Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

4 hours ago, maXa88 said:

Mi bismo rado ali  je bora bio blizi. Nija vazno to nego daj dropuj LMA, vidis roto sta pise. Evo i  Toni Parker poceo da trenira

 

Borinjo ima tim za svaki respekt. Nemoj da se zajebavas ti

 

Razmisljao sam da uzmem Lorenca Brauna ima dobre statse u poslednje vreme.

 

 

3 hours ago, uini said:

ali mikele plaćido :lol_2:

 

taj neki tier nickova kao i boro iz pobjede

 

Cuveni komesario Katani iz cuvene Hobotnice. Najbolja italijanska serija mozda ikad. I ako je iz devedesetih.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato sto su pre nekoliko dana javili da nece u tank, a uskoro ce i Zajon da zaigra, nema ga smisla vise drzati. Ocekivao sam los NOP, ali ne i da ce se posle 35 utakmica, sa 10 pobeda biti konkurentan za PO. To se nije desilo poslednjih 10 godina sigurno na zapadu.

Poceli su da mi se vracaju igraci iz povrede, moram da pravim mesta za rotaciju sa FA. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2019 at 11:17 AM, uini said:

 

@zorex

jel ti meni možeš da garantujes bezbednost, tipa da ću uzeti 6 kolona i da ne zvizdis frenkiju, inače ne dolazim na utakmicu! šalim se, krenuli smo jutros avionom :i

Vini, zašto ne vraćaš Smarta u postavu, a držiš leš Vesa Metjusa? Da Harden ima više od 2 meča moglo bi da bude neprijatno, ovako je tu Luka pa nema opuštanja.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zorex said:

Vini, zašto ne vraćaš Smarta u postavu, a držiš leš Vesa Metjusa? Da Harden ima više od 2 meča moglo bi da bude neprijatno, ovako je tu Luka pa nema opuštanja.

 

zato što razvijam igrače, mora neko da brine i o budućnosti a ne samo da se juri rezultat.

 

ma već je neprijatno EJVERI&AJVORI BREDLI 9/11 iz igre, šupučqmaterinu

hoćeš da ti dam wes matthewsa za pika druge runde?

 

inače, nema to veze sa držanjem smarta na klupi, već kao i u proteklih metar dana stalno imam po 3-4 igrača koja ne igraju

 

 

edit: ajde poslušao sam te, samo zato što danas igra veliki slo-mo

inače, ako je wiggins opet bolestan, džaba

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

zato što razvijam igrače, mora neko da brine i o budućnosti a ne samo da se juri rezultat.

 

ma već je neprijatno EJVERI&AJVORI BREDLI 9/11 iz igre, šupučqmaterinu

hoćeš da ti dam wes matthewsa za pika druge runde?

 

inače, nema to veze sa držanjem smarta na klupi, već kao i u proteklih metar dana stalno imam po 3-4 igrača koja ne igraju

Reda radi ubacio Bredlija, da ne bude da nemam ni jednog igrača noćas. Nije bio loš.

 

Ja igram bez dva igrača i onda ta 2 mesta rotiram skoro sve vreme. Sada ću ostaviti malo duže Džajlsa, najavio je Volton više minuta za njega. Kad već skoro celu sezonu igram bez pika druge runde. Hačikurac isto najebao i umesto 5-6 tekmi, propustiće 15 minimum.

 

Ako budeš hteo da vratiš Viginsa u šampionsko jato (kad utvrdimo da nije zakačio koleru ili tako nešto), možemo da popričamo.

Link to comment
Share on other sites

Zorule jel imas nekog tvog omiljenog igraca u nashem timu:classic_tongue:

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Nije mu nista.


Grofe sto baci mocnog Hayesa ako si ga vec cekao 3 meseca ? Zar ne bese to DD masina u Plej offu?

 

Daj Boze da je tako, samo nista dok ne bude MRI. A sto se tice Visloua bolje ga baci, vecu steta je sto sam ja bacio Dankana Robinsona kad se vratio Vinslou misleci da ce njegovim povratkom da izgubi minutazu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno sam znao da ovaj Midzet dzinksuje.

 

Quote

Jonathan Isaac (left knee) has been diagnosed with a severe sprain and bone bruise, and he will be re-evaluated in 8-10 weeks.

 

 

To bi bilo to za ovu sezonu, sad je cilj opstanak.

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

mozda je prosao neke butlerove testove i inicijacije. ma obojica su ispodprosecni nba igraci, taj olynyk je igrac kojem nevidjeno varira minutaza svake sezone. taman pomislis da je sigurica za 25min a ono cjorak

 

meni nije jasno kako meyers na par tekmi uzme 10 ili 13 skokova za 25 min a onda jedva dva za slicno vreme

 

edit plus ovo

 

Quote

Most importantly, Leonard is shooting a career-best 46.9 percent from beyond the arc on nearly two attempts per contest.

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo, niko me ne zajebava sto sam iskoristio vejver br.2 na MPJ a dropovao sam ga na dan povrede Ajzaka kad sam uzeo Amila koga sam odmah dropovao.

 

Procke ajd barem ti. Doduse ti si spicio vejver br.2 na Juniora iz Majamija, al nema veze. Pitanje kako ce i da igra MPJ na dalje, al nisam smeo da ga ostavim nekome a da se namesti da ovako nastavi da igra. To ne bi preziveo.

 

Ajde, ajde javljajte se za Ajzaka jos malo pa nestalo.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...