Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

42 minutes ago, Milutinov Tata said:

Videh na YouTubu da Wish&Go ima stand na sajmu knjiga u Hali 4 i da prodaju onu specijalnu ediciju o Novakovih 7 sezona kada je zavrsio kao broj 1, mozda bude neki sajamski popust.

Jel znaš ti koliko to košta :classic_biggrin:

Zaboravila sam tačnu cifru, ali mislim da je cena kompleta oko 1000€ 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je na Sjamu jeftinije, ta cena je za Srbiju previsoka, cak i za inostranstvo je suvise. Ja cu ici u cetvrtak ili subotu, pa cu napisati koliko je. Imaju i meki povez, to su one knjige koje su bele boje, one se mogu kupovati i pojedinacno i jeftinije su. Prevelika su mi ocekivanja od tih knjiga pa se bojim da se ne razocaram.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eksluzivno sa Sajma knjiga, meki povez pojedinačno 3500 dinara, komplet 18 000, sajamski popust je 50%. Tvrdi povez imaju samo 2018, košta 2000 (nisam pitao zašto, kupih je dok se nisu predomislili 😁). Komplet 1000 evra ili 117 000. Rekoše mi da planiraju i izdanje na srpskom, koje bi trebalo biti jeftinije.

 

Malo sam listso knjige, više o sadržaju kasnije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Keira said:

Koliko sam ranije čitala novi manager je bio i na USO i navodno ima jak CV +  dosta connections  u menadžerskom poslu .

Pa to je najmanje što treba da ima s obzirom na status klijenta :classic_cool: inače mislim da je Novak odavno trebalo da nađe novog agenta, pa evo za početak nadajmo se da ovaj bar neće biti gori.

Zna li se ko je, je li u Parizu s njima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Pa to je najmanje što treba da ima s obzirom na status klijenta :classic_cool: inače mislim da je Novak odavno trebalo da nađe novog agenta, pa evo za početak nadajmo se da ovaj bar neće biti gori.

Zna li se ko je, je li u Parizu s njima?

Neki Michael Mad(se)n :classic_biggrin: meni nepoznat ,  od sportova pratim iskljulivo tenis i ponekada neki  random sportski dogadjaj.

Sasvim sam uverena da su ova pojavljivanja na Ryder Cupu, Rugby prvenstvu,pa i Ballon D'Or-u njegov rad.

 

Ja mislim da je kasno , evo ekstremni  feministi ga napali na tw kako je protiv .. da žene zaradjuju kao i muškarci , razvlače članak star 7 godina sa one konf u IW kada su ga novinari navlačili povodom smene jednog od zvaničnika koji je imao seksističke komentare , sečate se tog incidenta , bez ikakvog saznanja o PTPA ..

No sigurno da pozitvno  nadvaladava negativno , za sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Uvek će biti tih ekstremnih i najčešće je to Fedal ekstrem.

Sad je dobio pitanje o sukobu Izraela i Palestine, deluje ok odgovor, pa da vidimo.

Rotenberg je vratio X nalog, nisam još videla šta piše, a Morgado je ubiVen još od juče i Alkarazovog poraza :classic_sleep:

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Stvarno ne moraš da žuriš da dodaješ klikove raznim rotenberzima :classic_tongue:

Jedino na šta me asocira ime novog agenta je

images?q=tbn:ANd9GcRcEeCsjGdjrs6iukgQHip

:classic_biggrin:

 

Svet društvenih mreža je divljina (to je blag izraz), sveprisutne cancel kulture  ali živimo u takvom vremenu gde je twitter npr najbrži izvor (dez)nformacija . Pa evo i ovde kod postavljanja fotografija moraš imati nalog na netu gde skladištiš slike , to nemam, prosto skladištim samo meni neophodno,  a nalog tw otvorila kada je Musk onemogučio pregled bez posedovanja acc...

 

 

Sve ovo sa Novakom off court vidim kao svojevrsni sociološki fenomen vredan studije

Naravno daleko je od savršenstva , ima mane kao i svako, često je  impulsivan, kao dosta vrhunskih ljudi u svojim oblastima delovanja osporavan dok deluje,  ali valjda ima i neku dobru osobinu .Uvek se u medijima za isticanje biraju loše, često preteruje itd...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Keira said:

a nalog tw otvorila kada je Musk onemogučio pregled bez posedovanja acc...

Ja sam tu odustala od Tvitera, ono što vidim preko drugih mreža i sajtova to mi je. Zainatila sam se da tek sad nema šanse da otvorim nalog kad hoće da me natera, preživeću i ako se malo sporije informišem :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keira said:

Neki Michael Mad(se)n :classic_biggrin: meni nepoznat ,  od sportova pratim iskljulivo tenis i ponekada neki  random sportski dogadjaj.

Sasvim sam uverena da su ova pojavljivanja na Ryder Cupu, Rugby prvenstvu,pa i Ballon D'Or-u njegov rad.

 

 

Nasao je agenta koji ce da mu odradi GOAT kampanju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...