Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

E svaka ti cast, lepo si iskukao pobedu.

 

Sta sam iskukao? U trenutku kada sam pogledao semafor gubio sam + si bio na samo 14 poena zaostatka... Jbg, kasnije Tatum "poludeo" , a ti izhubii bacanja ( ne znam kako)

 

Btw, imas jos 1 igraca, a ja nisam imao sekundu slobodnog vremena da izvrsim izmenu i sutnem onog tutbana iz NYK koji me je kostao najverovatnije 2-3 CAT 

Link to comment
Share on other sites

Kazem ja, navlaci vas Zveki na Bouchera. 😄

 

S obzirom na povrede, super rezultat. S obzirom na ocekivanja sa pocetka nedelje, not so much. 

 

Cestitke Brogdonu i Zumbulu. I da, kad sa tolikim drvoredom ne uzmete oreb i blk protiv ekipe kojoj ne igra prvi centar, vreme je za promene. Evo, ja mogu da vam pomognem. 😄

Link to comment
Share on other sites

Nikako sa njim dao mi Marvin i J richa za Bookera prosle godine, stara je to prevara.

Na kraju 9/4 izvukao Janis ast nekako juce i danas i td naravno; jedini problem su ova 3 dtd za mela, ruzu (kakav sok da znam) i kenarda, preneli im dtd virus protivnici.

Sa 3p sledece nedelje, jadan on bas mu fin raspored, prvo zorex pa mi, 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nikako sa njim dao mi Marvin i J richa za Bookera prosle godine, stara je to prevara.

Na kraju 9/4 izvukao Janis ast nekako juce i danas i td naravno; jedini problem su ova 3 dtd za mela, ruzu (kakav sok da znam) i kenarda, preneli im dtd virus protivnici.

Sa 3p sledece nedelje, jadan on bas mu fin raspored, prvo zorex pa mi, 

Pa to si mi trazio. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

 

Prva pobeda od kada je Kari preminuo 

 

prilično bi ti pomoglo u borbi za pobedu kada bi rotirao tog jednog igrača umesto tj leafa koji igra 3min po tekmi. otprilike da skoloniš "out" igrače, postaviš u izbor samo one koji igraju večeras, zažmuriš i klikneš -> dobićeš korisnijeg igrača za to veče. a zamisli još da malo probereš  : i

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Itachi Uchiha said:

Cestitke Brogdonu i Zumbulu. I da, kad sa tolikim drvoredom ne uzmete oreb i blk protiv ekipe kojoj ne igra prvi centar, vreme je za promene. Evo, ja mogu da vam pomognem. 😄

Jbg, imao si zvijersku nedelju cak i bez KAT-a, sa 29 blokova smo uspeli da izgubimo. Tacno bi bilo 12-0 da je igrao KAT xd

 

Sad da vidimo sta ume grof

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Itachi Uchiha said:

Sad protiv Zvekija, da vidimo da li ce Tauns zaigrati, mada mi nije neophodan. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

da probam reverse jinx

 

Kad kad si na prevaru uzeo Bochera ne treba ti niko vise.

 

A Karuso pa mogao si do jednog of. skoka. Pobeda, al ko i da nije. Ovaj Debeli nije normalan nema centra a imao 190 defanzivnih skokova. Steta sto se Luka povredi, ne bi debeli dobio DD ni of.skokovi ne bi bili nereseni jer sam ganjao asistencije.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jbg, imao si zvijersku nedelju cak i bez KAT-a, sa 29 blokova smo uspeli da izgubimo. Tacno bi bilo 12-0 da je igrao KAT xd

 

Sad da vidimo sta ume grof

 

Konji, ako ste raspolozeni za trade, znate da kod mene imati top Prospekte i najbolji izbor :wink2:

 

Kako je Zveki pobedio i dokazao da je najBaja U selo, okrecemo novu stranicu u grcevitoj borbi za opstanak...

 

Sada protiv starog fantasy saboca iz B ligaskih dana i TD probudjenog foliranta :whistling:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Konji, ako ste raspolozeni za trade, znate da kod mene imati top Prospekte i najbolji izbor :wink2:

 

Kako je Zveki pobedio i dokazao da je najBaja U selo, okrecemo novu stranicu u grcevitoj borbi za opstanak...

 

Sada protiv starog fantasy saboca iz B ligaskih dana i TD probudjenog foliranta :whistling:

 

Kada ideeeeem svojim selom, misle da sam Alen Delon.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Nikako sa njim dao mi Marvin i J richa za Bookera prosle godine, stara je to prevara.

Na kraju 9/4 izvukao Janis ast nekako juce i danas i td naravno; jedini problem su ova 3 dtd za mela, ruzu (kakav sok da znam) i kenarda, preneli im dtd virus protivnici.

Sa 3p sledece nedelje, jadan on bas mu fin raspored, prvo zorex pa mi, 

Mozda sam mogao sam uzeti trojke i pojuriti ast, imao sam jos 2 izmene, ali me mrzelo da se cimam i pregledam fa. Ubile su mi volju ove povrede, a i svejedno mi je hocu li biti 19. ili npr. 15, kad u plej of ne mogu. Dogodine necu igrati.

  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...