Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

kaze covek da planira da igra i OI2028, kakva mu je dusevna hrana obaranje svakojakih rekorda ne bi me ni to preterano iznenadilo
 

u muskom singlu je trenutno rekorder izvesni tajvanac lu yen-hsun sa 5 ucesca sto bi djokovic sada trebalo da izjednaci

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, woolgatherer said:

kaze covek da planira da igra i OI2028, kakva mu je dusevna hrana obaranje svakojakih rekorda ne bi me ni to preterano iznenadilo
 

u muskom singlu je trenutno rekorder izvesni tajvanac lu yen-hsun sa 5 ucesca sto bi djokovic sada trebalo da izjednaci

 

Covek legenda, 2010. na Vimbldonu odigrao onaj haos mec u osmini finala protiv Rodika i izbacio ga, i tako verovatno spasio naseg Nola koji ga je potom izbacio u QF.

 

Inace jako simpatican teniser, kad je bio spreman vrlo visoka energija, podsecao me je na Tipsu kad se "zapali".

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da, bez obzira što se eto Gritch ponovno vraća u tim, baš čudna odluka. Za vreme Panikijevog "vakta", Djokovic dva puta bio nadomak Kalendarskog Grand Slama, a da nije bilo kovida, 100 posto bi osvajao više od jednog Slema godišnje i u 2020 i 2022 takodje. Šta god da je bio razlog za razlaz, sigurno nije zato što je Paniki loše radio svoj posao, to sigurno. 

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2024 at 6:06 PM, Elias said:

Da, bez obzira što se eto Gritch ponovno vraća u tim, baš čudna odluka. Za vreme Panikijevog "vakta", Djokovic dva puta bio nadomak Kalendarskog Grand Slama, a da nije bilo kovida, 100 posto bi osvajao više od jednog Slema godišnje i u 2020 i 2022 takodje. Šta god da je bio razlog za razlaz, sigurno nije zato što je Paniki loše radio svoj posao, to sigurno. 

Pa ne znam, meni je povratak Griča baš znak da ima ozbiljnije namere nego što mi se činilo u prvi mah. Sve mi je dosad ove godine izgledalo kao lagano spremanje za penziju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Pa ne znam, meni je povratak Griča baš znak da ima ozbiljnije namere nego što mi se činilo u prvi mah. Sve mi je dosad ove godine izgledalo kao lagano spremanje za penziju.

Meni je povratak Griča znak da se još uvek traži. Da i on nije baš načisto sa sobom šta i kako dalje. Mislim da još uvek traži tu neku iskru koju će ga trgnuti iz tog  momentalnog, aj da kažem mentalnog burnouta. Dal će uspeti u tome,videćemo. Ja se bar iskreno nadam. Šteta bi bilo da je drugačije. Mislim da ima bar još dobrih dve godine vrhunskog tenisa, ovako fizički i igrački gledano.

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...