Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/564309/radunovic-df-ce-oboriti-vladu-ako-se-u-septembru-u-skupstini-ne-nadje-zakon-o-popisu

DF opet prijeti da će da sruši vladu.

Rekoše da ruše vladu ako ne bude Zakon o popisu usvojen u parlamentu u septembru.

Sprdnja kakve nema.

Zakon o porijeklu imovine ne pominju, ali tema koja dijeli, na kojoj mogu da uzjašu da vode predizbornu kampanju, je bitnija od svega.

PIH

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

DF preti praznom puškom kao po običaju, popis moze da bude i za godinu ili dve neće mnogo toga promeniti. Ali da pohvale na primer odluku novih vlasti da svi osnovci dobiju besplatne udzbenike i da se isplačuje dečiji dodatak za to nemaju vremena. Po mom skromnom mišljenju najbolje su se pokazale demokrate i ako ih ne unište preletači mogu baš da budu neka nova politčka snaga koja moze da vodi Crnu Goru bez sukoba i svađa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Neću ići na Cetinje, jer ne želim da svojom prisutnošću dam bilo kakav negativan povod. Ja razumijem sve Cetinjane. Mi svi imamo karakteristike koje su genetski usađene u našim funkcioniranjima, a osobine su inat i hrabrost. Ja bih zamolio da tu hrabrost zaboravimo, jer je treba pokazati negdje drugdje i da ovoga puta upotrijebimo one velike vrijednosti koje svi imamo, a to su povjerenje, poštovanje drugoga i pravičnost“, rekao je Krivokapić dodajući da je takvo obećanje dao i predstavnicima Europske unije.

"Kada su me ambasadori Europske unije pitali za moj stav (o odlasku na Cetinje na ustoličenje Joanikija), ja sam im rekao da je to moj doprinos koji mogu da dam u ovom trenutku. Želim da se pomirimo i ne pravimo sukob tamo gdje ne treba.“

Krivy je chipiran od strane EU, Nato i Amerika kako čujem od lokalnih Srba 😕

Link to comment
Share on other sites

Mudar nastup Krivokapića, apsolutno ignorisati sitne provokacije don Mila. Još se lopuža koprca, ali neće dugo, obruč se steže. Kada se prekine dotok love od šverca i bnameštenih tendera sami će početi da se kidaju i jedu. Nema droge, nema cigareta. Samo još da se dogovore i da prodrmaju zmijsku jazbinu u tužilaštvu i tu je kraj svim pričama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Pa kako šta je, sekta lažnih hrišćana koji se bave samo teritorijama i nacionalizmom, a da im se sad Hrist ponovo pojavi, proglasili bi ga za autošovinistu i izdajnika.

Pa su se tu drugi sektaši-komunisti našli da im objasne šta je prava stvar. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Valensija said:

Joanikije je 41. mitropolit koji ce biti ustolicen u Cetinjskom manastiru.

Eh, sta nam Cetinjani uradise kroz vjekove….
Ne znadose, kao ovi danasnji, da odbrane Crnu Goru.

 

 

Nisu mogli da brane Crnu Goru dok su jurišali na Dubrovnik. Tad im Milo izdao naredbu da su najveće Srbi a sad ih podsetio da su komitaši. Mozda stignu da jednog dana budu i eskimi ne bi me začudilo. Barem znaju da uvek imaju podrsku od čanka i njegovog gazde AV.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

Nisu mogli da brane Crnu Goru dok su jurišali na Dubrovnik. Tad im Milo izdao naredbu da su najveće Srbi a sad ih podsetio da su komitaši. Mozda stignu da jednog dana budu i eskimi ne bi me začudilo. Barem znaju da uvek imaju podrsku od čanka i njegovog gazde AV.

Napokon i od tebe nešto ispravno, Crnogorci su napadom na Dubrovnik i pljačkom Konavala napravili ozbiljnu peezdariju.

 

Doduše, kod Crnogoraca se mogu čuti isprike, pognute glave, isplaćene odštete a kod (veliko)Srba se samo dolijeva gorivo i ulje za podmazivanje u mitomansku mašinu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Budha said:

Napokon i od tebe nešto ispravno, Crnogorci su napadom na Dubrovnik i pljačkom Konavala napravili ozbiljnu peezdariju.

 

Doduše, kod Crnogoraca se mogu čuti isprike, pognute glave, isplaćene odštete a kod (veliko)Srba se samo dolijeva gorivo i ulje za podmazivanje u mitomansku mašinu.

Ti stvarno verujes da je izvinjenje iskreno i da je Milo promenio ćud? Sutra ako mu zatreba da opstane na vlasti opet bi napao i na Dubrovnik i na Mostar, to je lik koji nema ni vere ni nacije ni idelogije. I ima svoje stado koje ga sluša šta god da naredi, polako se stado osipa ali i dalje mogu do ru pizdariju da naprave.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...