Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Just now, fancy said:

 

 


Vezista, ekonom, pomoćnik mitraljesca i nosač municije iz JNA? :default_coffee:

Sent from stolen SM-N9860 using controlled FACT 200
 

 

Zitelji u Dobrim Vodama i Dubravi koje sam upoznao `97 kad sam odveo prvi put klinca u tastovu vikendicu.

Ljudine neopterecene nicim nacionalistickim i voleo bih da ima i na ostalim stranama dole neko poput njih - bez mrznje i sa postovanjem za razlike.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenvzz said:

...u CG vrijedi od ponoći izborna šutnja.Gledam,medije susjedne države,ali nije Kosovo niti Makedonija niti Albanija.Analitičari iz CG i te susjedne države direkto se miješaju u izborni proces za vrijeme izborne šutnje.

 

koja je to drzava? Italija?

 

Recimo u srb se niko ne mesa u cg pitanja. Znas zasto?

 

Zato sto se cg smatra srbijom i radis od kuce :lol_2:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je jadna i bedna ova podrska raznih likova iz regiona Milu Djukanovicu - u fazonu, znamo mi bolje od gradjana Crne Gore sta je dobro za njih.

 

Ne znam zasto se njih (mislim na likove tipa Canka, Komsica i onog iz Slovenije) tice sta se desava u susednoj drzavi - osim sto bi preko te susedne drzave vodili/nastavili da vode neke svoje ratove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, goldberg said:

Koliko je jadna i bedna ova podrska raznih likova iz regiona Milu Djukanovicu - u fazonu, znamo mi bolje od gradjana Crne Gore sta je dobro za njih.

 

Ne znam zasto se njih (mislim na likove tipa Canka, Komsica i onog iz Slovenije) tice sta se desava u susednoj drzavi - osim sto bi preko te susedne drzave vodili/nastavili da vode neke svoje ratove.

Bukvalno svaki moguci mentol na Balkanu je dobio po kuferce da duva u milovu tikvu. Neko da podrzi mila, a neko Milatovica. To je jedino sto njih zanima i sto ih je oduvek zanimalo.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, djole said:

Bukvalno svaki moguci mentol na Balkanu je dobio po kuferce da duva u milovu tikvu. Neko da podrzi mila, a neko Milatovica. To je jedino sto njih zanima i sto ih je oduvek zanimalo.  

 nadam se da ce ovoj dvojici bilmeza da namire i povratnu avionsku kartu, bilo bi fer. A i Radi Trajkovic koja je bila Milov saborac u borbi za srpski svet devedesetih dok je bila u radikalima 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kosjan Willavić said:

 nadam se da ce ovoj dvojici bilmeza da namire i povratnu avionsku kartu, bilo bi fer. A i Radi Trajkovic koja je bila Milov saborac u borbi za srpski svet devedesetih dok je bila u radikalima 😄

Hahahahahahahahahahahahhahaha

 

gledaj ga i Korac se uclanio u telecu brigadu, sta napravi od sebe

 

sta se to desava s ljudima da tako prsnu, ne bih rekao da je oduvek bio idiot, slagao se neko s njegovim stavovima ili ne

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djole said:

Hahahahahahahahahahahahhahaha

 

gledaj ga i Korac se uclanio u telecu brigadu, sta napravi od sebe

 

sta se to desava s ljudima da tako prsnu, ne bih rekao da je oduvek bio idiot, slagao se neko s njegovim stavovima ili ne

Ima i do toga sto ljudi po prirodi vole kad im neko da na relevantnosti i znacaju, narocito kad omatore i kada neke od njih cak ni rodjena deca ne zarezuju. Ili pak zive u proslosti i nekim svojim bitkama, umeju ljudi da se zacaure u nekom svom svetu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Do podneva u sve tri statističke regije malo veća izlaznost nego u prvom krugu (31,2% vs. 28,7%). Mislim da je to premalo da bi promijenilo odnos snaga iz prvog kruga.

 

EDIT: u Plužinama, gdje je u prvom krugu pobijedio Mandić, a Milo uzeo tek malo preko 10%, je izlaznost bolja za 4% nego u prvom krugu do podne, to su dobre vijesti za Milatovića, glasači DF-a po svemu sudeći masovno glasaju za njega.

Edited by Beonegro
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zvezdarac said:

U opstinama gde vecinu cine manjine do 12 h izlaznost i 3x manja nego u velikim gradovima.

To bi bilo to za Mila

 

Upravo krenuh to da napišem:
 

Quote

 

Na predsjedničkim izborima u Crnoj Gori do 12 sati glasalo je 29,55 odsto birača, odnosno 160.187 građana, saopštio je predsjednik Državne izborne komisije (DIK) Nikola Mugoša.

Prema podacim DIK-a u Andrijevici je do 12 sati glasalo 29,07 odsto birača, Baru 25,41, Beranama 31,73, Bijelom Polju 29,57, Budvi 30,76, na Cetinju 29,64, u Danilovgradu 37,23, Gusinju 13,45 odsto.

U Herceg Novom glasalo je 27,09 odsto birača, Kolašinu 43,52, Kotoru 28,93, Mojkovcu 38,27, Nikšiču 37, Petnjici 21,78, Plavu 22,53, Pljevljima 38, Plužinama 36,36 odsti a u Podgorici 32,21 odsto.

U Rožajama je do 12 sati glasalo 13,23 odsto birača, Šavniku 42,71, Tivtu 27,48, Tuzima 10,86, Ulcinju 13,21, na Žabljaku 34,22 a u Zeti 31,81, odsto.

 

 

Kolašin i Šavnik junački zapeli da spase Mila, ali malo rukah, malena i snaga.

 

Uzgred, poprilično se razlikuju podaci Centra za Demokratsku Tranziciju, po kojem je do podne glasalo 31,3% i Državne Izborne Komisije, po kojoj je glasalo 29,55%.

 

P.S. Dritan već javno čestitao Milatoviću.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Beonegro said:

 

Upravo krenuh to da napišem:
 

 

Kolašin i Šavnik junački zapeli da spase Mila, ali malo rukah, malena i snaga.

 

Uzgred, poprilično se razlikuju podaci Centra za Demokratsku Tranziciju, po kojem je do podne glasalo 31,3% i Državne Izborne Komisije, po kojoj je glasalo 29,55%.

 

P.S. Dritan već javno čestitao Milatoviću.

Kolasinci su vec odlucili. Nema tu pomoci.

Rezultati prvog kruga:

 

Milo + Draginja + Radulovic: Kolasin 1242 ; Savnik 683

 

Jakov + DF + Dem + Danilovic:  Kolasin 3181 ; Savnik 723

 

Edited by Valensija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Valensija said:

Kolasinci su vec odlucili. Nema tu pomoci.

Rezultati prvog kruga:

 

Milo + Draginja + Radulovic Kolasin 1242 ; Savnik 683

 

Jakov + DF + Dem + Danilovic  Kolasin 3181 ; Savnik 723

 

U pravu si, totalno sam izgubio iz vida da je Jakov bio prvoplasirani u prvom krugu u Kolašinu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prije 37 minuta - 15:52h

Na predsjedničkim izborima u Crnoj Gori do 15 sati glasalo je 48,97 odsto birača, odnosno 265.488 građana, saopštio je predsjednik Državne izborne komisije (DIK) Nikola Mugoša.

To je 5,2 odsto više nego u prvom krugu 19. marta, kada je glasalo 43,76 odsto birača.

U Andrijevici je do 15 časova glasalo 56,86 odsto, u Baru 43,77, u Beranama 51,37.

Izlaznost u Bijelom Polju je 49,45 odsto, a u Budvi 48,83.

Na Cetinju je izlaznost 47,06 odsto, Danilovgradu 57,71 odsto, Gusinju 24,82 odsto, Herceg Novom 45,77 odsto.

U Kolašinu je do 15 sati glasalo 60,46 odsto birača.

U Kotoru je glasalo 45,37 odsto birača, Mojkovcu 60,23, Nikšiću 57,30 odsto, Petnjici 34,3, Plavu 39,3 odsto, Pljevljima 59,74, a u Plužinama 60,96 procenata.

U Podgorici je glasalo 53,57 odsto birača.

"Rožaje 31,11 procenata. Šavnik 73,16 odsto birača. Tivat 46,68 odsto, Tuzi 25,48 odsto, Ulcinj 25,29 odsto. Žabljak 56,81 odsto i Zeta 54,66 odsto", kazao je Mugoša

Milova tradicionalna uporista sa prilicno malim procentima izlaznosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...