Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Posted (edited)

Organizatori ništa drugo neće ni reći.

Kordi su su deca pominjala devojku i porodicu sasvim slučajno.

Jbt, imaš divljake u publici i ne preduzimaju ništa.

Sad sam se setila i finala RG 2009. kad je Federeru dva puta uletao navijač (ili su bila dva meča, ali opet njemu)...završilo se bez posledica, ali ono, ono, časovima...

Edit-autokorekt je zadnju rečenicu izmenio a ja nemam pojma šta sam bila napisala.

Pa nek bude-ono je nedopustivo.

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Meni nije izgledalo da je to doletelo pod uglom kao da je gađano, baš mi se učinilo da je palo odnekud. U svakom slučaju jeste opasno kad se toliko ljudi naginje preko ograde i drži svašta a igrač je direktno ispod. Čudo se ovako nešto dosad već nije desilo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što su ga odveli na pregled, može i potres mozga da bude, nadam se da neće :classic_sad:

Sve i da nije namerno, treba sad na svakom turniru da se osvrće i razmišlja je li neko iz publike dobio ideju... izem ti obezbeđenje, prvo mi je Monika pala na pamet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Dobro je što su ga odveli na pregled, može i potres mozga da bude, nadam se da neće :classic_sad:

Sve i da nije namerno, treba sad na svakom turniru da se osvrće i razmišlja je li neko iz publike dobio ideju... izem ti obezbeđenje, prvo mi je Monika pala na pamet.

Bukvalno svima.

Ova skroz dole.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad samo još fali da na društvenim mrežama nađu profil koji liči pa da gomile napadnu nekog jadnika ni krivog ni dužnog. Nije ni ovo veštačenje preko neta dobro, posebno što niko ni u šta nije siguran.

Link to comment
Share on other sites

Samo sto ova bocica izgleda kao ona waterdrop boca, koja nije uopste lagana, posebno kad tako doleti.

 

Nadam se da ce biti ok, da su ti pregledi predostroznosti radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se osvrnem i na izjavu organizatora-dete ima minimum 20 godina i nije problem u njemu, problem je u organizaciji, ko što Alcesta reče, i spremnosti da se slaže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Helena said:

Da se osvrnem i na izjavu organizatora-dete ima minimum 20 godina i nije problem u njemu, problem je u organizaciji, ko što Alcesta reče, i spremnosti da se slaže.

 

Žabarska posla.

 

IMG_20201117_123649.jpg.26df84a87d0778a23bbc6247bb7afb5d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je ispala sa strane ruksaka (neka vrsta džepa za boce na većini ranaca). Baksuzluk…ništa više. Nadam se da će Novak biti ok. Boli ova vrsta boce kad zvizne u glavu. Propust organizatora svakako. Ozbiljan. 
A mentalne dijareje “internet forenzičkih i geopolitičkih stručnjaka” ne začuđuju..ali iznova idu na živce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gistro Bančo said:

Ja bih rekao da je ispala sa strane ruksaka (neka vrsta džepa za boce na većini ranaca)

Ranci se razlikuju, u početku sam pokušavala da nosim bocu s vodom tu gde je predviđena ali sam odustala, em ne mogu da je dohvatim kad mi je ranac na leđima em ispada svaki čas i u najnezgodnijim prilikama. Sasvim moguće da je i ovom momku tu bila, samo je obezbeđenje onda trebalo da ga opomene da je se otarasi još izvan stadiona. Tja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

One pomodarske bočice su prilično teške prazne..400-500 grama ako se ne varam. Boli to pofino a na glavi koža relativno lako “puca”, ne pitajte me kako znam. 🙄

Organizatora ozbiljno treba “napušiti”..a od momka  će biti dovoljno izvinjenje. Samo je htio potpis..jbg..ne znam da bi neko ostao sasvim koncentrisan (i skontao da skine ranac prije naginjanja) da naiđe neko čiji potpis želiš a taj neko je najbolji na svijetu.  

 

Edited by Gistro Bančo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je...ako ništa drugo, nije namerno. Meni se, u prvom snimku učinilo da je udarac bio bočnom stranom fkašice. Ovaj drugi snimak me demantuje, ali na žalost, izgleda da je čep bio mesto spajanja flašice i Novakove glave.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gistro Bančo said:

One pomodarske bočice su prilično teške prazne..400-500 grama ako se ne varam. Boli to pofino a na glavi koža relativno lako “puca”, ne pitajte me kako znam. 🙄

Jedan drug mi je svojevrremeno objašnjavao kako je za kafanske tuče najbolja i najčvršća flaša Koka-Kole. Pretpostavljam da i ti ovo znaš iz sličnih razloga :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, alcesta said:

Jedan drug mi je svojevrremeno objašnjavao kako je za kafanske tuče najbolja i najčvršća flaša Koka-Kole. Pretpostavljam da i ti ovo znaš iz sličnih razloga :classic_tongue:

Verovatno je mislio na staklenke od litar-i jesu, najčešće smo nalazili njih kad su dolazili polupanih glava.

Akcident i se dešavaju, nije problem to, problem je što je Korda doživljavao mentalno nasilje, nisu reagovali, Novak je dobio bocu u glavu, slagali su da je dete imalo ranac.

Ovaj nije dete.

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je tu i prevoda, nisam videla šta je u originalu rečeno za to dete i ko je uopšte prvi preneo da je dete. 

Nažalost to mentalno nasilje sa tribina nije specijalitet Rima, danas su više izuzetak turniri gde toga nema :classic_sad:

 

Novaku izgleda za Rim treba dodatno osiguranje, onomad je zamalo izbio sebi oko čepom od šampanjca, a sad ovo.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
21 minutes ago, alcesta said:

Jedan drug mi je svojevrremeno objašnjavao kako je za kafanske tuče najbolja i najčvršća flaša Koka-Kole. Pretpostavljam da i ti ovo znaš iz sličnih razloga :classic_tongue:

Jesam 1.93, ćoškaste dinarske i balkanoidne glave…reklo bi se da pjevam “volim popiti, volim zagalamit’…ja ga j***m ko će mi zabranit”..😁..no ne..jednom se u životu potukao, prebio “najzajebanijeg iz naselja” (negdje 1 ili 2 srednje) koji me napao prvi bez razloga pa se poslije nisu se ni zalijetali na mene. A ja prvi nikad..beznadežno i danas vjerujem da je razgovor rješenje. Ozbiljno. 

Edited by Gistro Bančo
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sad gledam šta kažu Italijani, ne pominje se nigde bottiglia (flaša) nego borraccia (termos i slično) koja je ili od metala ili od deblje plastike, tako da nije baš prijatno, posebno ako je bila puna.

Nigde ne vidim da se pominju godine navijača kome je ispala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...