Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Bitna pobeda.

 

Ipak meni je glavni utisak centarsutevi Oxa, jebite me ako ne umre barem jedna panda posle svakog njegovog centarsuta. Razmumem da je kao desnjak bio alternativa levonogom Cimiju i da smo u danasnjem sastavu kuburili sa izvodjacima prekida, ali stvarno je porazvajuce da pro fudbaler koji igra u vezi/krilu nije uspeo da ubaci pristojnu loptu nebitno da li posle prekida ili iz igre, a pokusao je lupam ovako iz glave 10 puta.

Link to comment
Share on other sites

Bas lep mec, a i sve se poklopilo veceras… plus ovaj Leeds mnogo defanzivno neozbiljna ekipa.

Ukoliko dodje do toga ko leti iz PL-a, Burnley ili Leeds, nemam ni trunku sumnje da ce to biti Leeds.

 

 

Dan kada ovaj covek napusti Liverpul ce biti mnogo tuzan dan za sport.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2022 at 10:47 PM, deez nuts. said:

Trebali smo dati 10 komada, al daj sta das.

Pa dali smo (i oni nama)ali mi jedan vise! Trofejima se ne gleda u zube, jos jedan u kolekciji! YNWA

 

ps. ne Leedsu, Celziju.😜

21 hours ago, mr clutch said:

Čestitke na trofej. Idemo po još 3.

 

Keleher junak. Dobro smo igrali tokom prvih 90min, posle smo ostali bez goriva. 

 

YNWA

Drugo mnogo bolje cak i taj nesrecno opravdano!? ponisten gol. U produzecima niko nije zeleo da izgubi sansu za trofej.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

WH je nasa stara musterija, pogotovo na Enfildu, ali ovo je bilo teze nego sto se ocekivalo… drzi gace poslednjih 15 minuta.

Kako Mo promasi ono na samom pocetku, ostaje nejasno.

Diaz je neverovatan, jos samo da proradi u zavrsnici i bice spasavaj se ko moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam vec, covek zasluzuje tih 400k nedeljno koje trazi i ja bih ga pustio da ih uzme negde.... samo jos da nadje budale da mu daju to. Jos je ovih dana izjavio kako mu nije jasno kako je zavrsio kao 7. u izboru za najboljeg igraca. Neverovatno odsustvo realnosti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miskooo said:

Rekao sam vec, covek zasluzuje tih 400k nedeljno koje trazi i ja bih ga pustio da ih uzme negde.... samo jos da nadje budale da mu daju to. Jos je ovih dana izjavio kako mu nije jasno kako je zavrsio kao 7. u izboru za najboljeg igraca. Neverovatno odsustvo realnosti.

 

Videcemo sta ce biti, ja iskreno ne bih voleo da on ode... moze da nam se ne svidja ali, za sada, njegova statistika je brutalna, to ne moze da se zameni.

FSG je jeben, nece oni lako dati te pare pogotovo sto i oni znaju da Mo nema puno opcija gde bi stvarno dobio te pare. 

U Engleskoj samo Siti/Junajted mogu da mu daju to sto trazi ali cisto sumnjam da bi presao tamo i unistio LFC legacy. 

Barsa nema leba da jede a i nece skoro kupovati od nas 😁 Real ce da juri Mbapea i/ili Halanda (za kojeg ce i Siti takodje da zagrize), Juve propo, Bajern mu sigurno nece dati te pare tako da ostaje samo PSZ kao realna opcija (pogoto ako im odu Mbape i Mesi).

 

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Njegova statistika zavarava jer je on produkt nase napadcke igre i presinga koji igramo. Kad se on posmatra, ljudi kontarisu broj golova i asistencija, a niko ne uzima u obzir situacije kao ova od juce. Pogledaj njegov gol vs Junajteda (nas peti na mecu), a onda vidi kolo pre toga (ne secam se protiv koga) ista situacija samo se u toj prvoj situaciji spetljao. I da je to usamljen slucaj pa jebi ga, desava se, ali takvih promasaja ima na kilo. Ne zasluzuje on ni te hvalospeve, ni novce koje trazi. Mene i tesi to sto nas vode ove stipse i mislim da ugovor nece da bude produzen, kad nije do sada.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...