Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

4 minutes ago, Boxy said:

 

bilo bi dobro da im sudija bude Francuz, onda ne bi imali problema :classic_biggrin:

 

Nego, slucajno naleteh na ovo:

imaju ova dva francuska igraca: Lucas Pouille (27 godina star) i Lucas Poullain (25 godina star)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Šta bi tek radili da ima više tajlandskih igrača na turu, verovatno bi ih zvali po nadimcima kao brazilske fudbalere :classic_biggrin:

 

Srihafan nije bio bas toliko davno 😄 Ispraksovali su se za njega, mada je trebalo treninga 😄

Link to comment
Share on other sites

Sada tek vidim da  u Dubai-u nema publike .

 

Vetar kvari finale Dohe, Roberto sa njegovim ravnim udarcima često ima problem da izvuče potreban spin a Basilasvili da njegovi snažni udarci po loptici završe u terenu .

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

a sta kazete za ovog "mladjasnog" kvalifikanta s WC:

https://www.atptour.com/en/players/omar-alawadhi/a499/overview

career high: 805

W-L: 1:10

rodjen: 16.1.1982

Prvi put je zaigrao ovde nakon cetiri godine,a ovo mu je prvi mec nakon godinu i po dana uopste. Verovatno su ga organizatori i nagovorili da zaigra jer nisu imali kome da dodele wc. Izgubio od Zapate Mirallesa 6:0,6:0. Drugi domaci igrac koji je dobio wc ima 26 godina i takodje je izgubio ubedljivo.

Ja sam pokusao da pronadjem njihove meceve u ponudi neke od domacih kladionica jer se tu ide sa maksimalnim ulogom,ali nisu ni kladionice sisale vesla..nijedna nije dala njihove meceve.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, wwww said:

pa desavalo se to i ranije, da onaj ko stigne u finale dobije bye na narednom turniru prosto jer ne moze da stigne s meca finala na R1 na drugom mestu. ja se bas secam nekih takvih situacija, doduse cesce kod zena.

 

Ja se sećam da je Marej igrao neki Madrid u 2 ujutro, jedne godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...