Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

  • 1 month later...

Catvrta promena trenera od GS titule..sa ove distance meni to izgleda kao prilican disbalans izmedju njenih (i verovatno sponzorskih) ocekivanja i realnosti. Da li taj problem moze da resi trener,bilo koji? Nisam siguran. Moze da pomogne,ali ona sama mora da se "resetuje" ocito.

Link to comment
Share on other sites

Tweet optužuje čini se Muratoglua za Simoninu situaciju?

https://twitter.com/i/web/status/1583624120960372736

 

Players on all tours at all levels, beware of totally changing your team and letting go of all trusted and familiar colleagues of years and years. It’s easy to be manipulated and controlled by people good at controlling and manipulating.

Edited by Pangea
Link to comment
Share on other sites

Iskreno rečeno Muratoglu je i meni prvo pao na pamet čim sam videla ovu vest. Mislim ne bukvalno u smislu da joj je on sad stavio nešto u hranu ili slično, nego kako to da njegovi puleni nekako uvek budu vezani za neki skandal s nesportskim ponašanjem, u kom bilo domenu. Serena, Cicipas, Simona, i Rune ima dobru verovatnoću s obzirom na prethodne incidente... može biti da je zato što ga ne trpim, priznajem, ali ne verujem da je to slučajno. Nikome od svojih omiljenih tenisera ne bih poželela da se s njim upetlja, pa nisam bila oduševljena ni kad ga je Simona uzela u tim.

Edited by alcesta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slažem s tobom i sad molim da me se ne razume pogrešno-jel Simona na svoju ruku smanjila grudi ili je to bilo na nečiji nagovor?

Hoću da kažem ako je neko spreman na tako drakonski zahvat, moguće je i da na najmanji nagovor ipak pristane na "nešto bezazleno".

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...