Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, Green23 said:

Naravno. Moraš uzeti u obzir i sportski duh, emocije, adrenalin, to svako na svoj način ispoljava, ipak je ovo SF grend slema.

 

I Feda koji ga je pogledao: wtf , a ne moze se reci da on ne zna sta su emocije, sportski duh, adrenalin i sf slema

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

 

Najgore je što ćemo relativno brzo svi to saznati.

Ne bih se zakleo za Rafu a i Novaka jos tako brzo.

Za Feda da....jebga godine su neumoljive. I ne provociram nego mi je stvarno zao zbog toga. Jos je on opasan takmac svakako ali ocekivati je nizbrdo. Samo zbog njegovih godina. 

Link to comment
Share on other sites

Novak ako zeli da se ukljuci u trku oko GOAT-a jednostavno mora da dobije u nedelju.

Idealna prilika, 3 dana odmora i malo vremena provedena na terenu.

Poklanjao je puno u proslosti, Vavrinka ga je najvise unakazio.

Cetiri Federerovih slema razlike nije malo obzirom da je i Novak u veteranskim godinama,

niti Nadalovih 3 sa RG kao cheat code.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, wrecktangle said:

Ne bih se zakleo za Rafu a i Novaka jos tako brzo.

Za Feda da....jebga godine su neumoljive. I ne provociram nego mi je stvarno zao zbog toga. Jos je on opasan takmac svakako ali ocekivati je nizbrdo. Samo zbog njegovih godina. 

 

Sva trojica ce otici u slicno vreme.

 

Za Novaka je ovo drim scenario zapravo, da i Nadal i Federer igraju sto duze, jer oni mu daju motivaciju.

 

Da mu ostanu samo klinci, 2017. bi izgledala kao godina iz snova, propao bi kao zeton bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je moguće da se opet vrti ista priča :smiley5: a da se ovo prebaci na opštu temu ili splituje u GOAT temu ili nešto slično?

 

Prokleti posao, nisam mogla da gledam danas a neću ni sutra. Mada sudeći po svemu što čitam na temi možda i bolje :classic_laugh:

Žao mi baš za Simonu, sad u finalu ne znam za koga da navijam, sviđaju mi se obe. Samo da kažem da me svake godine na AO nervira što žene moraju da igraju po najvećoj vrućini plus nikad ta polufinala ne mogu da pogledam ljudski :smiley7:

Kako je Barti izgubila meč gde je u prvom setu imala dve set lopte a u drugom servirala za set :krstipd4:  kao da nije suđeno da domaćini osvoje titulu. 

Link to comment
Share on other sites

onda da se nasmejemo humoru tviter srbendi :lol_2: :ajme:

 

EPifw4jUEAIab0D.jpg:large

 

not my cup of tea ovakav prostakluk ali ne može da mi se ne nasmeje brk kada neko ovako ugasi rendom tviter debila koji na opšta mesta i netačne tvrdnje skuplja lajkove

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Brian je jedan od najfinijih ljudi na tviteru, nema veze sa debilom kako si ga ti lepo pocastio, a ovaj sto mu je odgovorio je samo dodatno pojacao misljenje da su Srbi primitivci.

 

 

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Brian je jedan od najfinijih ljudi na tviteru, nema veze sa debilom kako si ga ti lepo pocastio, a ovaj sto mu je odgovorio je samo dodatno pojacao misljenje da su Srbi primitivci.

Najfiniji ljudi na tviteru ne pisu ovakve budalastine i gluposti. Ako licemeru smeta prstic, sto je cutao posle RG i Federerovog prstica.

Za drugi deo posta ne znam sta bih ti rekao za ovakvu generalizaciju.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Najfiniji ljudi na tviteru ne pisu ovakve budalastine i gluposti. Ako licemeru smeta prstic, sto je cutao posle RG i Federerovog prstica.

Za drugi deo posta ne znam sta bih ti rekao za ovakvu generalizaciju.

 

 

Pa lepo pise: artificial and exaggerated, RG je bio original, ovo je samo kopija

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Pa lepo pise: artificial and exaggerated, RG je bio original, ovo je samo kopija

Aha, znaci prstic je unikat RF rezervisan samo za njega. Ostali kad to urade je seljana.

Stisnuta pesnica moze biti Rafin tm, Djokovic mora da kliza na kolenima sledeci put dakle da bi bio original.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Boxy said:

Brian je jedan od najfinijih ljudi na tviteru, nema veze sa debilom kako si ga ti lepo pocastio, a ovaj sto mu je odgovorio je samo dodatno pojacao misljenje da su Srbi primitivci

 

 

Mene su učili da fini ljudi ne lažu i ne pričaju NOTORNE NEISTINE. Maybe it's just me.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borko said:

Najfiniji ljudi navijaju za Federera, gospoda plave krvi, a za Djokovica iskljucivo primitivci, to je valjda opste poznato.

 

Znaci slika gde se Djokovic hvata za qrac je fina...

ja sam bas mislila da si ti ok, ali zesce razocarenje  :classic_sad:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...