Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

On 9/23/2019 at 9:45 AM, Tamburinjo said:

 

 

Pravi si vesic, pitas ga tri puta nesto on ti kaze predsednik vam je odgovorio. A ti nisi i dalje, bio faul il ne? 

 

Da sam hteo da mi odgovori Milan Jovanovic pitao bih njega. 

 

Sto se teske veveri tice vidim da je tebi ocigledno teze, nakupilo se nervoze pa ti sad jos gore posle pobede sto kanta od tima igra LS. Meni laganeze biliv mi. Poraz dosao kad i kako treba. 

 

Lošiću, rekao bih ti svasta nesto ali ces se posle, poput tvojih kolega zaliti moderaciji i vuci ih za rukav, kenkajuci po PM-ovima.

U mom prvom odgovoru imas odgovor, pa ako nisi kognitivno amputiran, sve ce biti u najboljem redu.

 

PS. Opusti se, krenuce se i sa sutevima na gol, Indjija koliko ti srce hoce.:wink2:

 

18 hours ago, goldberg said:

Sasvim je legitimno da ti se ne dopada kako Zvezda igra i na prve dve recenice koje si napisao nemam nista da dodam.

 

Milojevic mozda nije trener za pobedjivanje rivala u nizu, ali je jako uspesan sa svojim sistemom u Evropi (mnoge nase ekipe sa po 20 prvenstvenih meceva bez poraza u nizu nista nisu mogle da urade).

 

Tesko da bi bio u sredini tabele, jer bi to onda znacilo da bi pola superlige moglo da se nada Ligi sampiona. Takodje, bilo je potrebno da se potrefi izbor igraca, prevelik broj stranaca i tumbanje sastava da bi Partizan jedva dobio u derbiju.

 

Sto znaci da ni Partizan bez logistike ne bi mogao da bude ubedljivo u vrhu tabele.

 

Kao sto sam nama zeleo sto brzi odlazak raznoraznih bezveza (Milinkovic, Djukic, Mirkovic), tako vama zelim sto duzi ostanak bus+ ziherasa.

Da Bog pozivi ostale ljude i ekipu koja mu daje neku nepostojecu trenersku tezinu.

Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2019 at 3:11 PM, Znanje imanje said:

Priča o fudbalu bi bila normalna.

Bila bi to priča o herojskoj transformaciji koju je ospeo u Partizanu da ostvari Savo Milošević.

Bila bi to priča o skladno sklopljenom i postavljenom timu koji ne samo da je odoleo vojsci plaćenika, već je taktički i strateški porazio i potukao do nogu.

To je priča koju bi vredelo ispričati.

 

Ovo što imamo sada je nebulozan spin od strane Terzića koji služi da zamaskira izvornu nesposobnost koja vlada u njegovom klubu, od organizacione i upravljačke do sportske, fudbalske i navijačke.

 

Dobro, bili smo bolji u derbiju i zasluženo dobili, što jeste veliki uspeh protiv skupljeg tima i kvalitetnijih igrača, ali nema razloga da se od toga prave mitovi i priča kako smo ih potukli do nogu. Bili smo za nijansu bolji, imali jednu veliku i par polušansi, ali bilo je 0:0 do 83. minuta i gola koji je Suma dao, a sumnjam da bi mogao da ponovi iz 10 pokušaja. Plus je moglo lako da se desi da sudija ne svira faul nad Stojkovićem, a ima argumenata i za takvu odluku, i mi bismo verovatno izgubili, ili u najboljem slučaju uspeli da izjednačimo do kraja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites



 ali bilo je 0:0 do 83. minuta i gola koji je Suma dao, a sumnjam da bi mogao da ponovi iz 10 pokušaja. Plus je moglo lako da se desi da sudija ne svira faul nad Stojkovićem


Plus je mogao Sadik da pogodi onaj zicer pa bi bilo 3:0... Šta bi bilo kad bi bilo je sad nepotrebno polemisati. Dobili smo ih, bili bolji, idemo dalje u istom ritmu.

Kafanski patriota iz fotelje se preselio na kauč

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Patriota iz kauca said:


 

 


Plus je mogao Sadik da pogodi onaj zicer pa bi bilo 3:0... Šta bi bilo kad bi bilo je sad nepotrebno polemisati. Dobili smo ih, bili bolji, idemo dalje u istom ritmu.

Kafanski patriota iz fotelje se preselio na kauč
 

 

Bili smo dosta bolji. Nadigrali ih na sredini terena, setimo se Stevanoviceve sanse u prvom minutu. Tecna igra puna pasova i dobrih akcija. Veliki sam optimista da Partizan ove godine moze da osvoji titulu prvaka. Imamo odlican tim, dobrog trenera, u Evropi imamo sanse da daleko doguramo. Videcemo. 

Link to comment
Share on other sites

Ovom timu je potreban startni i rezervni desni bek i startni centarfor i mislim da bi to bila jedna odlicna prica. To treba da nam bude prioritet u narednom prelaznom roku. Verovatno cemo morati da posrbimo neke igrace, ali ako moze zasto da ne. Ako uspemo da produzimo Sumu sa malim smanjenjem plate treba mu juriti pasos.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To definitivno, za ovu igru koju forsira Milošević nam treba bek koji može i napred jer se stvara višak na strani.
Ne treba nam Dani Alves, nije ni Urošević neka zverka napred ali ne bih imao ništa protiv da jednog takvog imamo i desno.

One priče "Ali Miletić se bori" piju vodu samo u našem fudbalu.

Kafanski patriota iz fotelje se preselio na kauč

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Sadik je odličan centarfor, malo strpljenja je potrebno za momka.

 

Kroz Partizan je u poslednjih 20 godina prošlo mnogo igrača  koje smo stpljivo čekali "samo što ne prorade". Samo među špicevima Grubješić, Boja, Vašington, Viktor Ugo, Eduardo, Manga... Nadam se da Sadik neće biti na toj listi, ali strepnja mi je dublja od nade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stiletto said:

 

Kroz Partizan je u poslednjih 20 godina prošlo mnogo igrača  koje smo stpljivo čekali "samo što ne prorade". Samo među špicevima Grubješić, Boja, Vašington, Viktor Ugo, Eduardo, Manga... Nadam se da Sadik neće biti na toj listi, ali strepnja mi je dublja od nade.

Boju ne mozes da svrstavas u tu kategoriju. Seti se 2 gola protiv Lacija u Rimu. I uopste njegovog doprinosa u najuspesnijoj evropskoj sezoni Partizana od 1995. Pa posle u tandemu sa Oditom bio okosnica sampionskog tima. Promaseni penal protiv Artmedije? To moze svakom da se desi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Meni je Princ bio naš najbolji špic. Šteta što je bio šest meseci samo.

Kafanski patriota iz fotelje se preselio na kauč
 

Princ Tagoe? Odlican igrac. Ovom Sadiku fali malo zavrsnice a inace ima i dribling i i brzinu, borben je, samo jos malo da bude efikasniji i eto nama cenarfora kao nekada sto smo imali. Ja sam licno voleo Klea. Dijaru, Oditu, Kezmana neprevazidjenog, Savu Glavu nekada davno. Dok mi likovi poput Marka Scepovica, Gorana Orbradovica, Miladina Becanovica nikada nisu bili jasni i njihovo bavljenje fudbalom mi je i danas enigma. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Patriota iz kauca said:

patriota iz fotelje

 

Nemanja Miletić je bio otkrovenje prošle sezone. On i Šćekić su ogromni plusevi.

Ali stoji da je razočarao protiv AZ Alkmara, morao je mnogo bolje.

Videćemo, ekstremno je opasan AZ Alkmar i nikako nije lako igrati protiv izuzetno pokretljive i vižljaste navale koju forsiraju.

 

Treba dati šansu Nemanji Miletiću da se vrati na stari, uspešni kolosek, ne treba seći ili lomiti preko kolena.

Ostojić sa druge strane je baš veliki problem.

S obzirom na veliku koncentraciju kvaliteta za Partizan je najbolje sledeće rešenje, i ovo je ujedno moj predlog za Sava Miloševića, pa molim one koji su u kontaktu sa njim (a kristalno je jasno da ima popriličan broj takvih ovde u temi), da mu prenesu idejno rešenje:

 

RB Miletić-RCB Šćekić-LCB Strahinja Pavlović-LB Urošević

 

Dakle, Aleksandar Šćekić je Marcel Desailly, idealno je rešenje i za sredinu terena, gde je temelj tima već godinu dana, a sa lakoćom može da se spusti u srce odbrane gde bi njegov ratnički stil dominirao u tandemu sa Strahinjom.

 

Sredina terena sa Zdjelarom i Natkom, sa iskusnim Tošićem, navala sa munjama Lazarom i Asanom i kao šlag na tortu Sejduba Suma.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Alek The Great said:

Ako uspemo da produzimo Sumu sa malim smanjenjem plate

Ako bude nastavio da pakuje i daje golove u prvenstvu i LE dao bih mu u evro istu platu i da nas ne boli glava.

 

28 minutes ago, Stiletto said:

Nadam se da Sadik neće biti na toj listi

Mislim da smo jasno videli šta možemo da očekujemo od njega. On teško da će naučiti da bolje šutira ili trči, neće tu pomoći strpljenje. Samo je pitanje da li će uspevati da zadrži koncentraciju da nastavi da radi one neke korisne stvari ili će se raspasti pri najjednostavnijem dodavanju kao juče. I drugo pitanje je da li će to nama biti dovoljno, tj. da li ćemo uspevati da pokrijemo njegove očigledne mane i koliko dugo.

 

Edit: Miletić na desnom beku je go k. i to ne sada nego otkako je postavljen na tu poziciju. 

Edited by 34Barkley
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova čitava priča oko centarfora je isforsirana. Jeste Rikardo bio Van Basten, jeste Sadik downgrade i to ozbiljan, ali je kontekst značajno drugačiji.

 

Sada su tu munje Lazar i Asano, izuzetno sposobni da probiju i ujedu. Komplementarnost sa Natkom je očigledna i sjajno ukolpljena-brzanci koji traže prostor i hobotnica Natko sa sto pipaka koje zavlači kako hoće kroz odbranu protivnika.

 

A tu je i sitnica prisustva Sejdube Sume.

 

Ipak to je sve prazna priča da tim nema temelj i osnovu od armiranog betona i granita u vidu tandema Šćekić-Zdjelar i Miletić-Strahinja sa grizli medvedom na golu koji jede malu decu.

Posebno treba apostrofirati Aleksandra Šćekića, zaista je nemerljivo bitan njegov učinak na svakom meču, protivnici se odbijaju od njega kao od mermernog zida, a statistika pas igre na svakoj utakmici iznosi limes infinity u tačnosti predaje.

Edited by Znanje imanje
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, 34Barkley said:

Ako bude nastavio da pakuje i daje golove u prvenstvu i LE dao bih mu u evro istu platu i da nas ne boli glava.

 

Mislim da smo jasno videli šta možemo da očekujemo od njega. On teško da će naučiti da bolje šutira ili trči, neće tu pomoći strpljenje. Samo je pitanje da li će uspevati da zadrži koncentraciju da nastavi da radi one neke korisne stvari ili će se raspasti pri najjednostavnijem dodavanju kao juče. I drugo pitanje je da li će to nama biti dovoljno, tj. da li ćemo uspevati da pokrijemo njegove očigledne mane i koliko dugo.

 

Edit: Miletić na desnom beku je go k. i to ne sada nego otkako je postavljen na tu poziciju. 

Sadik odlicno trci, ima sjajnu fudbalsku tehniku. Ponekad promasi, ponekad pogodi. Sve u svemu mene po nacinu igre podseca na Nvanko Kanua. Ima tu okretnost i lucidnost. Da se ja pitam dao bih mu ugovor na 5 godina. Pa ni Kejn iz Totenhema nije u prvoj sezoni tresao mreze kao od sale. Treba vremena. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...