Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, maXa88 said:

 

 

Ma ja krenem da pisem i onda vidim zvekijev post, pa opet pocnem kad ono vuk. Taman  se setim sta sam hteo kad se i bora ukljuci i vise ne znam da li sam posao ili sam dos'o?!? Ludnica sta vas trojica radite

 

Elem, uvek sam u vrhu, nikad u Dvabi, za mene nikad nije morala da lobira gej mafija (uini i degli xexe) da se fuzionisem i vratim medju fantazi azdaje, nisam igrao cipiripi kup prethodne dve godine. Sve u svemu medju top 5 fransiza, nesto kao kouc Pop i Sas 🙂

 

A i to sto ste ti i tvoj vlasnik fransize osvajali bilo je za vreme dok se jos igralo na sljaci, a i sam znas da se roland garos i ne ceni mnogo u fantazi svetu. 

 

Ti mu vise dodjes nesto vise kao OKC Thunder- jednom u finalu i nikad vise:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, posle sestog dana mecapa, mozemo da okrenemo ofenzivne, defanzivne vini vodi za 21 ali mi imamo dosta vise igraca, bacanja smo okrenuli i vodimo za malo, pa i te blokade vodi 4... Uf kad bi Hasan igrao, mnogo bismo vise sansi imali, ali kilavac se opet sjebao...  On bi mogao da nam okrene ofanzivne/defanzivne i blk, morace Obrva da povuce ako on izostane. Ostalo je sve nedostizno. Kolko bi nam znacio Kanter ovde...    Ovi moji kukavci vcrs nisu nista zasrali, bar su pogodili sva bacanja i odigrali manje-vise ok -> Sruder, Brunson i Tedi.

 

 Za sutra smo uzeli Gibsona da nesto pohvata... Nasi su bili najjaci poslednjeg dana u ova 2 mecapa.. Cuvaj se vini, mozda ti ukrademo jos neku kategoriju!!1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wook said:

Izvini Zveki što ti se Will III usrao u LMA.

 

Pusti to, nego sta to radi dobri Redzi Meler sa tvojim timom ? Ja i bez Lamarkusovog ucinka imam najvise poena u ovom kolu tako da moze Lamarkus i da omane jednom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Pusti to, nego sta to radi dobri Redzi Meler sa tvojim timom ? Ja i bez Lamarkusovog ucinka imam najvise poena u ovom kolu tako da moze Lamarkus i da omane jednom.

Nije Redzi problem, vec sto imam dva neaktivna igraca u 12. Cilj mi je 5 kategorija. Ni 4 nije katastrofa.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

lol, koji su sve pokemoni draftovani u osmoj rundi, Zeler je presjajan. 

 

 

Veceras ekspresno okrecem rezultat. 

Da nije MoraLord propustio utakmicu, mozda bih imao neke sanse i u asistima. Nema vremena, mora covek da visi na instalive. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...