Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ovo je bilo uzasno. Mislim da samo Urosevic i Ostojic zasluzuju prelaznu ocenu. Ali prosli smo dalje i to ce se jedino pamtiti. Jasno, protiv Moldea ovako nece moci.

 

EDIT: Aris vodi 1:0, nakon pola sata.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Preslikana utakmica protiv Apoela iz 2009, samo je rezultat bolji. Ogromna vrućina, a mi se resetovali nekih šest mjeseci unazad. Imali smo sreće što Turcima nije počelo prvenstvo, ubili bi nas iako nisu ništa pokazali na dvije utakmice.

Trust the process što bi rekli u Philadelphiji i da ova krmad dovedu još bar jedno kršteno pojačanje, zaboraviće se ovo do jutra.

Link to comment
Share on other sites

Komsijama cestitke na prolazu...
Kako je ova (za)Malatija bila 5. u turskom prvenstvu,ovi ni u nasoj ligi ne bi bili peti... [emoji1]
Nije im još počelo prvenstvo.
Sa kratkih priprema odmah Slovenci pa mi.
Sa snagom su na 60%.
Dobra su ekipa, samo smo ih na vreme izvukli.
Njima Donald nema mesta u postavi.
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Stiletto said:

Rukovodstvo Moldea već otvara šampanjac.

najbolji opis na sta mi licimo...

bio sam siguran da cemo do kraja primiti neku frljotku u 85min i caoooooooooooooooooo

 

ceka nas jos jedna nezaboravna sezona :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ranzo said:

bio sam siguran da cemo do kraja primiti neku frljotku u 85min i caoooooooooooooooooo

Još gore, bili smo najbliži ispadanju u tipa 95. minutu.

 

Imam utisak da sam odgledao 200 ovakvih utakmica Partizana na evro gostovanjima. Skoro svaka je ovakva. Dozvolimo im da otvore meč odmah na početku, nesposobni smo da zagospodarimo sredinom ili da sa'ranimo tranzicijom ekipu kojoj smo pre nedelju dana mogli pet da uvalimo, u odbrani duva na sve strane, na bokovima korzo, milijardu prekida... i grickanje noktiju da li ćemo uspeti da se ne samoubijemo. Uspelo nam je ovog puta, što se ređe dešava. Kakav krš od igre protiv bezličnog protivnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...