Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Just now, Boxy said:

 

Imam i sa njim, jer sa jedne grli drvece, zdrav zivot, priroda, a sa druge strane zeli da gradi tamo gde ne bi nikako smelo da se gradi...

Novak deluje u okviru zakona koji mu da država.

 

Na kraju krajeva, on ne može ni ašov na gradilište da donese, ako vlast ne kaže AMIN.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

samo da pitam, jel to tamo gde je ona kafana , valjda kalemegdanska terasa ? bila sam tamo i mnogo je lepo, tu je negde i zoo ?

 

Ne, to je na samom Kalisu, njegovi terenu su na 25.maju, tj. bivsi "Milan Gale Muskatirovic".

Trenutno je sasvim ok, tu gde su tereni i gde se odrzava SO, ali on bi da se prosiri..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Boxy said:

 

Tako je, jebes spomenike, jebes Kalis, bitno je da se sazida akademija, jos ako je neka napredna, kud ces bolje :default_coffee:

A sigurna sam da ces i ti 

vrlo rado tamo prosetati da vidis ima li koga poznatog :lol_2:

I ne sumnjam uopste da ce biti posadjeno drvece za grljenje na svakom koraku i posejana trava tako da ce bosonogi setaci moci da je gaze do mile volje. 

Link to comment
Share on other sites

Ajoj, aj polako, aj da vidimo šta će sutra da izjavi.

 

A to što se sreće sa Šizojem, pa jbg nije taj Šizoje pao s neba, nisu ga izabrali Marsovci, već pučanstvo ove države (kao što se pučanstvo ove države ne buni na s Marsa vidljiv cirkus od medija, političke scene i izbora, bugarskih vozova, ucena, kupljenih glasova itditditd). Ako većini pučanstva sve to ne smeta (Vulin, Toma Mona i svi ostali naprednjački šalabajzeri, ću vam dam 100 evra i još 100 ako pobedim), nema problema.

 

Mislim, to vi Beograđani mora da mrdnete guzicu kog već aprila, da glasate i da obezbedite da vas ne pokradu.

 

Razlog više: ne dajte Noksi (ili falsifikatoru ili ubici u pokušaju 100+ deteta (TM by @Darth Steva)) da ruši Kalemegdan, izaberite vlast koja će to da spreči, nek' u Sremčici pravi terene za ATP Beograd.

Edited by stray_cat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nikada necu da pljujem nase osvajace medalja sa poslednjih OI jer ih je primio Vucic, nece Milica Mandic da padne u mojim ocima jer je bila tu. Tako nece ni Novak.

Taman se delimično smiruje svetska antinovak histerija, hajmo sada domacu. Neka, hvala.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Ajmo nova tura pljuvacine po Novaku...

Nije valjda pljuvacina zelja tek nekolicine forumasa da se postuju propisi:zakoni,urbanisticki planovi i sta-ti-ja-znam sta sve ne..svi navodno zelimo uredjenu,pravnu drzavu,ali eto ako moze Djokovicima da se progleda kroz prste i pogoduje..ja se iskreno nadam da im NOVA vlast u Beogradu nece izaci u susret..(male su sanse,ali nada umire poslednja)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Ja nikada necu da pljujem nase osvajace medalja sa poslednjih OI jer ih je primio Vucic, nece Milica Mandic da padne u mojim ocima jer je bila tu. Tako nece ni Novak.

Taman se delimično smiruje svetska antinovak histerija, hajmo sada domacu. Neka, hvala.

 

On ga ne prima posle OI, nego u jeku predizborne kampanje, valjda vidis razliku  ociglednu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

nego, sta je bilo s onom pricom oko zakupa tog sto je sad u upotrebi? jesu li tu rasciscene stvari oko placanja, ugovora itd.? je li bilo neke istrage (evo za ovaj pcr test neko podneo tuzbu, pa tuzilac ispitao)?

drugo: posto je to zemljiste bas uz reku, ima li tu nekih opasnosti od poplava, je li zemljiste uopste pogodno i za kakvu gradnju? ako sam dobro shvatila u urbanistickom planu je to definisano kao zelena povrsina, ne kao gradjevinsko zemljiste. je li tako?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

On ga ne prima posle OI, nego u jeku predizborne kampanje, valjda vidis razliku  ociglednu.

Vucic je konstantno u predizbornoj kampanji, svaka njegova rec je deo te kampanje. Ne volim ni ja da ide kod bilo kog političara, sportistima tu nije mesto.

I šta sada kada se ispostavilo da nije bilo falsifikovanja testa. Nikome nista, onolika pljuvačina, it strucnjaci, Videnovici... Prošlo je to, sledi prijem kod Vučića...

Link to comment
Share on other sites

Ja cu jos malo da odem u off..ali zaista mi smeta ova "gradjani se ne bune protiv xxx,pa zasto bi protiv yyy?" argumentacija.

Sramota je da je ceo taj savski nasip recimo urbanisticki eksploatisan,a ne bi smeo..vikendicu Tome Diplome (kao i sve ostale) je trebalo odavno srusiti (ako je on sam po resenju ne bi uklonio),ali to sto njegova jos uvek stoji tamo,ne znaci da i drugima treba biti dozvoljeno isto ili slicno..

Dakle,meni smeta i sto se Jokicima dozvolilo (izmenom urb.plana) da ruse i menjaju samo jezgro Sombora..jer eto..to je Nikola. Bljak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ja mislim da je moralno da se poštuje izabrani predsednik.

 

Kome smeta, na njih je glupo i obazirati se.

 

Kome smeta, neka glasa i neka ljudima otvara oči, ne može da prebacuje taj problem na pleća Novaka.

Svakim postom probijas dno.Tones sve dublje i dublje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Đoković se zahvalio na toploj dobrodošlici i zahvalio se Vučiću, institucijama i građanima na podršci.

"Osetio sam kao građanin Srbije da vam se zahvalim na podršci koju ste mi pružili... Iako sam bio sam u pritvoru i suočen sa problemima, nisam se osećao da sam usamljen", naveo je srpski teniser.

"Niste imali obavezu to da uradite, ali hvala vam što ste se zauzeli za mene... Nisam se oglašavao u vezi sa australijskim događijama, u narednih sedam do 10 dana ću reći svoju stranu priče", kazao je Đoković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

„Nikad se nije desilo da svi, kuvarice, domari, da samo žele Novaka da vide. Ko god da dolazi od najvećih državnika sveta, Putina, Sija, Angele Merkel… Nikada ovako nešto nismo videli. Sve dame su se posbno doterivale i spremale, došao je neko veći i važniji od nas, veliko hvala što si danas ovde. Hvala što ste proslavili našu zemlju“, rekao je Vučić.

Đoković je istakao da je želeo da se vidi sa Vučićem da mu se zahvali na velikoj podršci koja mu je pružena za vreme boravka u Australiji.

„Bio sam sam i suočen sa puno problema, ali nisam se osećao usamljeno“, rekao je Đoković.

„Sebe ste stavili u jednu kompromitovanu političku poziciju i zbog toga sam izuzetno zahvalan“, poručio je Đoković predsedniku Srbije.

 

apolitican :default_coffee:

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...