Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

S obzirom da niko ne spominje ove 3 nedelje ATP pauze u januaru, očigledno će se računati kao weeks at No 1.

 

Šta smo rekli, trenutno teoretski, al baš teoretski može da izgubi renking posle Australije, 22. februara?

 

Evo pogledah Yolitu:

 

 

Ovo u praksi znači 310+, jer kontam Nadal treba da uzme AUS i onda igra ove trunirčiće u Evropi za mathematically possible.

 

 

To e to, ukratko.

Imamo novog weeks at No1 GOATA :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ne pominju se u sklopu AO i M1 i M2 ali Delray Beach i Antalya počinju ove nedelje. 

U suštini Djokovic je u ovom deljenju "dobio" time što ATP Cup zbog manjeg žreba i broja mečeva nosi max 500 a prošle godine on je uzeo 660 (toliko će mu se računati bez obzira na rezultat). A prvi pratilac može da doda max 250.

Na šljaci (planiraju normalnu sezonu u Evropi)ga čeka pakao ukoliko namerava odbraniti titule i bodove .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo Yolita  matematičarka:smiley59: kaže da po njenim proračunima a prema najnovijim dešavanjima (žreb na prva dva turnira sezone 2021) 310 "deal is done". 

Ovo što često pominjem šljaku odnosi se na to da ne bi bilo dobro da se fizički smori pred Wimbledon .Mnogo bi bilo da u ovoj fazi karijere izgubi dva trofeja, a najbolji je igrač na Wimbledonskoj travi od kako je na njoj  prvi put i postao No.1. 

Shodno, treba napraviti  racionalan raspored, sačuvati telo koliko god je moguće, radi ostvarenja daljih ciljeva.

 

Inače , ne znam da li je do mene ali  gledajući skorašnje pripreme čini se da dosta radi na fizičkoj snazi. Deluje da je čak nabacio nekih 1/1,5kg mm :classic_biggrin:. Ako je tako , veliko iznenadjenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako se Novak docepa 311 nedelja na vrhu pocetkom marta, sam broj nedelja na broju 1 vise nije toliko bitan (naravno sto vise to bolje), pa nema ni potrebe da "gine" u Madridu i Rimu i brani bodove, bitnije je da na RG dodje fizicki odmoran i pokusa da dodje do zavrsnice, pa ako se kockice poklope mozda opet bude u borbi za trofej.

 

Zanimljivo je da ako ne bude promena u bodovanju, Novak vec ima lepu zalihu pred Majami sto se tice ovogodisnje liste.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Keira said:

Inače , ne znam da li je do mene ali  gledajući skorašnje pripreme čini se da dosta radi na fizičkoj snazi. Deluje da je čak nabacio nekih 1/1,5kg mm :classic_biggrin:. Ako je tako , veliko iznenadjenje.

To bi bilo odlično kao znak da nema nikakvih zaostalih povreda koje bi ga ometale :thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma je l to Novak objavio raspored u kome ima full sezonu na šljaci, 3 mastersa i slem? :lol_2:

 

Pa na jesen, USO, Šangaj, Beč, Torino i DC u Madridu.

 

U medjuvremenu Wimb, Sinsi  i OI na leto i Dubai i Kibiskejn posle AO i ATP cup.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Ma je l to Novak objavio raspored u kome ima full sezonu na šljaci, 3 mastersa i slem? :lol_2:

 

Pa na jesen, USO, Šangaj, Beč, Torino i DC u Madridu.

 

U medjuvremenu Wimb, Sinsi  i OI na leto i Dubai i Kibiskejn posle AO i ATP cup.

 

 

ma to jose preneo neki spisak turnira, verovatno od prosle godine. ko zna odakle je taj spisak. tu stavili da ce da igra Bec umesto Pariza, sto je suludo.

inace, on nikad ne daje spisak turnira za celu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Da se nije oglasio bilo bi:

Uaaa Novak, uziva u Adelaidu i boli ga uvo za ostale! 

Oglasio se fino i kulturno sa realnim zahtevima, moglo bi se reci sugestijama organizatoru, koji cak ni ne idu njemu u prilog (sta ga briga sto potencijalni protivnik ne moze da trenira) opet nije dobro.. Sve su okrenuli protiv njega, a kao slag na tortu, debilni Kirios, koji baca stolice u publiku, ga nazove budalom :lol_2: 

Sta reci o ovih 20 000 koji su mu lajkovali post? Znaju li kosu sami da operu? :smiley13:

Ja sam ubedjena da Novak ne trosi vreme na citanje gluposti i da ce iz svega ovoga izvuci materijalnu korist:smiley2: ustalasao je medije i drustvene mreze, pljuste lajkovi i komentari, neko ce zaraditi na ovome, pa majku mu moze koji evric i u fondaciju NĐ da kane:classic_rolleyes:

Salim se naravno.

Ali stvarno da on to nije uradio pa ne bi mogli 14 dana karantina da vrte istu pricu: Novak uziva u Adelaidu dok su drugi u zatvoru u Melburnu. 

Sad ce on opet nesto da izbaci, postaje dosadno..jos ni pola karantina nije proslo:classic_laugh:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Novak: I’m expecting to see the “k” right there

 

Eh, da su momci verziraniji u srpski humor, shvatili bi dubinu ovog fazona... :lol_2:

 

Dobro zezanje, ovi s radija su likovi, kapiram da ostatak Aus mogu samo da im pljunu pod antenu :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...