Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Spreman sam ja, pregovori su odavno zavrseni, detalji utanaceni, ugovor potpisan, samo da odradimo jos koji trade do pocetka PO .... Onda cu movci i ja, kao i Delgisha da napisem da imam titulu, finale :wink2:

 

Josh u sredu back to black nazad na posao :hammer:

 

Warum ?  Kein Geld ?

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Wook said:

@delgado Hoces da ti vratimo Okogia?

 

 Jbg, koliko god sam Maxu molio da ga ne dropuje, na kraju je ispao govedo. Nisam dzabe molio da mi se vrati, hvala svima, sad nek Konji malo uzivaju u uslugama Okogija, trebace im svako telo da se podignu malo, zasluzuju bolji plasman...

 

  Posle 3 nedelje, malko se iskristalisalo. Da budem iskren, obzirom da je Uini uzeo TD, zadovoljan sam i sa ove 3 kategorije, a mi smo sa ovim porazom i dalje OK, peti na tabeli, prvi je uini bogotac najveci favorit za titulu i jedna velika fantazi legenda, covek hoce kao chaos da od b lige podigne naslov, drugi je zoxa sampion iz prosle godine i takodje sjajan fantazi igrac, o Chaosu koji je 4. ne treba ni trositi reci, Matic treci je isto odlican, eto mi peti kao takodje konstantni ucesnici i bitan shraf life (Maxa prakticno bio jedan od osnivaca)... Iza su Uchicha, Lavrnja, a opet je sve blizu.

 

  Stoji da smo igrali s kandidatima za ispadanje -> Trip, Klach, i evo sad Madjija (Koji me cesto proziva, bice belaja ove nedelje Madjijo) , al opet, bitno je samo pisati kategorije, nikad ne znas ko ce tu da se digne i da te razvali, Maxa je usrao zestoko sa Okogijem koga sam bas pikirao i svi su mi cestitali na izboru, ali idemo dalje, nema predaje, cekamo da se Enes vrati i da krenemo jako. 

 

    WOoche, nesto ne mogu da te nadjem na tabeli ?

 

 

   EDIT : Je l to Debeli (FatZadd) igra sam ovo a Madjija sam u B ligi ? Mesao sam ih cesto, znam da su igrali zajedno i to... A i cudim se ja, Debeli me sve vreme nesto proziva, Madjija je jedan gospodin.

Edited by delgado
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

 

 

  EDIT : Je l to Debeli (FatZadd) igra sam ovo a Madjija sam u B ligi ? Mesao sam ih cesto, znam da su igrali zajedno i to... A i cudim se ja, Debeli me sve vreme nesto proziva, Madjija je jedan gospodin.

 

Volim i ja tebe :15: (ovog drugog ne ) ... I nemojte da budete kao ovaj derpe Matic, ostavite AD bar jedan-dva meca na klupi, da odmori malo :classic_cool:

 

28 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Warum ?  Kein Geld ?

 

 

 

Nema brate Zveki, presusilo ... skupe ove severne i istocne komsinice :59:  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav je ovo usran raspored 2 meca Janisa i 2 Meca Adamsa... 
Morace  rotacioni igraci da vade.. Bice zajebano ovo kolo: 2 pleja i 2 dobra visoka je osnova

 

Al zato protiv mene grchki kamenjar 4 meca, to samo meni moze da se desi:classic_unsure: Al ce da udari junak na junaka australijska sekvoja Bejns vs grchki kamenjar Janis.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Maxa je pocetom sezone uzeo ovog Simonsa iz PTB, pa smo ga posle dropovali..  Ponovo ne trpimo igrace (Simons, Galloway, Okogie) i to nam svake sezone dolazi glave.

 

Brate Delgi, da li si razmotrio moj predlog... Banuj coownera za ovo kolo, zaboravi ADa 2-3-4X na klupi, a ja cu za uzvrat da nabavin neke kvalitetne madjarice/bugarke (ove rumunke nisu nesto :whistling:)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Fala tebra, ne mora, za seks se snalazim sam & ne placam za to

 

   Moram da te razguzim, ne vredi, jebiga. 

 

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Ko je spomenuo placanje :wicked:

 

rekao bih da je relativno

consensual
/kənˈsɛnʃʊəl/
adjective
 
  1. relating to or involving consent or consensus.
    "consensual sexual activity"
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...