je brat Jangara ispostovao. Znao je da sam hteo da ga draftujem pa je igrao samo jedan i po mec protiv mene, ovo ostalo se pravio da je povredjen jer zna koliko ga cenim i da sam hteo da ga draftujem.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...