Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Zbilja odlicna polufinala, morace se zabusavati na poslu da se to isprati.

 

Alkaraz - Siner -> zbilja se radujem svakom njihovom mecu od onog sa Wimbija, cini mi se. Epizoda 7, a deluje da ce biti 30+ njihovih meceva.

S druge strane, Zverko i Meda su mi vec tako 2021. 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zverev je nedovoljno agresivan protiv Medvedeva . Ako izadje na mrežu ti udarci nisu dovoljno oštri ,relativno laka meta koju Daniil lako stiže .A tek dubina udaraca, gotovo svaki na samu lijiju. Deluje da je Meda odlučan da doda na svoj kto i 21 grad u kome je osvajao titule.

Da vidimo ako prodje Alcaraz da li će nešto promeniti na returnu ili barem povremeno menjati poziciju da baš ne dozvoli da se ovaj poigrava sa njim kao na IW i W. Upravo to je činio na USO 

Link to comment
Share on other sites

Sada je h2h 4 3 Sinner. Podelili su pobede na GS, Alcaraz vodi na hardu 3 2 a Jannik na šljaci 1 0..

 

Posle izgubljenog seta koji je bio roller coaster brejkova , gde je Alkaraz prvi imao 2 0, TB odigrao lošije.I to ga baš iznervirao da je glasno negodovao i pukao u 2 setu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako u tenisu funkcioniše match up . izgleda da Alcarazu jednostavno ne odgovara stil koji Jannik igra , snažno i brzo bez puno varijacija. čak predvidljivo. Ali eto njemu baš ne odgovara u odnosu na druge igrače . Kao što Medvedevu odgovara Jannikov

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2023 at 12:15 AM, diego said:

to je moja prognoza na osnovu svega sto sam video do sad. Svrstacu ga u rang Kurier-Beker, tu negde, iz razloga koji zahtevaju veci pasus, al ukratko zato sto nije vrhunski serviser i gubice od raznih Sinera i Runea na travi i tvrdoj podlozi, i zato sto ga ne vidim da igra preko 30e godine kao ovi ludaci koji su gurali jedni druge.

Ostavicu ovo ovde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...