Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Odgledah reprizu F Singapura. 

Baš me iznenadilo kako je Popyrin dobro odigrao, lepi snažni čisti udarci. Ali i još jedna potvrda da zabavljaljači tipa Monfilsa bi mogli radi svog dobra da malo "smanje doživljaj" Bubliku je ovo 4 izgubljeno finale. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ovo finale Gofan-RBA i iskreno ne bih pomislio da RBA moze da izgubi od njega 1 od 100 meceva pogotovo na betonu.
Totalno je stao posle prvog seta, a Gofan je poboljsao prvenstveno svoj servis, ali opet mi je totalno nerealno da ga dobije.
On mi deluje toliko stakleno i bez ikakvog oruzja u igri da i to sto je upao u top 10 je puna kapa. Srecom nije uzeo onaj WTF 2017. opet je Grigor tu odradio posao.
Iznenadio sam se da ima samo 5 titula u karijeri.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Petar 91 said:

Gledao sam ovo finale Gofan-RBA i iskreno ne bih pomislio da RBA moze da izgubi od njega 1 od 100 meceva pogotovo na betonu

A onda pogledaš h2h i vidiš da je ovo sad drugi meč gde ga je Gofen dobio na ovakvom terenu, uz dve pobede na šljaci koja je naravno Davidu bolja podloga izađe na 4:2. Ali s obzirom u kakvom je stanju bio u zadnje vreme stvarno nisam očekivala titulu ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Često su potcenjeni igrači kojima su sve strane relativno ujednačene i koji nemaju neko oružje koje se odmah ističe. Po meni je oružje već i kad nemaš neku preveliku rupu  u igri. Na kraju krajeva i sam Agut je dosta potcenjen kao igrač baš zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Petar 91 said:

Gledao sam ovo finale Gofan-RBA i iskreno ne bih pomislio da RBA moze da izgubi od njega 1 od 100 meceva pogotovo na betonu.
Totalno je stao posle prvog seta, a Gofan je poboljsao prvenstveno svoj servis, ali opet mi je totalno nerealno da ga dobije.
On mi deluje toliko stakleno i bez ikakvog oruzja u igri da i to sto je upao u top 10 je puna kapa. Srecom nije uzeo onaj WTF 2017. opet je Grigor tu odradio posao.
Iznenadio sam se da ima samo 5 titula u karijeri.

Meni su oni slični tipovi igrača sa time što Agut izgleda i udara nešto snažnije od Goffina. Za obojicu bi se moglo reči i da su late bloomeri, Bautista je dugo trenirao drugi sport a i David imao relativno kasniji ulazak u Top 50 (na konstantnost mislim)

 

Rekla bih da njihov match up zavisi od toga ko pokaže bolju dnevnu formu.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Boxy said:

Isto tako, mladji od brace Cerundolo, Juan Manuel, igra svoje prvo atp finale u Kordobi, a dotle je stigao iz kvalifikacija.
2001.je godiste i oko 330.mesta na listi, do finala je dobio Seyboth Wilda, Kecmanovica, Monteira...u finalu igra protiv Ramosa Vinolasa

A onda i Ramosa u finalu

Svaka mu čast kako je odigrao ...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je ovaj Cerundolo stariji, a on 2001. godiste. Dosta solidnih skalpova skinuo iz kvalifikacija.

 

:ajme:

 

Ima ih dvojica, ovaj je mladji brat, stariji je 1997. Pa, interesantno ce biti gledati ih, top 100 verovatan za obojicu, za vise videcemo.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

 

Boze, kako je turobno u Roterdamu. Super je turnir, i kako su sredili, ali brate bas fale navijaci, jos zvukovi osim udaranja loptice... A kad zatamne na pauzi - kao da su u grobnici! Brrr... Mogli su bar da puste vestacki aplauze i neki blagi zamor publike u pauzama,  malo muzike. Ovako je bas turobno. Ne znam kako igraci uopste imaju motivaciju da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Monpelje bio najdepresivniji dosad, baš zato što nisu zatamnili nego su non stop u kadru onolike prazne stolice, nekako mi je lakše kad se to manje vidi.

 

Jadni Beneto, njega će da izvlače svaki put za ovakve statistike :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

Znam, ali Beneto je sigurno najbolji teniser koji nikad nije osvojio titulu u singlu.

 

Izdala si Dudija Selu, sram te bilo 😄

 

Doduse, bez neke realne sprdnje, Beneto dogurao do 25. mesta, Dudi do 29. Nije neka velika razlika izmedju njih.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...