Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Mozes da nazoves kako hoces ali je cinjenica da joj sve to oduzima puno energije, meni je na momente delovalo kao da ce se onesvestiti od silne napetost. Oni pokusaji dubokog udisaja (sa blokiranom dijafragmom) uz podizanje ramena govore puno. Ranije nije bila takva i mislim da joj to nije prirodno stanje. Ona je meni jako draga teniserka i volela bih da pobedi danas ali mislim da se malo pogubil. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

 :classic_smile: A meni je delovalo da je samo skoncentrisana da odvali Belgijanku ... Šalim se, možda si u pravu što se tiče napetosti, ovo bi joj bila prva veća titula posle duže vremena, pa zato i trema ali smatram da je to istovremeno i takmičar u njoj pošto je u poslednje vreme očigledno stavila težište na agresivnost.

Ali opet sve su to samo subjektivni osećaji...

Link to comment
Share on other sites

stvarno mi nije jasno zasto pokusava da se vrati kad joj telo jednostavno govori da ne moze vise. ako bas hoce da igra moze fino na onom seniorskom turniru da se malo zeza, dok ne zadovolji zelju za takmicenjem. ovo je samo mucenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pogledah finale Meksika, za Džini je ovo veliki napredak ali nema s ovakvom igrom šta da traži protiv ozbiljnijih protivnica. Čim poen traje malo duže i mora da trči i da se brani, mrka kapa. Mislim i da je izgubila svaki poen gde je Tormo odigrala drop šot, i to čak nisu ni bili neki izuzetni drop šotovi nego ga stigne i izbaci pola metra u aut.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam procitao da ima vec 27 godina :classic_blink:. Kako je vreme proletelo, a ona "izgubila" godine. Velika nada koja sa 20 igra 1/2 finale AO i RG i finale Vimbldona. Kakvo je ovde ludilo bilo tokom te godine, postavljalo se samo pitanja dana kada pada i GS. Ali tu se otprilike na zalost i zavrsava njena vrhunska karijera. Na teniskom terenu, van njega je ocito druga prica.

 

Drago mi je zbog Muguruze, valjda dolaze bolji dani sada.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...