Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

'deste 🤣

 

Na stranu sto pojma nemam o ovoj igri... Em sam radio do 7, em se neki qr#c svi nakacili veceras 😁

 

Znaci u B putujemo BoraBora, Zveki, Winieeee i JA 😴               opet brkam slova 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Wook said:

E. Bledsoe

 

V. Oladipo

 

K. Leonard

 

K. Looney

 

D. Ayton

 

M. Thybulle

 

B. Portis

 

M. Turner

 

B. Lopez

 

Mikal Bridges

 

I. Thomas

 

Marvin Williams

Imaš 7-8 stabilnih opcija, ostalo veoma upitno, ali to možeš sa FA korigovati donekle. Mada treba i Dipo-a da dočekaš.

Šta kažeš za moj draft? :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Noćna_mora_b92_fantazera said:

Imaš 7-8 stabilnih opcija, ostalo veoma upitno, ali to možeš sa FA korigovati donekle. Mada treba i Dipo-a da dočekaš.

Šta kažeš za moj draft? :)

Nećeš ispasti sigurno, a dokle ćeš stići videćemo. nisam ni video sve ekipe...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sva 4 sa PQ ostala na kraju: Gibson-Okafor-EDara Davis i Maxi. Pao je izbor na 20/10 zver
Pa kaze
pg:White-Rose
sg:Buddy-Monk-Kenard (izgleda imam tip)
sf:Winslow-Tucker
pf:Janis-Ibaka
C:Ibaka-Adams- Okafor
8/9 bi mi dao plejevi su malo upitni ostalo je pucikato. Valjda ce slepci da stavi Winslowa na PG onda je jos surovija ekipa...

 

S'obzirom da si imao 1. pik, ovo je baš tanko, imho.

 

I odakle ti ideja da bih se ja potpisao kao Bora Kralj, ljaljane jedan? :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

svake godine se neko čudi :lol_2:

 

imaš i na mocku i na draftu dok biraš a i kada završiš opciju standings, gde možeš da vidiš projekcije po kolonama osim skokova iz nekog razloga a i total score

 

 

Moze sad to da se vidi? Ne mogu da nadjem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

VanVleet-Beverley-Tyler

Mitchell-Batum

J-Rich-SloMo

Markkanen-Millsap

Towns-Favors-Noel

 

Za draft preko fona i u prevozu, ay okay. 

skinuo si mi beverlija i vanvleeta, ali sam zato uzeo looneya i isaiah thomasa. looney mi je onako solidan djubretar za off rbs i neku stl i blk, a thomas je tu zbog plafona. neće mi biti problem da ga bacim, ako ne uspe ni u wash da se vrati. bolju šansu od ove neće imati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

S'obzirom da si imao 1. pik, ovo je baš tanko, imho.

 

I odakle ti ideja da bih se ja potpisao kao Bora Kralj, ljaljane jedan? :lol:

Zato sto je Bora kralj blize istini (a i to je daleko)nego nocna mora  b92fantazera =/
Losa je to nocna mora a rutiniran si 2/0 prosle sezone.
@Magija Nisi stavio tim i Bora ima lepo PG liniju na papiru dok Cp3 ne ugase a Irving napadne NASU =/

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Zato sto je Bora kralj blize istini (a i to je daleko)nego nocna mora  b92fantazera =/
Losa je to nocna mora a rutiniran si 2/0 prosle sezone.
@Magija Nisi stavio tim i Bora ima lepo PG liniju na papiru dok Cp3 ne ugase a Irving napadne NASU =/

 

36 minutes ago, Magia said:

Pa da pocnemo:

pg: Trae, Ish
sg: Beal, Shamet, DiVicenzo

sf: Levert, Ingram
pf: Olynyk, Grant, PJ Washington

c  Bam, Poetl

 

Link to comment
Share on other sites

Debeli po mom ukusu ima najbolju PG liniju.
Iako je Rasel za mene bio 2 runda pik, ima brata Lonza koji ce da se mota oko TD i DSJ koji ce isto da se mota oko 14-5-5.
Samo ga C jebu, Mitch je ozbiljan reach na  32, jos je Fizdale retard tu a ima 4 visoka igraca, ni on sam ne zna ko ce koliko  da igra. Jabari lagano moze da bude jedna od kradja, Len ce max 20-tak minuta da ima, ostalo ce KOlins da pokriva ili onaj Fernando/Bruno...
@John Dies at the End Mislim da cemo ti i ja da menjamo nekog PG za nekog mog C za koji mesec.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

Slabi izbori na SF (izuzev Knox-a, eventualno DeMarre), i upitni JJ.

Da dočekaš Powell-a i da mu Bobi ne pojede minute, ostalo jako dobro.

Očekujem od Hezonje da napravi iskorak. Bio je dobar u preseasonu. M. Porter je valjda više PF nego SF? Morao sam da ga uzmem, jer ima veliki upside. 

 

Odigrao sam hazardski. Zion sklon povredama. MPJ takođe, upitan potencijal. Hezonja, je moguć bust. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Debeli po mom ukusu ima najbolju PG liniju.
Iako je Rasel za mene bio 2 runda pik, ima brata Lonza koji ce da se mota oko TD i DSJ koji ce isto da se mota oko 14-5-5.
Samo ga C jebu, Mitch je ozbiljan reach na  32, jos je Fizdale retard tu a ima 4 visoka igraca, ni on sam ne zna ko ce koliko  da igra. Jabari lagano moze da bude jedna od kradja, Len ce max 20-tak minuta da ima, ostalo ce KOlins da pokriva ili onaj Fernando/Bruno...

 

Koja je tvoja ekipa? 😋

 

Nisam ocekivao da Kaos pokupi Drumm-a... Malo ne bacio u rebus. Sta znam, ocekujem od svih skokove (osim sg para)... Blokade sam tanak 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...