Jump to content

Iryna Zarutska

Član foruma
  • Posts

    1,763
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

5,149 profile views

Iryna Zarutska's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

  • Dedicated
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine

Recent Badges

1.4k

Reputation

  1. "Prodao" Isto kao što je slučajno izbacio Maxa u Austriji? Nikad mu Mercedes neće oprostiti što im je ponizio lažnog goata. Ovo je manipulisano...
  2. Hoce to kad je strah od Maxa ogroman i bas se desilo na stazi na kojoj su bili najgori u prethodnoj godini. A i Ferari je cak pobedjivao u sprintevima dok im se isto tako slucajno nije desilo isto, pa ih od tada nema nigde. Nema slucajnosti u F1.
  3. Sad i nek osvoje titulu, once cheaters, always cheaters, ostace zauvek asteriks, da su morali da varaju da pobede GOAT-a u cetvrtom autu na gridu. Svaka cast Maxu sa cime se sve bori i opet na vrhu.
  4. Ova trka je pokazala zašto Red Bull ne zaslužuje titulu ove godine. Umesto da Max uspori i uvuče Landa u haos, on pravi 20 sekundi prednosti... Čestitke Landu na tituli
  5. Fetneru je ovo oproštajna sezona
  6. Pa te tri oblasti i Ukrajina van NATO su jedine tacke koje Rusiju zapravo zanimaju. Pisao sam vec, oni kad zauzmu Kostjatinivku, Slovjansk i Kramatorsk mogu da prestanu sa svim ofanzivnim operacijama.
  7. U sustini do osvajanja cele Donjecke oblasti su ostale jos 3 tvrdjave - Kostjantinivka, Slojansk i Kramatorsk. Svakako da ti gradovi nece brzo pasti, ali za 2, 3 godine je realno ocekivati da ih Rusi zauzmu. I deluje da bi taj minimalni cilj njihove kampanje bio ispunjen, osiguran i kopneno povezan Krim, Luganska i Donjecka oblast. Osvajanje cele Zaporoske ili Harkovske oblasti nije moguce zbog dva ogromna grada, tako da oni nakon donjeckse oblasti nemaju neki interest da dalje ratuju. Mozda sada deluje suludo da Ukrajina pristane na ove uslove, ali ova tri grada padaju pre kraja Trampovog mandata i ne za 2, 3 godine situacija nece biti nista bolja. Rusi bi im verovatno dali ove delove u okolini Kupjanska, kako bi "trampa" izgledala ravnomerna. Sto se ostalih tacaka tice tu Ukrajinci verovatno mogu da ispregovaraju bolje uslove, ako prihvate ove koji se ticu teritorije. I jedna i druga strana su ocigledno dosta umorne od ratovanja, mnogo ljudskih zivota moze da se spasi ovim mirom. Mada opet iznad Ukrajine stoji to sto je isti ili slican predlog bio jos 2022. pa se onda postavlja pitanje zasto se nije tada pristalo... U svakom slucaju teska odluka je pred Zelenskim.
  8. Odesa i Harkov su sa različitih strana reke Dnjepar.
  9. Ne zna Tomi...
  10. 2 poena su istekla 30.06.2025. a danas isticu i ova 2 iz Meksika prosle godine, a pre sledece trke istice i ovaj 1 iz Brazila.
  11. Molim te da proveris koliko poena ima Max pre nego sto napises nesto ovako. Pricali smo o tome kako ne treba ici djonom na sagovornika, ali ako zelis da napises ovakav hot take onda moras da imas sve cinjenice proverene. Max ima 9 kaznenih poena i cak neka suluda 2 poena bi ga opet dovela na 11, a kao sto i sam kazes danas isticu oni poeni iz Meksika prosle godine.
  12. Momak je izabrao da u životu bude javna ličnost i strimer, svako u tom biznisu je u nekom trenutku kritikovan. Gledao sam pre godinu dana klip u kojem ga je Kramnik optužio za varanje, i iskreno, delovalo je kao da vara protiv Kramnika. Kramnik mu je ponudio više opcija da dokaže da ne vara, da postavi još jednu kameru iza sebe dok strimuje i igra i/ili da igraju uživo meč, Danja je obe opcije odbio i nazvao ga gorim od prljavštine. Verovatno je Kramnikov napad imao nekog uticaja, ali ne verujem da je bio jedini ili prevashodni uzrok ovoga što se desilo. Rip
  13. Naravno da mora da se trka sa Landom, 22 poena u 6 trka +2 sprinta je bukvalno nista. Ne moze da osvoji titulu sa 6 trecih mesta. A imao je maltene cistu situaciju u Monci. Da je tu zavrsio drugi, imao bi 37 poena prednosti u odnosu na Landa i 97 ! u odnosu na Maxa. Umesto da se pozicionira kao apsolutni lider u Meklarenu i nosi sampion, on se sklanja Landu, gde mu se Max uzivo u prenosu smeje kao amateru. Nakon te vec pokazane slabosti on odlazi u Azerbejdzan gde i vozi kao amater. Tu je vec bilo jasno da je skroz poljuljan mentalno. Pa kao slag na tortu dolazi Landovo prestizanje u Singapuru, gde on samo kmeci kako nije fer i propusta ceremoniju slavlja kons. titule. Tesko ce se on ikada oporaviti od ovoga, a ne sada u dva dana.
  14. Oskar tone svakim danom. U BrazilI neće moći u Q3 da uđe ako nastavi ovako da se raspada.
  15. Ja i mislim da ce Lando da uzme i dalje. A Oskar ne moze da ga pobedi nikako mesecima. Ima dva bolja plasmana od Landa od Kanade. Belgija i Holandija kada je Lando imao DNF. 6:2 za Landa u poslednjih 8 trka.
×
×
  • Create New...