Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Nevezano za to kakav tenis ko voli, tako jako lupanje po loptici u praznom zatvorenom prostoru zvuči još jezivije i nekako pravi još sablasniju atmosferu, bar meni. To isto na otvorenom nekako manje odzvanja pa je podnošljivije, a možda su i preterali s mikrofonima.

Link to comment
Share on other sites

Djere je bas u losoj formi vec duze vreme, ne znam o cemu se radi, da  li je imao neku povredu ili je nesto drugo u pitanju.

Ovde je imao srece sto je naleteo na Delbonisa koji u jos ocajnijoj formi.

Hajde, mozda bude bolje u Santjagu sledece sedmice, nije prejaka konkurencija. Ako sam dobro ispratila ovo bi trebalo da budu nosioci:

1. Garin

2. Per

3. Djere

4. Anduhar

5. Tjafo

6. Caruso

7. Delbonis

8. Cekinato

 

pa su tu jos Coria, Joao i Pedro Sousa, Mager, CarballesBaena, Munar, Martin, Galan, Kovalnik, Bagnis, Altmaier.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, wwww said:

 

 

Ovo je meni sasvim ok. Poenta WC i jeste da je daš nekome ko nema šanse da igra turnir po renkingu. To treba dati lokalnim igračima prvenstveno, velikim svetskim nadama, što da ne i rodbini poznatih igrača kako bi oni igrali ili recino i nekoj javnoj ličnosti, dakle dati šansu nekome ko nije iz tog standardnog miljea.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alcesta said:

Ovaj hoće da bude Kirgios (umesto) veci od Kirgiosa :ajme:

Kako mi se cini u buducnosti ce biti sve vise ovakvih likova. 

Sistematski se radi na tome. Onog ko se trudi, trenira i ne pravi skandale proglasi za smora, a ovakve likove stavljaj na naslovne strane i smej im se po drustvenim mrezama jos danima pa cemo daleko stici.. 

Film Idiocracy bas lepo opisuje kuda ide ovaj svet:thumbsup:

Edited by Milica
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ovaj hoće da bude Kirgios umesto Kirgiosa :ajme:
Nadam se da će mu odvaliti najveću kaznu po pravilniku.
Te kazne su postale smesne, kad su u pitanju novcane jer oni to jednostavno ne osete, mislim da je to cak Per i izjavio posle ovoga.
Treba da pocnu da ih suspenduju, to ce mnogo vise osetiti, i zbog poena i zbog para.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Te kazne su postale smesne, kad su u pitanju novcane jer oni to jednostavno ne osete, mislim da je to cak Per i izjavio posle ovoga.
Treba da pocnu da ih suspenduju, to ce mnogo vise osetiti, i zbog poena i zbog para.

Ja sam se i nadala nekoj suspenziji ako je moguće, mada mi deluje da ga ni to ne bi previše potreslo. Ili makar da mu oduzmu osvojeni iznos pa da sam plati troškove puta i boravka...

Kad pomislim da sam ga još žalila kad je imao one probleme s testiranjem...

Link to comment
Share on other sites

Švarcman nakon perioda loših igara  , odličan protiv Munara koji je igrao neverovatnu defanzivu i opet ništa značajno nije mogao da uradi u meču u svoju korist.

Od Miomira ne znam šta da očekujem, da če biti umoran sigurno jer. Oba seta ,drugi pogotovo su bili izuzetno fizički zahtevni. Imam utisak da je dao sve od sebe da pobedi Djerea  i plasira se u SF.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...