Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

ma dobila je 1. set kad sam je pohvalila (izgleda da jinx radi s zakasnjenjem :lol_2: ), ali evo sad ima brejk zaostatka u 3.

 

Nina servirala za 6:0 i naravno bila brejknuta. Sad Kamila izgleda vodi glavnu rec.

Link to comment
Share on other sites

Ona i nema ukupno nešto mnogo titula čini mi se?

Kako god, verujem da bi se mnoge menjale brojem titula za njene slemove. Ali većina igračica danas osvoji slem i tu stane, eventualno još jedan, pa dalje šta bude, ne trude se preterano. Zato mi je Osaka pravo osveženje, konačno neko da ima i potencijal i hoće da ulože sebe da osvaja najveće titule. Šta bi sve mogla recimo Sloun Stivens da ima tako neki pokretač, žali Bože talenta.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah na preskok drugi i treći set Kamilu i NInu ali strašno koliko je to teško bilo za gledati uprkos tome što su na terenu bile dve baš atraktivne devojke.

Meč je bio potpuno nez ritma, zajednički su napravile preko 20 duplih, svaki treći poen lopta iz čista mira već u drugom ili trećem udarcu završi na pola mreže, delovalo je kao amaterski meč.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

meni nesto u glavi nekih 20% publike (a kao da ih u regularnoj godini ima vise)

Ma,od wta celje nedelje sam jedino pogledao tb izmedju Djordji i NIne S,ali u prebacivanju kanala kao da videh neku publiku..sad i tih njihovih 20% cini razliku,kad je svuda 0.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...