Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Jebote svi mi salju pm i pitaju me :roflmao:, polako malo , ako svima kazem onda nece da imaju da isplate dobitak nikome. Imas PM, posto ce da se jave pametnjakovici koji ce da kazu o ne opet tiketi , al kako me nista nece ne bih ti preporucio da prepises.

 

Maxa izbacio dvostrukog shampiona delgada, ti me pitas za tikete.Pa ovo je breaking news.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, djole said:

Zvezdinho daj neke tipove da uzmem koju hiljadu miliona milijardi

Polako, cekaj svoj red...

 

37 minutes ago, Zvezdinho said:

Auuu Maksa dropovao Delgada. 

 

@Wook Evo ti ga, da okoncas potragu za cooownerom😴

 

32 minutes ago, Zvezdinho said:

Jebote svi mi salju pm i pitaju me :roflmao:, polako malo , ako svima kazem onda nece da imaju da isplate dobitak nikome. Imas PM, posto ce da se jave pametnjakovici koji ce da kazu o ne opet tiketi , al kako me nista nece ne bih ti preporucio da prepises.

 

Maxa izbacio dvostrukog shampiona delgada, ti me pitas za tikete.Pa ovo je breaking news.

 

Zems, zna se tko je prioritetno prvi na spisku!!😴

 

26 minutes ago, Zvezdinho said:

Sad moze opet kod Vulfija. Kako se izvuko Vulfio sto mu je debeli u 2.rundi uzeo Michela Robinsona:cry:

 

Warum?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zvezdinho said:

Jos doveli Raba, nece to na dobro da ispadne, al prosra Vulfija on ima Portisa. To je ono vise srece, nego znanja:s_d:

 

nece rabb boziji da vidi roster-mesta sve do nekog tankovanja iza novaka a sada po novim tank pravilima i iza allstara

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Noel je i prosle godine bio koristan kod nas u nekih 13-14 minuta, svasta moze da se desi ako trejduju Adamsa recimo.

 

Forbes ce da izbaci istu produkciju kao Shamet, poeni trice i to je to, majstori sa ESPN-a su ga stavili negde oko 780. pozicije, iza Garneta i Skoti Pipena.

 

Bertans ce isto da izbaci 2.5 trice po tekmi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...