Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

3 hours ago, Valensija said:

Prosto je nevjerovatno kakve greske prave… Ne postoji bolji i strucniji kandidat od Damjanovica. Ozbiljan fail.
https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/571927/damjanovic-nije-produzen-mandat-v-d-direktora-uprave-prihoda-i-carina

Čovjek je odlično radio. Učestvovao je u onoj istorijskoj akciji zaplene droge. Čudne se stvari dešavaju. 

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Čovjek je odlično radio. Učestvovao je u onoj istorijskoj akciji zaplene droge. Čudne se stvari dešavaju. 

Ovo je Spajicevo maslo. Nevjerovatno je da covjek nije dobio podrsku. Radio je ozbiljan posao, i sve to bez pomocnika. Expertska Vlada, a sklanjas mozda i jedinog koji je to bio. Potpuni debilizam.

Umjesto konacnog izbora opet biraju vd-a. Presmijesno!

 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

Prosto je nevjerovatno kakve greske prave… Ne postoji bolji i strucniji kandidat od Damjanovica. Ozbiljan fail.
https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/571927/damjanovic-nije-produzen-mandat-v-d-direktora-uprave-prihoda-i-carina
A sad da ne postoji bolji i stručniji je možda prećerano. Ali da je radio korektno, jeste. Jedno od boljih imenovanja ove vlade. Kakva su tek na mjesta direktora ZZZCG i JPNPCG.

Ono što je skandalozno je imenovanje sekretarice Duška Kneževića. Da su doveli nekog od struke, pa ajde, ali OVO je ludilo potpuno. Težak fail.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2021 at 7:24 PM, Perkos2 said:

Crna Gora je u NATO i time prestaje svaka mogucnost bilo kakvih "napada" na Crnu Goru. Milenko bi prvi to trebao da zna i da mirno spava sto se Crne Gore tiče. Nije valjda da veruje da julin moze da naudi najačoj vojnoj sili na svetu. Svi koju kukumavče da SPC i Srbi desrabilizuju Crnu Goru treba da se obrate NATO i pitaju zasto su dopustili da se otera don Milo sa vlasti. Dobice odgovor da je preterao sa lopovlukom i da je vreme da se povuče u penziju. Ali ne bebina skola nastavlja da truje po medijima i drustvenim mrezama.

 

 

Ne samo to, nego je mitropolita i patrijarha na Cetinje prebacio lično i personalno NATO helikopter (helikopter vojske Crne Gore, ne policije, nego vojske)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, to je jako tužno. Da se jednom takvom činu pridaje takav značaj u 21. veku! Građansko društvo, hou jes no! Blokada saobraćaja i građanski nemiri, molotovljevi kokteli, helikopterski servis i specijalci. U suštini je bilo potrebno par patrona suzavca, par pendreka i jedinica za suzbijanje demonstracija. Ali izgleda da je politička korektnost ipak bila presudna, i vuk sit i ovce na broju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Zapravo, to je jako tužno. Da se jednom takvom činu pridaje takav značaj u 21. veku! Građansko društvo, hou jes no! Blokada saobraćaja i građanski nemiri, molotovljevi kokteli, helikopterski servis i specijalci. U suštini je bilo potrebno par patrona suzavca, par pendreka i jedinica za suzbijanje demonstracija. Ali izgleda da je politička korektnost ipak bila presudna, i vuk sit i ovce na broju

Eh, kad se istom sluzbom dostave postavljala  osvestana metalna garaza na vr` Rumije bilo je OK?

Gde ziloti upravljaju, tu srece nema - ma ciji bili.

Sekularno drustvo podrazumeva da svestenstvo slobodno deluje SAMO u okviru granica svojih hramova, a ne u citavom javnom zivotu.

Svako podilazenje tome i gledanje kroz prste istima je korak nazad u civilizaciji.

 

Poseticu Zicu, Studenicu, Djurdjeve Stupove, Ostrog, Sv.Naum, Kaliste, Tekiju na Buni, Begovu Dzamiju, Katedralu u Starom Gradu na Hvaru, Manastir Blace na Bracu (jbm ti najlepsu uvalu i kozju stazu do istog!).... samo iz zelje da posetim i naucim nesto o istoriji i kulturama na ovim prostorima moje zemlje koje nema.

Ako to ne naucim i postujem, kako cu postovati Atinu,Damask, Kairo, Bagdad, Peking, Mumbai, Kordobu, Barcelonu, Edinburg, Drezden, Budimpestu, Istambul..... kad svaki od njih je doneo ovoj civilizaciji dosta?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Eh, kad se istom sluzbom dostave postavljala  osvestana metalna garaza na vr` Rumije bilo je OK?

Gde ziloti upravljaju, tu srece nema - ma ciji bili.

Sekularno drustvo podrazumeva da svestenstvo slobodno deluje SAMO u okviru granica svojih hramova, a ne u citavom javnom zivotu.

Svako podilazenje tome i gledanje kroz prste istima je korak nazad u civilizaciji.

 

Poseticu Zicu, Studenicu, Djurdjeve Stupove, Ostrog, Sv.Naum, Kaliste, Tekiju na Buni, Begovu Dzamiju, Katedralu u Starom Gradu na Hvaru, Manastir Blace na Bracu (jbm ti najlepsu uvalu i kozju stazu do istog!).... samo iz zelje da posetim i naucim nesto o istoriji i kulturama na ovim prostorima moje zemlje koje nema.

Ako to ne naucim i postujem, kako cu postovati Atinu,Damask, Kairo, Bagdad, Peking, Mumbai, Kordobu, Barcelonu, Edinburg, Drezden, Budimpestu, Istambul..... kad svaki od njih je doneo ovoj civilizaciji dosta?

:lol_2: 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Budha said:

Ja sam se razočarao kad smo se popeli na Rumiju. 

Lijepo izgleda na slici, težak uspon a ono gore nekakva limena olupina.

 

A pogled fantastičan na svaku stranu.

Ja sam se razocarao kad sam se popeo na istu mnogo pre crkve - nidje nista, i Ber Grils bi zaplakao tamo.

Link to comment
Share on other sites

Jel se ovaj virus zvani raspravljanje o crkvi prenio i ođe, jes sve su prilike.

 

Meanwhile

 

“Vlada Crne Gore trenutno ima podršku SAD. Izazovi su naći partnere za formiranje vlasti koji odbacuju korupciju i koji prihvataju put ka Evropi”, rekao je Eskobar.

 

Dakle i DPS i DF su što se tiče US donji. [emoji41]

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Budha said:

Idem sutra sa ženom na Meandre Ćehotine, ajde reko da izguglamo ima li se šta pošteno pojes' u Pljevljima, izbaci mi sliku masovnog litanja od prije dva dana 🙂 Sve pelcovano i sa maskama :lol_2: 

 

5369319_pljevlja-5_share.jpg

Jbg, sta ce Zastave sa Sv.Georgijem i azdahom na litiji za sv. Petku?

:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Nego čekaj, zašto ovi građani Crne Gore na ovom mitingu nisu istakli zastavu svoje zemlje, nego nose strane zastave? Jel bese da su u Srbiji zabranili isticanje zastava drugih zemalja na mitinzima ili nešto? Ovima očigledno to niko ne brani. Zašto se onda bune na ovim mitinzima? Ko ih ugnjetava i kako? Možda je neki zlikovac posakrivao sve kašike, da nije to? Postoje one nudle u papirnoj čaši, ima unutra plastična viljuška na rasklapanje, pa možda može da posluži dok se ne snađu.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...