Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Tebe je ovo kolo najvise usralo od svih rivala s kojim sam igrao. Dzru iz dva meca, dva DD-a, Harel proigrao takodje...

Dok meni recimo Konli je prvu bio rest, pa zatim drugu boles'... Plus razni glupi izostanci. 

 

Dobar je Gaford, samo moras motriti na Korneta i Felisia. Niko tu nema sigurnih 20 minuta. 

Link to comment
Share on other sites

@uini @Noćna mora B92 fantazera @Wook

Jel i dalje kradja bio Markanen?

Kapela povredjen min jos 2 nedelje, Dedmon od kad se vratio u Atlantu: 10 ppg, 7skokova, 3.3 blokade, 1 ukradena, 1.3 trojke

A onda 2 vesti:

 

Quote

Cavs coach J.B. Bickerstaff said on Thursday that Kevin Porter Jr. will be asked to both score and facilitate more for the remainder of the season.

With the Cavs well out of the playoff hunt, it makes sense that the team's younger players will have more opportunities to make plays with an eye towards the future. Porter, who was rostered in just 10 percent of Yahoo leagues as of Thursday, is a player that the coaching staff believes in and that will lead to more opportunities for him to make plays. The decision-making will need to improve, but Bickerstaff sounded like a head coach willing to give the rookie wing every opportunity to show what he's capable of doing. Pick Porter up now, whether or not he gets moved into the starting lineup.


 

Quote

Coach Jim Boylen said last week that Markkanen (pelvis) is behind injured teammates Otto Porter (foot) and Wendell Carter (ankle) in the players' respective rehab programs, Jamal Collier of the Chicago Tribune reports. Boylen is optimistic that Markkanen is on track to return at some point around the start of March.

Spin: Of the three players, Markkanen appears to be dealing with the least significant injury -- a right pelvic stress reaction -- but the Bulls have elected to hold him out for multiple weeks to prevent the issue from worsening. Markkanen had already been playing through an ankle injury before he was shut down in late January, so the Bulls don't have much incentive to run the third-year big man out there at less than 100 percent in the midst of a non-contending season. Assuming Markkanen heals as expected during his prolonged rest, he should be cleared for about a month's worth of game action before the season ends.

 

On 2/11/2020 at 3:43 PM, John Dies at the End said:

E pa ovako ( sledi konferencija za press, naoštrite pera 😴) :

4. 'ebala ih Sabina, morao sam 3 dana da dezuram na bausteli 🤣. @Magia si pretekao oluju? 😄 I pusti BoraBoru, da mi je LVert bio zdrav ovih 7 nedelja bio bih u PO zoni ..

 

 


Jesam jesam, nije bilo strasno u Pragu sem jedne veceri :) 

Ma znam, Levert ponovo poceo da kida, red bi bio i Mich Rob da krene nesto da igra ove sezone..

Link to comment
Share on other sites

Narvno da je kradja, ne moze splet nesrecnih okolnosto tipa povreda Kapele da opravda trejd.

 

Al ste svi nanisanili sprave u 1:00:01 , naravno svima vama je NBA u drugom planu i ne pratite utakmice :lol_2: Narocito Borivoju koji uzima igrace u stotinku. E kad smo kod Borivoja, hvala ti sto si odbio onaj trejd, dao bi startera za rezervnog pleja GS.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Debelog najvise kenja. Ovo kolo Lilard, sledece Irving.

 

A bio si cool tip ( malo, možda 😛 )

 

jednoga dana, kad' se ova mučna&turbulentna sezona zavrsi, izvući ću statuse, da ti pokažem i dokažem koliko me "kenja" ( posebno Irving koji je i sam zaboravio kada je odigrao poslednju partiju 😞 koji i kakvi sve teletabisi su imali partije karijere i sezone protiv mene, koliko puta sam ostao "kratak" ass/poen/reb za TD/DD, koliko su mi bili povredjeni igrači ...

 

Ali zbog situacije bi kojoj sam, najviše sam sam kriv, jer sam imao periode kada nisam imao vremena za Fantasy (posebno januar) , držao neaktivne igrače, nisam vršio i kasnio sa izmenama... 

 

Ali ponavljam, nije problem i ako ispadnem, ja sam sebe obezbedio za "sledeću sezonu" 😜

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Narvno da je kradja, ne moze splet nesrecnih okolnosto tipa povreda Kapele da opravda trejd.

 

Al ste svi nanisanili sprave u 1:00:01 , naravno svima vama je NBA u drugom planu i ne pratite utakmice :lol_2:

 

Brate Zveki, obori me j#b#na Roma 1&2+ za lepu sumu € 😴

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Narvno da je kradja, ne moze splet nesrecnih okolnosto tipa povreda Kapele da opravda trejd.

 


Znalo se da ce Dedmon biti trejdovan, uopste nije morao u Atlantu da ode, mogao je i u neku drugu ekipu i da bude centar koji ima 20ak min sto je njemu skroz dovoljno za ok ucinak.

Uostalom, ne bi ti nudio Milesa Bridgesa za njega glava za glavu da i sam to ne mislis.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

@uini @Noćna mora B92 fantazera @Wook

Jel i dalje kradja bio Markanen?

Kapela povredjen min jos 2 nedelje, Dedmon od kad se vratio u Atlantu: 10 ppg, 7skokova, 3.3 blokade, 1 ukradena, 1.3 trojke
 

 

kao što ti rekoh i tada, nije problem porter jr iz cavsa, kao što u onom trejdu za mitchella nije problem adams, već đubrence koje ste matić i ti istovarili kao igrače br 2

 

evo ja upravo igram protiv dedmona bez kapele, konkurencija su mu izmišljena ličnost bruno fernando od 9 min i damion jones ili kako već koji je >DNP

igrao čovek 20min, imao 8 skokova i nula poena

 

imaće on dedmon dobrih tekmi i ya 20min ali ono što ti dobijaš sa markkanenom kao potencijal je nemerljivo

ponavljam, porter je strava, adams takođe, samo je trebalo dati malo jače igrače uz njih

 

eto kapela kada se vrati i krene da cepa 30min da bi naložili publiku na trae, collins, capela trio -> šta će tu ostati za dedmona?

4 minutes ago, Drakaris said:

Uini opet ima srece. Konli moze slobodno da restuje sezonu. Tri utakmice ne igra, a nije povredjen. 

 

Madjija mi skroz ukanalio Dedmona. 

 

Ako udjem u PO, bice to kao kad vuk udje u kokosinjac. 

 

ja sam najsrećniji fantazer na svetu možda ali sigurno u ligi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

kao što ti rekoh i tada, nije problem porter jr iz cavsa, kao što u onom trejdu za mitchella nije problem adams, već đubrence koje ste matić i ti istovarili kao igrače br 2

 

evo ja upravo igram protiv dedmona bez kapele, konkurencija su mu izmišljena ličnost bruno fernando od 9 min i damion jones ili kako već koji je >DNP

igrao čovek 20min, imao 8 skokova i nula poena

 

imaće on dedmon dobrih tekmi i ya 20min ali ono što ti dobijaš sa markkanenom kao potencijal je nemerljivo

ponavljam, porter je strava, adams takođe, samo je trebalo dati malo jače igrače uz njih

 

eto kapela kada se vrati i krene da cepa 30min da bi naložili publiku na trae, collins, capela trio -> šta će tu ostati za dedmona?

 

ja sam najsrećniji fantazer na svetu možda ali sigurno u ligi

Pogresno Uini gledas na stvari, mozda je to razlog neuspeha u A ligi. Porter je bio drugi igrac u trejdu. 

 

Nece se Kapela ni vracati. Plantar fascitis zna da bude dosta zajebana povreda. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

A bio si cool tip ( malo, možda 😛 )

 

jednoga dana, kad' se ova mučna&turbulentna sezona zavrsi, izvući ću statuse, da ti pokažem i dokažem koliko me "kenja" ( posebno Irving koji je i sam zaboravio kada je odigrao poslednju partiju 😞 koji i kakvi sve teletabisi su imali partije karijere i sezone protiv mene, koliko puta sam ostao "kratak" ass/poen/reb za TD/DD, koliko su mi bili povredjeni igrači ...

 

Ali zbog situacije bi kojoj sam, najviše sam sam kriv, jer sam imao periode kada nisam imao vremena za Fantasy (posebno januar) , držao neaktivne igrače, nisam vršio i kasnio sa izmenama... 

 

Ali ponavljam, nije problem i ako ispadnem, ja sam sebe obezbedio za "sledeću sezonu" 😜

 

Brate Zveki, obori me j#b#na Roma 1&2+ za lepu sumu € 😴

@threepwood Vidiš koliko se prokenjao, sklanjaj te što ne igraju i pojuri barem skokove da se malo utiša :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

kao što ti rekoh i tada, nije problem porter jr iz cavsa, kao što u onom trejdu za mitchella nije problem adams, već đubrence koje ste matić i ti istovarili kao igrače br 2

 

evo ja upravo igram protiv dedmona bez kapele, konkurencija su mu izmišljena ličnost bruno fernando od 9 min i damion jones ili kako već koji je >DNP

igrao čovek 20min, imao 8 skokova i nula poena

 

imaće on dedmon dobrih tekmi i ya 20min ali ono što ti dobijaš sa markkanenom kao potencijal je nemerljivo

ponavljam, porter je strava, adams takođe, samo je trebalo dati malo jače igrače uz njih

 

eto kapela kada se vrati i krene da cepa 30min da bi naložili publiku na trae, collins, capela trio -> šta će tu ostati za dedmona?

 

ja sam najsrećniji fantazer na svetu možda ali sigurno u ligi

 

Greška.. vidiš da Wuk piše da sam to Ja. 

 

Iako znam da su sve to pokušaji desdestabilizacije pred odlučujuće okršaje 😴

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zvezdinho said:

Narvno da je kradja, ne moze splet nesrecnih okolnosto tipa povreda Kapele da opravda trejd.

 

Al ste svi nanisanili sprave u 1:00:01 , naravno svima vama je NBA u drugom planu i ne pratite utakmice :lol_2: Narocito Borivoju koji uzima igrace u stotinku. E kad smo kod Borivoja, hvala ti sto si odbio onaj trejd, dao bi startera za rezervnog pleja GS.

 

Zveki, počeo si opasno da mi se penješ na kurac u poslednjr vreme, kad već moram tako da se izražavam. 

Nemam želju da koristim ignore listu za tebe, ali ćeš me primorati na to, ako ne sjašeš svojevoljno. 

4 hours ago, Drakaris said:

Nema Boroja, tim mu se raspao. Irving aut, Glen dropovan, TT mu je ukalupljen u Hensona. Ima srece, pa ce neregularnim putem da izbori opstanak, jer Nicklord ne vrsi izmene. 

 

:hammer:

Banuj ga @nlavrnja kad te molim. Trajno.

Daću ti visokog pika za siću dogodine, samo ga banuj, da ga moje oči više ne gledaju. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

 

Greška.. vidiš da Wuk piše da sam to Ja. 

 

Iako znam da su sve to pokušaji desdestabilizacije pred odlučujuće okršaje 😴

Imaš sreće i još ti daju popust. @threepwood drži Marvina na klupi a ima još devet izmena, a izgleda da nije čuo da se Ayton vraća, verovatno i Baynes, tako da mu Bolden ne verujem da će igrati. Ima par boljih skakača na FA, a i par trojkaša :classic_biggrin:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kažem ja da ga kenja :lol_2:

 

Markieff Morris and the Pistons have agreed to a contract buyout, according to Shams Charania of The Athletic.

23 minutes ago, threepwood said:

Al' si navalio Vucino 😄

 

Ne bavim se fantazijem ima jedno 2 nedelje, od kad sam obezbedio opstanak 😄

Znam ja da je navikao da igra protiv bot-ova, ali ne mora svako kolo ::classic_biggrin:

Edited by Wook
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wook said:

Kažem ja da ga kenja :lol_2:

 

Markieff Morris and the Pistons have agreed to a contract buyout, according to Shams Charania of The Athletic.

Znam ja da je navikao da igra protiv bot-ova, ali ne mora svako kolo ::classic_biggrin:

 

Reportovan si za stalking  :classic_biggrin:

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dunsteri rekose da se Adams raspada lol. Mislim da sam bio precizan kada sam rekao da Adamss lagano moze sam da vredi vise od Donovana. 
ima sns brigada da se provuce zbog Janisovog deteta.

Jeff Green kao rezervni C hjustona sto da se ne proba
Inace MOnk je bio taj suter kog sam jurio jos bio free, ne znam koji vaiver je imao lavrnja ali veci ubod nego 99% uzimanja za vreme trade-deadlinea. Jebo me bell.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...