Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne znam da li je neki komentator bese pricao da se relativno cesto desavaju da posle kidanja 1 ligamenata pokidaju i ovi na 2 nosi zbog napora i teziste koje se prebacuje na istu.
Steta za coveka. Morace GSW da promeni strategiju nema vise cekanja Kleja ko zna u kakvom stanju ce da dodje posle 2 uzasne povrede. Mozda su trebali Avdiju da dignu ako je bilo price da im je on top prospekt.
Kada pricamo o povredama brat Winslow nece opet da bude spreman za pocetak sezone, kakav staklenjak.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

dzavale optinovao

vejvovali smo kuka

 

 Cooku muceniku ne pruzise nikakvu sansu, a ima dobar 3pts sut

 Javale veseli u plejofu je totalni panj, al aj moze da posluzi u regularnoj 15-20min da se rastereti Obrva igranja petice

 

1 hour ago, HAMMER said:

bredli diklajnovao plejer opciju. slobodan je u izboru nove sredine... zivot vise nema smisla.

 

  Sramota. Nakon onakve izdaje tima u bablu, zbog cega nije trebao ni da primi pola godisnje plate, jos jedan noz u ledja. Sve najgore mu zelim !

 

     Inace, jurimo Ibaku i Wesa Matthewsa. Nije lose, Ibaka bi bio idealno resenje i za njega bi vredelo pljunuti parice, a Metjuz je ionako jeftiniji Danny boy

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta ce im vec imaju 2 bukve.
OSIM ako ne misle da je Harden na putu, pa DaJ-Ibaka da im bude par, jedan kao pop opcija drugi kao roll.
Ali neka dovuku i Rasela za Irvinga i boys are back in town.

 

allena ce morati trejdovati. expiring je a ako ga ne planiraju za buducnost nema smisla ostavljati ga dok jos ima value. 

 

 

kakav bullshit. i kakav fail bucksa i kingsa. jebeni amateri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

 

kakav bullshit. i kakav fail bucksa i kingsa. jebeni amateri

 

On 11/18/2020 at 11:52 PM, Magia said:

 

Kakvi trejdovi, ja mislim da ja vise energije i vremena utrosim da napravim tiket, a kamoli trejd na fantaziju..

 

nerealno

 

I jos 1 dokaz amaterstva 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

allena ce morati trejdovati. expiring je a ako ga ne planiraju za buducnost nema smisla ostavljati ga dok jos ima value. 

 

To vec ima smisla, mislio sam da on ima TO, kada samo QO.
On i Spenser su ti koji imaju ugovor do ove godine, tesko ce Spenser da uzme taj PO i 12m.
Imace fin paket za tog 3 igraca bio on Harden ili neko 2.
Rekli su da ce Harisa da isplate u ovom fa roku a  fino se uklapa u postojeci roster.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

ma ovo je samo prejebavanja malih marketa kao po obicaju. davis je jaukao tamo u new orleansu svaki dan kako zeli da ga trejduju u lakerse. paul ritch i james jasu nba kako zele i to nije nikakav problem a sada je ovo kao velika drama

 

dallas, miami, golden state, toronto svi vec godinu dana kao jure antetokounmpa i preko ovih insajdera pustaju price da su zainteresovani za njega i onda to nije nista.

 

btw, ni milwaukee ni sacramento nisu nista zvanicno rekli za ovaj trejd osim woja.

 

 

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To vec ima smisla, mislio sam da on ima TO, kada samo QO.
On i Spenser su ti koji imaju ugovor do ove godine, tesko ce Spenser da uzme taj PO i 12m.
Imace fin paket za tog 3 igraca bio on Harden ili neko 2.
Rekli su da ce Harisa da isplate u ovom fa roku a  fino se uklapa u postojeci roster.

 

da dinwiddie i allen imaju ugovore kao levert onda bi trejd za hardena i imalo smisla. ovako ako trejduju hardena ne isplati im se uzimati ove igrace ako mogu otici slobodni (u slucaju dinwiddiea) i da plate/matchuju 10+ miliona za allena sto ce neka ekipa sigurno dati njemu...a nije neki igrac preko kojeg bi kao trebalo graditi ekipa od nule. mada mozda i ne bi bio los posao.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ne znam da li je neki komentator bese pricao da se relativno cesto desavaju da posle kidanja 1 ligamenata pokidaju i ovi na 2 nosi zbog napora i teziste koje se prebacuje na istu.
Steta za coveka. Morace GSW da promeni strategiju nema vise cekanja Kleja ko zna u kakvom stanju ce da dodje posle 2 uzasne povrede. Mozda su trebali Avdiju da dignu ako je bilo price da im je on top prospekt.
Kada pricamo o povredama brat Winslow nece opet da bude spreman za pocetak sezone, kakav staklenjak.

mnogo cesce su se kidali na istom kolenu tako da se sada radi ritrening posle povratka u trenazni proces. znaci prvo se snimi mehanika kolena prilikom srednjih i visokih napora iz dve ravni (frontalna i sagitalna) pa se onda na osnovu analize radi promena mehanike hodanja, trcanja, doskoka... ali i takodje radi se fizicki trening snage za ojacavanje odredjenih grupa misica kako bi se sprecilo ponovno kidanje i smanjio rizik (gluteus i hip abduktori u 90% slucajeva). 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Razocaran sam. Klej je ovom povredom bukvalno zavrsio karijeru. Nece se sigurno vracati kroz naredne dve sezone. Kidanje ahilove tetive je najteza povreda u sportu. Zao mi je sto vise nikad necu moci da vidim onaj nivo njegove igre u finalu protiv Toronta, koje je nerealne procente imao i kakvu je GOAT odbranu igrao. Jedna velika steta. 

 

GS era je zavrsena.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...