Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Pa mogla je npr. da izrazi protest i tako što će odbiti da igra protiv Ruskinje i predati finale, ali eto nije :whistling:

A non stop traži da se svim igračima/cama s ruskim i beloruskim pasošem zabrani da igraju, još od početka. Mislim da je ona od svih trenutno aktivnih Ukrajinaca u tome najglasnija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 4/20/2023 at 10:10 AM, alcesta said:

Koko izgubila od Potapove, koja se za razliku od Olge fino ušančila u top 50 i odlično gura... da se ne ponavljam, kad god vidim jednu setim se druge.

 

Isto i kod mene. Samo gledah Potapovu bas protiv Gofove u Majamiju i ono je bio bas zavidan nivo, ocekujem da ove godine napravi iskorak i udje bar u Top30, a mozda i vise. Dosta agresivna, ali sa konstatnom u igri i solidnim servsom, trenutno je za Olgu nedostizna.

 

On 4/20/2023 at 6:38 AM, Drug Crni said:

Da,vidim da se Iga vratila na teren..danas igra protiv Ženg. U Štutgartu brani titulu. Nisam 100% siguran,ali mislim da je prošle godine,pre RG, osvojila još nešto..Madrid ili Rim.. :smiley33:

 

Prosle godine je Svjontek uzela Stutgart i Rim, a Zabur Madrid. Ovde nije karakteristicna sljaka tako da su pocesto "serverke" i udaracice dobro prolazile i obicno nije signal za ono sto ce se dogadjati u Parizu. tako da to dovoljno govori o dominaciji Poljakinje prosle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Olga u finalu u Bastadu, pobedila Putincevu. Igra sa Emom Navaro u finalu, prvom nositeljkom, koja je njeno godiste. Kada je Olga osvojila prvu WTA titulu i usla u top 100, Navaro nije bila ni u 300. Ovo je WTA 125 turnir.

Edited by McLeod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...