Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

13 minutes ago, delgado said:

Protiv mene je namestao tim svako vece jer je hteo da me pobedi iz licnih razloga, pa je opet bilo 11-1-1, znaci moja pobeda se vazi 22-2-2, zahtevam da mi se upise +10 kategorija 😕 

 

   @John Dies at the End  Gaga je oformio C ligu i postao njen komesar kad je konacno shvatio koliko nema pojma i kad je prestala da ga sluzi fortuna pomocu koje je nekom magijom ostajao u A svih ovih godina da ne bude posle ispadne iz B lige, pa to izadje na videlo. Nego kao, iz inata, evo ja igram C ja sam faca. 

 

    

 

Pravi si Koštunica...  Možda je onaj MaxXXa u pravu 😛

 

Gaga je u B 😁 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Problem sto su cutali kada se igralo protiv njih, da se lepo u 2 kolo napisalo sto nisi Loua stavio taj dan; sledece sto nisi Bjelicu/heroa stavio, do 5/6 kola bi vec uslo iz dupeta u glavu ili bi se preduzela neka akcija..
Ovako nije se digla buka i sada treba Bora, Zorex i ja da najebemo posto nismo igrali protiv njega. E vec su najebali neki kao ti i slicni..
Neka vidi lavrnja da li moze 13/0 da stavi svako kolo pa da saljem mejl za sledecu godinu.

 

Ne moze 13/0 svako kolo i da moze da se na mesti. Na sta bi to licilo. Skroz bi se ispretumbala tabela, znaci i oni koji su lose prosli bi bili nagradjeni .To tako ne ide. Moze samo ili da namestite te igrace ili da ne namestate te igrace. To resite kako hocete ali 13/0 to ne moze nikako.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne moze 13/0 svako kolo i da moze da se na mesti. Na sta bi to licilo. Skroz bi se ispretumbala tabela, znaci i oni koji su lose prosli bi bili nagradjeni .To tako ne ide. Moze samo ili da namestite te igrace ili da ne namestate te igrace. To resite kako hocete ali 13/0 to ne moze nikako.

 

Znaci ti si ga pobedio 8-4-1 pa bi da uzmes jos neku kategoriju sebi u korist.

Pa ne moze ni to onda, ako protiv nekih nije imao pun tim pa sta smo nas 3 protiv kog jos nije igrao Veverice.
Morace neka 3 opcija onda.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvog tumbanja. Lepo se izbaci i isto za sve. Ovako ce biti da je igrao protiv onih na pocetku, a na kraju igra sa 8-9 igraca. To tek nije fer.

 

Po meni je najbolje da mu se sve izbrise, a posle toga druga (losija) varijanta je da mu komesar poslozi igrace i da odigra na autopilotu.

 

Najgora varijanta je da ostane ovako i da ga ovih nekoliko kola lupaju sa 12-1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da igra do kraja uopste , moze komesar da mu namesti sve igrace u timu do kraja da igraju. 

 

Da se tumbaju rezultati par kola pre kraja je tek neregularno, mnogi ne bi uzimali neke igrace i povlacili odredjene poteze. Ovako se menja tabela potpuno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sigurno, pogotovo posto nije igrao protiv 5 ekipe a protiv 2 imao je 3/4 igraca na klupi.

 Najbolje da protiv Zorexa, Bore i mene igra aktivno i jos da juri strimere. I ovu polovinu protiv Debelog.

Ma rokni ga sa 13:0. Najbolje tako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

I da ima i da nema, da svakome pisete 13/0 ili da se izbace njegovi rezultati  na 3 kola pre kraja je nenormalno.

 

A nemam nista protiv da se ubace igraci da igraju.

Ma moze tako. Samo da mu ne stoji pola ekipe na klupi do kraja....

 

Matic se ufrkao strimera, a kako god okrenes nabice ga. Dzabe drami. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wook said:

Ma rokni ga sa 13:0. Najbolje tako.

Ma jok najbolje da sad odjednom pocne aktivno da igra a ne igra 17 kola.
Jos direktno utice  na top4 posto nije vrsio izmene protiv Magije a i protiv Lavrnje a i na ispadanje posto nije 3 dana aktivirao iste igrace.
Ako se izbaci bice kao sa Guildom 9 aktivnih koji su igrali igrace do kraja nisu se ubacivala 12 igraca ni za njega.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Al ste se raspisali 😃 prvo, pomerio sam sistemski deadline na 14 feb, ljudi lajkovali predlog, niko se nije bunio, bila fina ludnica prosle godine.

 

Sto se tice Nicklorda, ne moze ponistavanje rezultata i necemo sad nista da diramo, covek izgleda ovako igra celu god, imamo primer da mu prakticno isti br igraca nije igrao u 3 i u 14 kolu, dakle najpravednije je da ostane ovako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nlavrnja said:

Al ste se raspisali 😃 prvo, pomerio sam sistemski deadline na 14 feb, ljudi lajkovali predlog, niko se nije bunio, bila fina ludnica prosle godine.

 

Sto se tice Nicklorda, ne moze ponistavanje rezultata i necemo sad nista da diramo, covek izgleda ovako igra celu god, imamo primer da mu prakticno isti br igraca nije igrao u 3 i u 14 kolu, dakle najpravednije je da ostane ovako

 

A sustinski do kad je trade deadline do nedelje u 18h ? A ko napravi trejd posle toga se automatki vetuje ? Tako si napiso u predlogu, a ako je stvarno cak tamo 14 feb to je kasno jer nema smisla za neke timove da rade trejdove na 2 i po kola pre kraja. I tu moze da dodje do marifetluka i svakakvih namestanja jer ce da se mozda zna ko ispada a ko ne.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Pravi si Koštunica...  Možda je onaj MaxXXa u pravu 😛

 

Gaga je u B 😁 

 

 A da da, samo je oformio C pa je posle presao. Jebem li ga, ko ce sve da popamti i poslozi.

  

   Eto Woochino, idealna sansa da se odmah nakon jedne godine vratis u A. 

 

    Mislim, nemoj da nam vredjas inteligenciju, cimas se da opstanes jureci igrace u 4 ujutru (izgovor tenis) i za rezultate vs Nicklord (kao ti se boris za prava drugih kako da ne) a sve to da bi kao tvoj naslednik igrao A, ma da, ne lipsi magarce. Ako nesto ne prastam ljudima to je licemerje. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nlavrnja said:

Al ste se raspisali 😃 prvo, pomerio sam sistemski deadline na 14 feb, ljudi lajkovali predlog, niko se nije bunio, bila fina ludnica prosle godine.

 

Sto se tice Nicklorda, ne moze ponistavanje rezultata i necemo sad nista da diramo, covek izgleda ovako igra celu god, imamo primer da mu prakticno isti br igraca nije igrao u 3 i u 14 kolu, dakle najpravednije je da ostane ovako

Ja nisam pratio za ostale, ali ne verujem da je celu godinu ostavljao svaki dan igrace na klupi. Protiv mene je samo u petak ostavio WCS-a i brata Setha na klupi, a sad su mu konstantno na klupi odredjeni igraci.

 

Vasa sramota ako su mu svaki dan bili na klupi aktivni, a vi cutali.

 

Iscimaj ga da poredja ove od kojih je pola povredjeno, neka ne kupi fa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

 

 A da da, samo je oformio C pa je posle presao. Jebem li ga, ko ce sve da popamti i poslozi.

  

   Eto Woochino, idealna sansa da se odmah nakon jedne godine vratis u A. 

 

    Mislim, nemoj da nam vredjas inteligenciju, cimas se da opstanes jureci igrace u 4 ujutru (izgovor tenis) i za rezultate vs Nicklord (kao ti se boris za prava drugih kako da ne) a sve to da bi kao tvoj naslednik igrao A, ma da, ne lipsi magarce. Ako nesto ne prastam ljudima to je licemerje. 

Necu A igrati sigurno ako opstanem. Obecavam ti. Resio sam to odavno. Menjao bih nesto ranije da mi je to cilj...

 

Nego, izazov mi je da vidim da li mogu da se iscupam iz ovolikog minusa i igram do kraja, bez popusta. 

Link to comment
Share on other sites

Protiv magije je imao ovaj isti tim bez ikakvog rotiranje, proslo kolo; ostala kola variraju od celog aktivnog tima do 4/5 ostavljanja na klupi.
Pa da si rekao  na vreme da nije imao protiv tebe WCS i Curyja mozda je moglo da se reaguje ranije, ali tada te  boleo kurac posto je igrao protiv tebe, pa sto da dizes galamu igrac manje gore dole. Od starta pricam da je to problem, nisu pricali ljudi kada su igrali protiv njega da nije bio aktivan svaki dan (ostavlja igrace na klupi), dok nije batalio skroz da menja pre 10 dana i to tek kada je neko sa strane prijavio.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja nesto da izjavim za dnevnik.

 

Posto je lik neaktivan, da mu se rasformira tim, svi igraci da postanu WA a prioritet prilikom uzimanja istih da  imaju oni protiv kojih je igrao posteno. Naravno to se maticu nece dopasti jer on nigde nije igrao posteno ali boze moj. Ionako se lavrnja za sve pita... 

 

Od mene toliko...

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...